*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Sunday, July 21, 2019
عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما:
سریال هایی چون "گاندو"، عامل ارتقای بصیرت مردم در برابر جریان نفوذ دشمن است
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما گفت: تولید و پخش سریال هایی چون "گاندو"، باعث می شود که بینش و بصیرت مردم جامعه ما در برابر جریان نفوذ دشمن افزایش قابل توجهی پیدا کند.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۰۱:۰۰
عضو هیئت مدیره انجمن سواد رسانه ای طلاب:
تولید و پخش سریال هایی همچون "گاندو" باید تداوم پیدا کند
حوزه/ عضو هیئت مدیره انجمن سواد رسانه ای طلاب بر لزوم تولید و پخش سریال هایی همچون "گاندو" برای مخاطبان انبوه تلویزیونی تاکید کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۲:۳۵
در گفتگو با عضو هیئت علمی جامعه المصطفی تبیین شد؛
سریال گاندو؛ سریال جذابی که روایتگر شیوه های نفوذ دشمن است
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی و منتقد سینما و تلویزیون ضمن تبیین چرایی جذابیت و قوی بودن سریال گاندو ، آن را اثری توصیف کرد که بخشی از مهم ترین شیوه های دشمن در جریان نفوذ سیاسی و امنیتی را به تصویر می کشد.
۱۳۹۸/۴/۸ - ۲۰:۴۶
کارشناس و منتقد سینما و تلویزیون:
متناسب با نیازهای دینی و معرفتی مردم، برنامه سازی تلویزیونی نداشته ایم
حوزه/ کارشناس و منتقد حوزوی سینما و تلویزیون تصریح کرد: متاسفانه متناسب با نیازهای دینی و معرفتی مردم و جوانان، برنامه سازی قوی و خلاقانه و خوب در تلویزیون نداشته ایم.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۰۱:۰۰
کارشناس تلویزیون و مستندساز حوزوی:
تولید برنامه های معارفی در رسانه ملی نباید باری به هر جهت باشد
حوزه/ کارشناس تلویزیون و مستندساز حوزوی تصریح کرد: تولید برنامه های معارفی در رسانه ملی نباید باری به هر جهت و صرفاً برای پرکردن آنتن باشد.
۱۳۹۸/۳/۱۶ - ۱۹:۳۰
عبدالله اسفندیاری:
رسانه ملی را بنگاه بخت آزمایی کرده ایم
حوزه / این‌که رسانه ملی نتوانسته مبلّغ خوبی برای مفایم دینی و انقلابی باشد، حرف جدیدی نیست، اما موضوع نو این است که این سازمان به واسطه برخی برنامه‌ها تبدیل به بنگاه بخت آزمایی شده‌ است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۲۰:۰۷
نگاهی به سریال " برادر جان" شبکه سوم سیما؛
سریالی پرمخاطب اما نه چندان قوی
سریال " برادر جان" که شب های ماه مبارک رمضان بلافاصله بعد از افطار از شبکه سوم سیما پخش می شود ، هر چند که در جذب مخاطب نسبت به دیگر سریال های مناسبتی این ماه، موفق تر بوده اما در کیفیت و نگاه خلاقانه نتوانسته آن طور که باید و شاید انتظارها را برآورده سازد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۰۱:۰۰
رئیس رسانه ملی ساحل عاج:
شبکه اسلامی «البیان» در ساحل عاج افتتاح می‌شود
حوزه/ رئیس رسانه ملی ساحل عاج به مسلمانان این کشور قول داد که شبکه اسلامی «البیان» به عنوان اولین کانال تلویزیونی اسلامی، به زودی در فهرست شبکه های ملی این کشور قرار خواهد گرفت.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۵:۱۱
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س):
سوژه های منفی نگرانه سریال های رمضانی مناسب حال و هوای این ماه نیست
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) نسبت به وجود موضوعات و سوژه های منفی نگرانه در سریال های رمضانی امسال انتقاد کرد.
۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۰:۰۰
کارگردان سریال «دنگ و فنگ روزگار»:
خانواده؛ مهمترین دغدغه‌ام در فیملسازی است
حوزه/ مزد آبادی گفت: این روزها به واسطه فراگیر شدن فضای مجازی، آسیب‌های فراوانی خانواده‌ها را تهدید می‌کند، پس ضروری است با کارهای نمایشی تا حدی آگاه‌سازی انجام شود، هرچند در این مسیر راه و رسم درست تبلیغ کردن هم اتفاقی مهمی است که ما خواستیم از آن دور نشویم.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۰:۵۹