*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Friday, July 19, 2019
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی:
گشودن درهای گنجینه الهی با دعا ممکن است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قرشی گفت: دعا کردن عبارت است کوبیدن در رحمت خدای متعال؛ کثرت دعا موجب توجه خدای متعال شده و درهای رحمت و گنجینه خود را به روی بنده باز کرده و دعایش را اجابت می‌کند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۶
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی:
انسان‌های اقتدا کننده به اهل بیت(ع) فریب دنیا را نمی‌خورند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قریشی با اشاره به این‌که اهل بیت علیهم السلام از دلبستگی به دنیا دوری می‌کردند، گفت: ما باید به اهل بیت(ع) اقتدا کرده و از دلبستن به دنیا و زینت‌های فانی آن پرهیز کنیم.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۸:۳۳
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی:
علی (ع) صلح با معاویه را مساوی با کفر و آماده شدن برای آتش جهنم می‌دانستند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت: علی (ع) صلح با معاویه را مساوی با کفر و آماده شدن برای آتش جهنم می‌دانستند و در نامه‌ای به معاویه می‌فرماید، شیطان در وجود تو به آرزوهای خود دست پیدا کرده است و به او پیشنهاد می‌کند که اگر قصد جنگ داری می‌توانیم دو نفره بدون لشکر با هم مبارزه کنیم تا سره از ناسره مشخص شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۵
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی: طولانی بودن آرزوها انسان را از یاد آخرت باز می دارد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت: آن‌هایی که فریب ظواهر دنیا را خورده و از آخرت خود غافل شدند مصداق بارز فرزندان دنیا هستند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۹:۱۲
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی: عده ای دوستی با آمریکا را روشنفکری می دانند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: عده‌ای امروز با ادعای روشنفکری، مقاومت در مقابل دشمن را مذموم دانسته و مخالف شعار «مرگ بر آمریکا» هستند در حالی که امیرالمؤمنین (ع) در نهج‌البلاغه دشمنان اسلام را به بدترین شکل نفرین کرده و به آن‌ها آرزوی مرگ می‌کند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۶
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی:
وفاداری در مقابل حیله‌های آمریکا معصیت است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت: در روایات آیات قرآن به وفا به عهد تاکید فراوان شده است اما اگر طرف مقابل اهل نیرنگ و حیله باشد وفاداری در مقابل آن معصیت در برابر خداست و امروز وفاداری در مقابل بدعهدی آمریکا مفهومی ندارد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۰:۱۲