*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ \ السبت ١ رمضان ١٤٣٨ \ Saturday, May 27, 2017
قائم مقام توليت آستان قدس رضوي:
امروز ضرورت پاسخگویی به شبهات بیش از هر زمان دیگری وجود دارد
حوزه/ قائم مقام توليت آستان قدس رضوي با تاکید بر ضرورت تربیت دینی دانش آموزان، گفت: امروز بيش از هر زمان ديگري نيازمند تبيين معارف اسلام اصيل و پاسخ به شبهات جوانان هستيم.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۳:۴۲
رئیس شورای حوزه علمیه یزد:
تربیت دینی از دوران کودکی آغاز شود
حوزه/ آیت الله ناصری بر ضرورت استفاده از ظرفیت های حوزه در تربیت دینی دانش آموزان تاکید کرد و گفت: تربیت دینی باید از سنین کودکی آغاز شود.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۰۸:۴۱
معاون امور استان های ستاد همکاری حوزه و آموزش وپرورش:
خروجی همکاری حوزه و آموزش و پرورش باید در رفتار دانش آموزان نمود یابد
حوزه/ حجت الاسلام درودی با اشاره به ظرفیت حوزه های علمیه استان برای مشارکت در حوزه تربیت دینی نسل آینده، گفت: خروجی همکاری حوزه و آموزش و پرورش باید در رفتار دانش آموزان نمود پیدا کند.
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۲:۱۰
مدیر مدرسه علمیه حضرت ولیعصر(عج) آرین شهر:
غرب گرایی موجب فروپاشی نظام خانوادگی می شود
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولیعصر(عج) آرین شهر خراسان جنوبی از سبک زندگی اسلامی به عنوان حلقه فراموش شده جامعه نام برد و گفت: باید دست اندرکاران و مسئولین در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی تلاش بیشتری کنند.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۰۹:۴۶
کارشناس حوزوی: «تربیت دینی» بزرگ ترین خدمت والدین به فرزندان است
حوزه/ امام جمعه شهرستان سرایان گفت: خانواده هم عرض هیچ نهادی نبوده و اگرخانواده ها به درستی به انجام وظایف شان می پرداختند، درجامعه شاهد وجود خانه سالمندان، طلاق، ولنگاری فرهنگی و سایر آسیب های اجتماعی نبودیم.
۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۰۹:۰۰
کارشناس مذهبی:
والدین در تربیت دینی فرزندان فرصت سوزی نکنند
حوزه / حجت الاسلام گفت: خانواده ها نقش مهمی در تربیت فرزندان دارند که اگر در این زمینه کوتاهی کنند در آینده دچار مشکلات بسیاری خواهند شد.
۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۰۱:۲۰
حجت الاسلام نیساری:
تقلید از فرهنگ غرب نتیجه ای جز تزلزل بنیان خانواده ندارد
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه ملا عبدالله شهرستان بشرویه خراسان جنوبی با اشاره به آسیب های سبک زندگی غربی، بیان کرد: تقلید از فرهنگ و سبک زندگی غربی سبب فروپاشی و تزلزل بنیان خانواده می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۱
استاد حوزه در جمع بانوان طلبه:
تربیت دینی فرزندان آینده جامعه را بیمه می کند
حوزه/ یک محقق و پژوهشگر حوزوی با اشاره به نقش مبلغان و مبلغات در کاهش آسیب های اجتماعی، گفت: توجه به تربیت دینی در خانواده، به اصلاح و تعالی جامعه منجر می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۹
عضو شورای حوزه علمیه مازندران :
تربیت دینی در اولویت برنامه های ‌آموزش و پرورش باشد
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که تربیت دینی باید از مهم‌ترین رویکرد‌های مورد توجه در مدارس باشد، گفت: ارتقای دانش اسلامی و تربیت دینی همواره در مدارس باید مورد توجه قرار گیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۷
نماینده ولی فقیه در استان یزد:
به تربیت دینی دانش آموزان کم توجهی می شود
حوزه / نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با مبلغین طرح یاس نبوی با انتقاد از عدم توجه لازم به تربیت دینی دانش آموزان، آشنا نکردن آنان با هویت فطری و خدایی را یکی از ضعف های مدارس دانست و از مشاوران خواست در آگاه سازی این نسل نسبت به حقایق و تقویت قدرت تعقل آنها اقدام کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۲:۲۹