*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۶ شعبان ۱۴۳۹ \ Monday, April 23, 2018
رئیس دارالفتاء شیعی صور و جبل عامل:
مساجد باید محل تربیت و فراگیری ارزش‌های انسانی باشد
حوزه/ شیخ عبدالله گفت: هدف اصلی ما از ساختن مدارس باید تربیت و پرورش باشد نه اینکه فرزندان ما فقط بر سر یادگیری علوم جدید مسابقه بگذارند، اما از تربیت و رفتار صحیح بی بهره باشند، بلکه آنها باید بتوانند در این مداس اصول شهروندی و همزیستی با مردم و حفظ کرامت عربی و اسلامی خود را نیز فرا بگیرند.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۰:۵۲
گزارش گونه ای از نمایشگاه «شمیم ایمان»
تربیت دینی کودک و نوجوان؛ ضرورتی واجب تر از نان شب /تولید محتوای جذاب و به روز؛ لازمه تربیت دینی نسل جدید
حوزه/ برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی تربیت دینی کودک و نوجوان ، گامی است جدی در این راستا که بدانیم تربیت دینی کودک و نوجوان امروز ضرورتی است که حتی فراتر از نان شب بچه ها باید به آن توجه کرد و برایش برنامه ریزی داشت.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۰:۵۱
پس از گذشت ۴ روز؛
نمایشگاه تربیت دینی کودک و نوجوان به کار خود پایان داد
حوزه/ پس از گذشت چهار روز، اولین نمایشگاه تخصصی تربیت دینی کودک و نوجوان با عنوان "شمیم ایمان" به کار خود در قم پایان داد
۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۰۸:۰۰
معاون دفتر تبلیغات اسلامی حوزه:
عرصه تربیت کودک نوجوان نیازمند تخصص و خلاقیت خاص است
حوزه/ تاکنون دورهای مختلفی در استان های اصفهان، سیستان و قم و سایر مراکز شهرستان ها برگزار شد و این نشان دهنده اهمیت موضوع تربیت مربی در عرصه کودک ونوجوان است.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۲۲:۱۸
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
خدمات آیت الله باریک بین در احیای مدارس علمیه قزوین فراموش نشدنی است
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: آیت الله باریک بین به طور مستمر در خدمت انقلاب و رهبری بود و فعالیت های ماندگار ایشان همراه با مرحوم آیت الله شالی در احیای مدارس علمیه قزوین فراموش نشدنی است.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۲:۴۲
رئیس دانشگاه امام صادق (ع)در گفت و گو با خبرگزاری حوزه:
دین جوهره همه فرهنگ هاست/ فهم دقیق دین لازمه سنجش عیار دین داری جامعه است
حوزه/ رئیس دانشگاه امام صادق (ع) با تاکید بر این که دین جوهره همه فرهنگ هاست، تصریح کرد: فهم دقیق دین لازمه سنجش عیار دین داری جامعه است.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۰۸:۵۵
استاد حوزه علمیه همدان:
هدف از تربیت دینی ایجاد رابطه بین کودک و  خدا است
حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: در تربیت دینی هدف آن است که رابطه‌ای بین کودک و خدا ایجاد شود و در سایه آن وابستگی پدیدار شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۹:۱۵
دکتر حداد عادل در جمع فعالان فرهنگی:
بیش از ۷۰ درصد از ایرانیان با وضع قبل از انقلاب آشنا نیستند/ عده ای فکر می کردند با برجام خورشید از همه طرف طلوع خواهد کرد
حوزه/ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به توطئه های دشمنان، گفت: هر کس با جوانان ارتباط دارد باید برای آنها برکات انقلاب و مشکلات قبل از انقلاب را بازگو کند، زیرا بیش از ۷۰ درصد از ایرانیان با قبل از انقلاب آشنا نیستند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۱۱
آیت الله مقتدایی مطرح کردند :
حالات آسمانی حضرت زهرا سلام الله علیها قبل از ولادت
حوزه/ دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه گفت: در عظمت و شخصیت حضرت زهرا(س) همین بس که از درون شکم و رحم با مادرش حضرت خدیجه(س) سخن می گفت و انیس و مونس تنهایی مادرش بود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۵۸
مسئول مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی حوزه های علمیه:
تغییر وتحول در مسائل تربیتی آموزش و پرورش براساساس منویات رهبر انقلاب باشد
حوزه/ برای اثرگذاری بهتر در موضوع تربیت مدرّس و سند تحول آموزش و پرورش،لازم است بین تحول و تغییر رابطه ایجاد کرد و این رابطه باید براساس مبانی دینی و ارزشی و توحیدی باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۹