*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٠ رجب ١٤٣٨ \ Tuesday, March 28, 2017
حجت الاسلام نیساری:
تقلید از فرهنگ غرب نتیجه ای جز تزلزل بنیان خانواده ندارد
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه ملا عبدالله شهرستان بشرویه خراسان جنوبی با اشاره به آسیب های سبک زندگی غربی، بیان کرد: تقلید از فرهنگ و سبک زندگی غربی سبب فروپاشی و تزلزل بنیان خانواده می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۱
استاد حوزه در جمع بانوان طلبه:
تربیت دینی فرزندان آینده جامعه را بیمه می کند
حوزه/ یک محقق و پژوهشگر حوزوی با اشاره به نقش مبلغان و مبلغات در کاهش آسیب های اجتماعی، گفت: توجه به تربیت دینی در خانواده، به اصلاح و تعالی جامعه منجر می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۹
عضو شورای حوزه علمیه مازندران :
تربیت دینی در اولویت برنامه های ‌آموزش و پرورش باشد
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که تربیت دینی باید از مهم‌ترین رویکرد‌های مورد توجه در مدارس باشد، گفت: ارتقای دانش اسلامی و تربیت دینی همواره در مدارس باید مورد توجه قرار گیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۷
نماینده ولی فقیه در استان یزد:
به تربیت دینی دانش آموزان کم توجهی می شود
حوزه / نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با مبلغین طرح یاس نبوی با انتقاد از عدم توجه لازم به تربیت دینی دانش آموزان، آشنا نکردن آنان با هویت فطری و خدایی را یکی از ضعف های مدارس دانست و از مشاوران خواست در آگاه سازی این نسل نسبت به حقایق و تقویت قدرت تعقل آنها اقدام کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۲:۲۹
کارشناس مرکز تخصصی نماز:
تعلیم و تربیت اسلامی تنها راه مقابله با تهدیدات فرهنگی است
استاد مرکز تخصصی نماز با اشاره به نقش خانواده در بحث تعلیم و تربیت دینی فرزندان، گفت: تعلیم و تربیت با محوریت اسلام تنها راه مقابله با تهدیدهای فرهنگی است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۰:۱۴
استاد سطح یک حوزه درنشست صمیمیآیت الله اعرافی با طلاب مطرح کرد:
برنامه تربیت طلاب تدوین شود/از مقایسه های نا بجا پرهیز شود
حوزه/استاد حوزه با بیان این که تدوین برنامه تربیت طلاب ضروری است گفت: گزینش اساتید باید از حیث جامعیت علمی، مهارتی، اخلاقی، بصیرتی و اجتماعی صورت گیرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۸:۰۵
کارشناس مسائل تربیتی:
در مهندسی تربیتی دینی به تفاوت های افراد توجه شود
حوزه/ حجت الاسلام داوود نژاد گفت: در مهندسي تربيت ديني بايد به تفاوت هاي فردي توجه شود؛ چرا كه گاهي طلبه اي با وجود ضعف در يكي از دروس، داراي نبوغ و استعداد در زمينه ديگري است كه بايد يه اين مهم توجه شود.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۵:۰۶
حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری:
در پیچیده ترین تهاجمات فرهنگی از مساجد غافل شده ایم/ بحران هویت در بسیاری از شهرهای جدید تهران مشهود است
حوزه/ رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: متاسفانه در پیچیده ترین تهاجمات فرهنگی از مساجد غافل شده ایم. این غفلت و فاصله گرفتن نابخشودنی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۳
آیت الله اعرافی در درس خارج فقه؛
تأثیر میل و رغبت در تعلیم و تربیت
حوزه/ معنای پنجم در باب قدرت و توانایی عبارت از: آرامش، آسایش و راحتی شخص است. «مقدور باشد» یعنی کار، روان و آسان باشد؛ نه به معنای اینکه اگر انجام دهد به سختی و حرج می ‌افتد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۵۳