*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ \ الجمعة ٥ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Friday, November 24, 2017
استاندار سمنان:
حوزه ستون تربیت دینی جامعه است/ اقامه نماز جماعت در ۸۵ درصد مدارس سمنان
حوزه/ استاندار سمنان با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی، گفت:حوزه همواره ستون‌ تربیت دینی جامعه بوده و از این لحاظ اهمیت بسیار ویژه ای دارد.
۱۳۹۶/۹/۲ - ۰۹:۰۳
در کارگروه های چهارگانه نشست ستاد همکاری ها بررسی شد؛
ظرفیت های سند تحول بنیادین در عرصه همکاری های حوزه و آموزش و پرورش
حوزه/ کارگروه های چهارگانه یازدهمین نشست دبیران ستادی واستانی ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش، با حضور معاونان حوزه های علمیه خواهران و برادران و وزارت آموزش و پرورش تشکیل شد.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۰۹:۳۴
حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی تبیین کرد:
اهمیت کنترل زبان در تربیت اسلامی
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمين راشد یزدی به کنترل زبان به ویژه در خانه تأکید و ابراز کرد: در محیط خانه‌ای که در آن از کلمات ناشایست و تند و تیز استفاده می‌شود نمی‌توان زندگی عادی و آرامی داشت.
۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۴:۱۱
عضو هیئت امنای سازمان اسناد و کتابخانه ملی:
روحانیون تربیت دینی جامعه را از قشر دانش آموز آغاز کنند
حوزه/ عضو هیئت امنای سازمان اسناد و کتابخانه ملی با اشاره به این که یکی از رسالت های مهم حوزه تربیت نسل جوان است به ویژه اینکه این نسل با خطرات و آسیب های زیادی در جامعه مواجه اند، گفت: روحانیون تربیت دینی جامعه را از قشر دانش آموز آغاز کنند .
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۰۱:۲۰
دبیر ستاد همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش:
مهم ترین رویکرد تعامل حوزه و آموزش و پرورش، تقویت و تعالی تربیت دینی است
حوزه/ دبیر ستاد همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش در خصوص اهداف همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش عنوان کرد: مهم ترین رویکرد این تعامل تقویت و تعالی تربیت دینی در دانش آموزان است.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۰:۲۷
امام جمعه شهرستان بهار:
برنامه جامع تربیت دینی دانش آموزان تدوین شود
حوزه/ حجت الاسلام حاتم نیا با تاکید بر ضرورت تربیت دینی دانش آموزان، گفت: در صورتی که خانواده ها و نهادهای تربیتی با یک رویه و برنامه مدون که بر اساس ارزش های اسلامی تدوین شده باشد، عمل کنند دیگر دانش آموزان دچار دوگانگی نمی شوند.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۰۲:۳۵
کارشناس تبلیغ حوزه علمیه همدان:
خانواده و آموزش و پرورش همانند دو بال تربیتی عمل کنند
حوزه/ حجت الاسلام ثابت عیار گفت: در دوره کودکی و نوجوانی است که انسان بیشترین اثر پذیری رفتاری را دارد؛ لذا باید خانواده ها و آموزش و پرورش با یک برنامه جامع فرهنگی الگوی مناسبی برای دانش آموزان باشند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۴۰
کارشناس تفسیر همدان:
خانواده ها و آموزش و پرورش در یک جهت حرکت کنند
حجت الاسلام میرزایی افزود: هدف و برنامه خانواده ها و آمزش و پرورش باید به گونه ای باشد که آینده سازان این مرز و بوم رادر جهتی تربیت کرده تا اشخاصی با صلابت، مسئولیت پذیر و مقاومی را تحویل جامعه دهند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۱۵
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های پیام نور همدان:
خانواده ها و آموزش و پرورش در یک جهت تربیتی حرکت کنند
حجت الاسلام محمدی گفت: آموختن علم نیاز به آرامش دارد و شخص دین دار می تواند این آرامش را انتقال دهد، لذا باید نظام آموزشی و خانواده در این جهت حرکت کنند تا بتوانند نظام تربیتی سالمی را برای فرزندان این مرز و بوم فراهم کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۹:۰۸
مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان خبر داد:
بازدید بیش از ۴ هزار دانش آموز از مدارس علمیه لرستان
حوزه/ مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان گفت:سال گذشته بیش از ۴ هزار دانش آموز از مدارس علمیه این استان بازدید کرده اند .
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۸:۲۶