*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان‌ شرقی:
حضور مبلغان در اماکن عمومی تبریز رضایت بخش است
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان‌ شرقی حضور مبلغان در طرح ضیافت الهی و اماکن عمومی شهر تبریز را رضایت بخش و بازخورد آن از سوی مردم و مسئولان را مثبت دانست.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۸:۰۵
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه اصفهان خبر داد:
همکاری ۲۱۵ مبلغ در اجرای طرح ضیافت الهی اصفهان
حجت الاسلام امیری گفت: در ماه مبارک رمضان ۲۱۵ مبلغ بومی و اعزامی از شهر مقدس قم در ۲۰۷ بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان استان در اجرای طرح ضیافت حضور دارند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۵:۱۸
مدیرکل اوقاف خراسان شمالی خبر داد:
برگزاری طرح ضیافت الهی در ۴۶ بقعه متبرکه خراسان شمالی/اعزام ۴۰ مبلغ به مناطق مختلف استان در ماه رمضان
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از برگزاری طرح ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان در سطح ۴۶ بقعه متبرکه استان خبر داد.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۲:۳۴
در قالب طرح ضیافت الهی؛
مراسم لیالی قدر در ۲۲ بقعه متبرکه خراسان شمالی برگزار می شود
حوزه/ معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از برگزاری مراسم لیالی قدر در سطح ۲۲ بقعه متبرکه شاخص این استان در قالب طرح ضیافت الهی خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۶:۵۵
مدیر کل اوقاف همدان خبر داد:
تبلیغ چهره به چهره در طرح ضیافت الهی
حوزه/ یکی از مهم ترین برنامه های اوقاف و امور خیریه استان همدان برگزاری برنامه ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان با اعزام ۵۷ روحانی به بقاع شاخص استان با استفاده از ۳۲ مبلغ از حوزه علمیه قم و ۲۵ مبلغ بومی است.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۶:۰۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی خبر داد:
اجرای طرح «ضیافت الهی» در امامزادگان و بقاع متبرکه
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی از آغاز طرح ضیافت الهی همزمان با ماه مبارک رمضان درآستان مطهرامامزادگان و بقاع متبرکه استان خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۲:۲۵
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه اصفهان:
۲۰۶ بقعه متبرکه در استان اصفهان مجری طرح «ضیافت الهی» هستند
حجت الاسلام امیری گفت:به منظور اجرای طرح ضیافت الهی ۱۵ مبلغ اعزامی از قم و ۱۸۷ مبلغ بومی با اداره کل اوقاف و امور خیریه همکاری و مشارکت دارند که از این تعداد ۲۱ روحانی در قالب ۳۵ خیمه معرفت به صورت مستقر در بقاع متبرکه خدمات مشاوره ای و مذهبی به زائران ارائه می کنند.
۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۱:۴۰
با مشارکت ۴۰ روحانی مبلغ انجام می‌شود؛
اجرای طرح «ضیافت الهی» در ۳۳ بقعه متبرکه خراسان شمالی
حوزه/ معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: طرح «ضیافت الهی» همزمان با ماه رمضان، با همکاری ۴۰ روحانی بومی، مستقر و اعزامی از قم، در ۳۳ بقعه متبرکه استان به اجرا در می‌آید.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۲:۵۱
مدیر کل اوقاف قم خبرداد:
طرح ضیافت الهی در ۲۶ امامزاده و با حضور بیش از ۵۰ مبلغ برگزار می شود
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان قم گفت: امسال طرح ضیافت الهی در ۲۶ امامزاده و با حضور بیش از ۵۰ مبلغ و روحانی در قم برگزار می شود.
۱۳۹۵/۳/۱۷ - ۱۶:۰۲
۴۶بقعه متبرکه استان لرستان میزبان طرح ضیافت الهی
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان گفت:در ۴۶بقعه متبرکه این استان از آغاز ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه، طرح ضیافت الهی اجرا می شود .
۱۳۹۴/۴/۱ - ۱۶:۵۶