*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ \ ۱۰ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 16, 2019
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان‌ شرقی:
حضور مبلغان در اماکن عمومی تبریز رضایت بخش است
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان‌ شرقی حضور مبلغان در طرح ضیافت الهی و اماکن عمومی شهر تبریز را رضایت بخش و بازخورد آن از سوی مردم و مسئولان را مثبت دانست.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۸:۰۵
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه اصفهان خبر داد:
همکاری ۲۱۵ مبلغ در اجرای طرح ضیافت الهی اصفهان
حجت الاسلام امیری گفت: در ماه مبارک رمضان ۲۱۵ مبلغ بومی و اعزامی از شهر مقدس قم در ۲۰۷ بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان استان در اجرای طرح ضیافت حضور دارند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۵:۱۸
مدیرکل اوقاف خراسان شمالی خبر داد:
برگزاری طرح ضیافت الهی در ۴۶ بقعه متبرکه خراسان شمالی/اعزام ۴۰ مبلغ به مناطق مختلف استان در ماه رمضان
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از برگزاری طرح ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان در سطح ۴۶ بقعه متبرکه استان خبر داد.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۲:۳۴
در قالب طرح ضیافت الهی؛
مراسم لیالی قدر در ۲۲ بقعه متبرکه خراسان شمالی برگزار می شود
حوزه/ معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از برگزاری مراسم لیالی قدر در سطح ۲۲ بقعه متبرکه شاخص این استان در قالب طرح ضیافت الهی خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۶:۵۵
مدیر کل اوقاف همدان خبر داد:
تبلیغ چهره به چهره در طرح ضیافت الهی
حوزه/ یکی از مهم ترین برنامه های اوقاف و امور خیریه استان همدان برگزاری برنامه ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان با اعزام ۵۷ روحانی به بقاع شاخص استان با استفاده از ۳۲ مبلغ از حوزه علمیه قم و ۲۵ مبلغ بومی است.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۶:۰۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی خبر داد:
اجرای طرح «ضیافت الهی» در امامزادگان و بقاع متبرکه
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی از آغاز طرح ضیافت الهی همزمان با ماه مبارک رمضان درآستان مطهرامامزادگان و بقاع متبرکه استان خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۲:۲۵
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه اصفهان:
۲۰۶ بقعه متبرکه در استان اصفهان مجری طرح «ضیافت الهی» هستند
حجت الاسلام امیری گفت:به منظور اجرای طرح ضیافت الهی ۱۵ مبلغ اعزامی از قم و ۱۸۷ مبلغ بومی با اداره کل اوقاف و امور خیریه همکاری و مشارکت دارند که از این تعداد ۲۱ روحانی در قالب ۳۵ خیمه معرفت به صورت مستقر در بقاع متبرکه خدمات مشاوره ای و مذهبی به زائران ارائه می کنند.
۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۱:۴۰
با مشارکت ۴۰ روحانی مبلغ انجام می‌شود؛
اجرای طرح «ضیافت الهی» در ۳۳ بقعه متبرکه خراسان شمالی
حوزه/ معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: طرح «ضیافت الهی» همزمان با ماه رمضان، با همکاری ۴۰ روحانی بومی، مستقر و اعزامی از قم، در ۳۳ بقعه متبرکه استان به اجرا در می‌آید.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۲:۵۱
مدیر کل اوقاف قم خبرداد:
طرح ضیافت الهی در ۲۶ امامزاده و با حضور بیش از ۵۰ مبلغ برگزار می شود
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان قم گفت: امسال طرح ضیافت الهی در ۲۶ امامزاده و با حضور بیش از ۵۰ مبلغ و روحانی در قم برگزار می شود.
۱۳۹۵/۳/۱۷ - ۱۶:۰۲
۴۶بقعه متبرکه استان لرستان میزبان طرح ضیافت الهی
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان گفت:در ۴۶بقعه متبرکه این استان از آغاز ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه، طرح ضیافت الهی اجرا می شود .
۱۳۹۴/۴/۱ - ۱۶:۵۶