*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
با حضور فعالان یادواره‌های شهدای کشور:
کتاب «یادواره شهدا در طراز انقلاب اسلامی» رونمایی شد
حوزه/ کتاب «یادواره شهدا در طراز انقلاب اسلامی» طی مراسمی به همت شبکه ملی فعالان جهادت و شهادت با حضور فعالان یادواره‌های شهدای کشور در شهر مقدس قم رونمایی شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۰
عضو شورای راهبردی جمعیت جوانان حقوق بشر
خلاقیت و توجه به سلیقه مخاطب در برگزاری یادواره شهدا مورد تاکید باشد/ ترویج ویژگی‌های اخلاقی شهدا نیاز جامعه است
حوزه/ ملایی: گفت: برای برگزاری یادواره شهدا ابتدا باید خلاقیت داشته باشیم و سپس با شناخت مخاطب و این که چه چیزی می‌خواهد مورد بررسی قرار بگیرد، سلیقه مخاطب بسیار مهم است و باید ما به سراغ مخاطب برویم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۲
مسئول اعزام مبلغ موسسه روایت سیره شهدا:
ترویج سیره شهدا و آموزه‌های انسان‌سازی از اهداف موسسه روایت سیره شهدا است
حوزه/ مسئول اعزام مبلغ موسسه روایت سیره شهدا گفت: محور قرار دادن روایت دفاع مقدس و آن چه که جامعه از ما می خواهد و ترویج سیره شهدا و آموزه های انسان سازی که جامعه به آن نیاز دارد توسط موسسه روایت سیره شهدا پیگیری می شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۰
سردار یکتا در قم:
توجه به تمدن نوین اسلامی در یادواره‌ها و محافل شهدا مورد توجه فعالان فرهنگی قرار گیرد
حوزه/ مدیرعامل بنیاد کرامت امام رضا(ع) بگفت:توجه به تمدن نوین اسلامی در یادواره‌ها و محافل شهدا باید مورد توجه فعالان فرهنگی قرار گیرد؛ چراکه اکنون پرتو انقلاب در سطح دنیا منعکس شده و حکومت اسلامی در پیچ حساسی قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۳:۱۸
تحلیل یک فعال سیاسی از عملکرد مدیریتی در کشور
حوزه/ دبیر شبکه ملی فعالان جهاد و شهادت به اهمیت تربیت نیروی متخصص برای فعالیت در عرصه‌های انقلابی اشاره کرد و گفت: نتیجه مدیریت جهادی انقلابی در عرصه‌های هسته‌ای و موشکی به نمایش گذاشته شده درحالی‌که نتیجه مدیریت لیبرال در خودروسازی و تامین معیشت مردم قابل مشاهده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۳