*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
با حضور فعالان یادواره‌های شهدای کشور:
کتاب «یادواره شهدا در طراز انقلاب اسلامی» رونمایی شد
حوزه/ کتاب «یادواره شهدا در طراز انقلاب اسلامی» طی مراسمی به همت شبکه ملی فعالان جهادت و شهادت با حضور فعالان یادواره‌های شهدای کشور در شهر مقدس قم رونمایی شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۰
عضو شورای راهبردی جمعیت جوانان حقوق بشر
خلاقیت و توجه به سلیقه مخاطب در برگزاری یادواره شهدا مورد تاکید باشد/ ترویج ویژگی‌های اخلاقی شهدا نیاز جامعه است
حوزه/ ملایی: گفت: برای برگزاری یادواره شهدا ابتدا باید خلاقیت داشته باشیم و سپس با شناخت مخاطب و این که چه چیزی می‌خواهد مورد بررسی قرار بگیرد، سلیقه مخاطب بسیار مهم است و باید ما به سراغ مخاطب برویم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۲
مسئول اعزام مبلغ موسسه روایت سیره شهدا:
ترویج سیره شهدا و آموزه‌های انسان‌سازی از اهداف موسسه روایت سیره شهدا است
حوزه/ مسئول اعزام مبلغ موسسه روایت سیره شهدا گفت: محور قرار دادن روایت دفاع مقدس و آن چه که جامعه از ما می خواهد و ترویج سیره شهدا و آموزه های انسان سازی که جامعه به آن نیاز دارد توسط موسسه روایت سیره شهدا پیگیری می شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۰
سردار یکتا در قم:
توجه به تمدن نوین اسلامی در یادواره‌ها و محافل شهدا مورد توجه فعالان فرهنگی قرار گیرد
حوزه/ مدیرعامل بنیاد کرامت امام رضا(ع) بگفت:توجه به تمدن نوین اسلامی در یادواره‌ها و محافل شهدا باید مورد توجه فعالان فرهنگی قرار گیرد؛ چراکه اکنون پرتو انقلاب در سطح دنیا منعکس شده و حکومت اسلامی در پیچ حساسی قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۳:۱۸
تحلیل یک فعال سیاسی از عملکرد مدیریتی در کشور
حوزه/ دبیر شبکه ملی فعالان جهاد و شهادت به اهمیت تربیت نیروی متخصص برای فعالیت در عرصه‌های انقلابی اشاره کرد و گفت: نتیجه مدیریت جهادی انقلابی در عرصه‌های هسته‌ای و موشکی به نمایش گذاشته شده درحالی‌که نتیجه مدیریت لیبرال در خودروسازی و تامین معیشت مردم قابل مشاهده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۳