*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۱ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 25, 2019
خانواده شهداي مسلمان، مسيحي و زرتشتي تجلیل شدند+ عکس
حوزه/ در جريان برگزاري همایش «همبستگی معنوی ادیان برای سربلندی ایران» سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از چند خانواده شهداي مسلمان، مسيحي و زرتشتي، تجليل كرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۰
اسقف مقريك باريكيان: ايراني بودن خود را با فخر اعلام مي‌كنيم
حوزه/ نماينده خليفه‌گري ارامنه تهران گفت: ما ايرانيان پيرو عيسي مسيح(ع)، با افتخار اعلام مي‌كنيم كه فرزندان جمهوري اسلامي ايران هستيم و در كنار ديگر برادران ايراني خود، به پيشرفت كشورمان مي‌انديشيم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۱
محقق‌داماد در همایش «همبستگی معنوی ادیان»:
جنگ بین مؤمن و کافر تمام شدنی نیست
حوزه/ رئیس گروه مطالعات اسلام فرهنگستان علوم با تأکید بر اینکه ادیان الهی جامعه بشری را به دو گروه مؤمن و کافر تقسیم می‌کنند، گفت: جنگ بین مؤمن و کافر تمام شدنی نیست اما مسأله این است که ایمان و کفر مربوط به دل‌ها است نه مربوط به روابط شهروندی.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۶
ابراهیمی‌ترکمان در همایش «همبستگی معنوی ادیان»:
پیروان همه ادیان ایران در دستاوردهای انقلاب سهیم اند/ اندکی رخوت باعث سوء استفاده دشمن می شود
حوزه/ رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری نسبت به حفظ دستاوردهای انقلاب گفت: پیروان همه ادیان در جمهوری اسلامی ایران در دستاوردهای انقلاب عزیز سهیم هستند و شهدایی که تقدیم کردند همه به دلیل اعتلای نام ایران و استقرار نظام اسلامی بوده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۰
حاخام حمامی لاله‌زار:
چهل سال همفکری و همزیستی ادیان در ایران نمونه است
حوزه/ مرجع دینی کلیمیان ایران با اشاره به بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، میقات چهل‌ روز و چهل ‌شب موسى(ع) در تورات را یادآور شد و گفت: در این چهل سال بعد از پيروزي انقلاب اسلامي همفکری و همزیستی ادیان در ایران نمونه است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴
اسقف اعظم کلیسای شرق آشور:
تمام پيروان اديان در ايران همراه و ياور همديگرند
حوزه/ اسقف اعظم کلیسای شرق آشور گفت: تمام ايرانيان با اديان مختلف، در ۴۰ سال اخير عشق خود به وطن را به اثبات رساندند و در پستي و بلندي‌ها از جمله در دفاع مقدس و مقابله با دشمنان و نيز در برقراري نظام اسلامي، همراه همديگر بوده‌اند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۴
آيت‌الله تسخيري:
رشد محبت بين پيروان اديان از دستاوردهاي انقلاب است
حوزه/ مشاور مقام معظم رهبري در امور جهان اسلام گفت: از دستاوردهاي انقلاب اسلامي ايران كه در آستانه ۴۰ سالگي خود قرار دارد، رشد محبت بين پيروان اديان الهي است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۸