*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
با حضور سفیر عراق در ایران؛
همکاری‌های دانشگاه ادیان و مذاهب با دانشگاه‌های عراق توسعه می‌یابد
حوزه/ سفیر جمهوری عراق در ایران با حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این دانشگاه با حجت‌الاسلام نواب، رئیس دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۳:۵۲
از سوی دادگستری قم:
دانشگاه ادیان و مذاهب به مزایده گذاشته شد
حوزه/ دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی به دلیل بدهی به بانک ملی ایران، به مزایده گذاشته شد.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۱:۰۲
با حضور سفیر صلح سازمان ملل متحد صورت گرفت؛
تشریح گزارش سازمان ملل در توصیه عمل به آموزه‌های امام علی(ع)
حوزه/ گزارش سازمان ملل در توصیه عمل به آموزه‌های امام علی(ع) با حضور سفیر صلح سازمان ملل متحد در دانشگاه ادیان و مذاهب تشریح شد.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۷:۲۵
حجت‌الاسلام والمسلمین جعفرطیاری:
شب‌زنده‌داری درماه رمضان، مرکب راهوار رسیدن به قرب الهی است
حوزه/ روزه‌دار نه‌تنها باید از خوردنی‌ها و نوشیدنی‌ها و سایر مفطرات بپرهیزد؛ بلکه باید چشم و گوش و سایر اعضایش نیز روزه‌دار بوده و از هرگونه گناه و کار ناشایست امساک نماید.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۳:۰۱
حجت‌الاسلام و المسلمین نواب:
وهابیت با پول سعودی تقویت می‌شود/ اختلافات امروز ما با غرب سیاسی است
حوزه/ رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب گفت: اختلافات امروز ما با غرب ریشه دینی ندارد، بلکه سیاسی است. عمده مشکلات ما که در دسته اختلافات دینی محسوب می‌شود مربوط به اختلافاتی است که درون خانواده اسلام و در بخش مذهبی وجود دارد و متاسفانه روندی افزایشی دارد. که البته این اختلافات درون خانواده مسلمانان ناشی از سیاست‌های غرب است.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۳:۰۷
رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور:
ایران باید در تحولات مدیریت شده فضای مجازی نقش ایفا کند
حوزه/ دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: ما باید در حکمرانی فضای مجازی در سطح جهانی نقش داشته باشیم و بتوانیم در تحولات مدیریت شده این فضا نقش ایفا کنیم.
۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۱۲:۲۵
نماینده ویژه پادشاهی سوئد نزد سازمان همکاری اسلامی:
نسبت به حمله داعش به مسجد شیعیان در سوئد ابراز تأسف می‌کنیم
حوزه / دکتر یواخیم برگ اشتورم نماینده ویژه پادشاهی سوئد نزد سازمان همکاری اسلامی و نماینده ویژه دولت سوئد در سازمان گفت‌وگوهای بین مذاهب و بین فرهنگ‌ها با حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب با قائم‌مقام ریاست دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۲:۰۱
تداوم همکاری حوزه علمیه خواهران و دانشگاه ادیان و مذاهب
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت‌پور رئیس مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران با حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب با حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب دیدار و گفت‌وگو کرد.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۷:۱۵
دانشگاه ادیان و مذاهب آماده راه اندازی نمایندگی در استان ایلام
حوزه/ در جلسه ای با حضور نماینده دانشگاه ادیان و مذاهب و معاون پژوهش حوزه علمیه استان ایلام، راه های همکاری این دانشگاه با حوزه استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۵:۳۹
رئیس دانشگاه ادیان:
خبرگزاری حوزه متعلق به بدنه اصلی این نهاد است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین نواب گفت: پوشش خبری خبرگزاری حوزه در سیل اخیر، گامی مهم در این زمینه بود و باید ادامه داشته باشد تا توهم فاصله‌ها بین مردم و حوزه که این‌روزها برخی بدخواهان اسلام و انقلاب به غلط ادعای آن را دارند؛ از بین برود.
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۵:۴۲