*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ \ ۱۲ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Wednesday, December 19, 2018
فرمانده ناجا در رشت:
هجمه دشمنان نظامی و امنیتی نیست بلکه عرصه های اقتصادی و فرهنگی است/ خنثی شدن فتنه های دشمنان با برخورداری از فرهنگ ایثار و شهادت
حوزه/فرمانده ناجا گفت: امروز دشمنان از ضربه های نظامی و امنیتی ناامید شده و به سوی هجمه های اقتصادی و فرهنگی روی آورده اند، البته ما نباید از مسائل نظامی وا منیتی غافل باشیم بلکه هوشیاری همواره لازم و واجب است.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۹:۵۷
دبیر کانون های مساجد قزوین:
جایگاه اجتماعی مساجد قزوین تقویت شود
حوزه/ دبیر کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان قزوین گفت: همه مسئولین و آحاد ملت باید در تقویت و استحکام مساجد در کشور باشیم، چراکه رونق گرفتن سنگر مساجد راه مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان بسته خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۹:۲۱
رئیس جمهور در فرودگاه مهرآباد:
آمریکا قادر نیست از هزاران کیلومتر فاصله برای منطقه ما نسخه پیچی کند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین روحانی گفت:بیشتر همسایگان ما، از جمله ترکیه با یک بیان صریح به آمریکایی‌ها اعلام کردند که دوران دیکته کردن سیاست‌ها از طرف آمریکا به دیگران، به سر آمده است و آمریکا قادر نیست از هزاران کیلومتر فاصله، برای منطقه و روابط کشورها و ملت‌های بزرگ این منطقه نسخه‌پیچی کند.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۹:۰۷
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در خرم آباد:
نظام ولایی فرصت عالی برای تعالی معنوی است/برندها در این چهل سال انقلاب شهدا هستند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه نظام ولایی فرصت عالی برای تعالی معنوی است،گفت: برندها در این چهل سال انقلاب شهدا هستند.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۷:۲۰
حجت الاسلام والمسلمین فلاحتی:
هجمه دشمنان به سمت ناجا به جهت پاسداری از نظام است/ لزوم افزایش سرمایه اجتماعی پلیس برای انجام بهتر مأموریت ها
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: پلیس باید برای انجام بهتر مأموریت ها سرمایه اجتماعی خود را که همان تعامل با مردم است، ارتقاء دهد.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۷:۱۲
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: امروز ایران خارج از پیش بینی های آمریکا قرار گرفته است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه آمریکا تمام تلاش خود را برای عقب نگه داشتن و حتی تخریب ایران طبق برنامه های چندین ساله خود انجام داده است ،گفت: امروز ایران خارج از پیش بینی های آمریکا قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۵:۴۹
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
صیانت از انقلاب و خون شهدا تکلیف دینی و ملی است
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه های مختلف پیشرفت خوب وارزشمندی داشته که این به برکت پشتیبانی ملت ایران از انقلاب ، امام خمینی (ره) ومقام معظم رهبری است که باید شکرگزارباشیم.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۲۲:۴۸
فرماندار بیرجند :
ضعف ها نباید موجب زیرسوال رفتن دستاوردهای نظام شود
حوزه/فرماندار بیرجند با بیان اینکه وقتی مردم ببینند یک دستگاه با همه تلاش خود کارها را انجام می دهند آنها هم قبول می کنند،گفت: ضعف و کمبود و کاستی نباید موجب زیرسوال رفتن دستاوردهای نظام شود.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۶:۱۶
عضو شورای حوزه علمیه استان بوشهر:
حوزه علمیه موثرترین نقش را در شکل گیری انقلاب اسلامی داشته است
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه استان بوشهر گفت: یکی از افتخارات روحانیت انقلابی این است که اولین جرقه شروع انقلاب از حوزه بوده و توانسته موثرترین نقش را ایجاد کند.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۳:۰۷
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران:
دشمن از نقش آفرینی روحانیت در جامعه بسیار عصبانی است
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران، با بیان این که دشمن از نقش آفرینی روحانیت در جامعه اسلامی بسیار عصبانی است، گفت: چهار دهه توطئه دشمن با روشنگری و آگاهی دادن روحانیت با بصیرت و انقلابی خنثی شده است.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۷:۰۰