*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ \ السبت ٠ رجب ١٤٣٩ \ Saturday, March 17, 2018
کارشناس حوزوی تبیین کرد:
ویژگی های بارز شخصیتی مشاور امين و يار ديرين پیر جماران
حوزه/ مرحوم حاج سيد احمد آقا در عين اين‌كه فرزندى مهربان براى پدر بزرگوار خود بود، برخوردار از خصوصيات اخلاقى، دينى و اجتماعى ارزشمند و والايى بود كه او را به فرموده مقام معظم رهبرى تبديل به «مشاورى امين و يار ديرين و سربازى فداكار و مديرى گوش به فرمان و كارگزارى لايق و كارآمد» براي امام نموده بود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۵
آیت الله العظمی نوری همدانی:
بسیج بسیاری از فتنه های دشمنان را خنثی کرده است
حوزه/حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه شکل گیری بسیج توانست بسیاری از فتنه های دشمنان را خنثی کند، بیان داشتند: شکل گیری بسیج باعث شد بسیاری از جوانان با عضویت در این سازمان برای دفاع از دین به میدان بیایند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۹
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون قزوین :
ترویج بی عفتی در جامعه از اهداف اصلی دشمنان است
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: بیشترین هجمه های دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی به مسئله حجاب و عفاف زنان جامعه ما صورت می گیرد و ترویج بی عفتی را بهترین گزینه برای براندازی می دانند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۲
آیت الله العظمی نوری همدانی:
مردم و حوزه ها هوشیار باشند/ شهرها خالی از فقها شده اند
حوزه/ در دوران گذشته فقهای زیادی در شهرها بودند و حضور داشتند، اما امروز شاهد این خلاء هستیم، باید برای رفع این مشکل فکری کرد تا اجازه ندهیم این خلاء مشکلاتی را ایجاد کند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۳
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در مشهد:
اگر عدالت را دست کم بگیریم معلوم نیست ده سال دیگر انقلاب وجود داشته باشد
حوزه/ رحیم پور ازغدی با اشاره به عملکرد نادرست و پاسخگو نبودن برخی مسئولان، گفت: چوب این امر را انقلاب و امام راحل می خورد و به پای رهبری نظام محاسبه می کنند، در حالی که باید هر مسئولی که عملکرد نادرستی دارد از مردم عذر خواهی کند، چرا که اگر عدالت را دست کم بگیریم معلوم نیست ده سال دیگر انقلاب وجود داشته باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۲
آیت الله اعرافی در اختتامیه اجلاسیه مدیران مدارس:
نباید از حجم ایده در حوزه ترس داشت/انقلاب اسلامی بدون حوزه هویت ندارد
حوزه/مدیر حوزه های علمیه توجه به آسیب های جامعه از سوی حوزه را مورد توجه قرار داد و گفت: حوزه باید وارد مسائل آسیب های اجتماعی،و اعتقادی شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۳:۰۳
رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان کرمان:
انقلاب اسلامی در حال صادر شدن به جهان است
حوزه/ رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان کرمان بیان کرد: اکنون دشمنان به خوبی قدرت انقلاب اسلامی را احساس کرده به همین علت هراسان شده و در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند تا پرچم انقلاب اسلامی را پایین بیاورند درحالی که حرکت انقلاب اسلامی آغاز شده و همچنان در حال صادر شدن به کشورهای مختلف است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۸:۴۴
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر مطرح کرد:
انقلابی گری مرز جغرافیایی ندارد
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، انقلابی گری و بیداری اسلامی صادر شد و اکنون مرز جغرافیایی نداریم و باید از دوران دفاع مقدس یاد کنیم که شلمچه، حاج عمران، سونگرد و سرپل ذهاب میدان جانبازی افرادی بود که جان خود را فدا می کردند .
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۶
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین:
پیروی از ولی فقیه شرط اساسی انقلابی گری است
حوزه/ مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین، پیروی از ولی فقیه را شرط اساسی انقلابی گری دانست و گفت: بصیرت افزایی و تبعیت از ولایت فقیه را مهمترین راه ایستادگی در برابر توطئه شوم دشمنان است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۲
رئیس مرکز اسلامی فتح سوریه:
مسلمانان باید در وحدت خود صادق باشند
حوزه/ شیخ حسام الدین فرفور گفت: ما باید به سوی ساختن آینده ای روشن بر پایه وحدت اسلامی و ایمانی حرکت کنیم و اشکالی ندارد که امت اسلامی مختلف و متنوع باشد، اما باید در وحدت خود صادق باشیم و وحدت ما منافقانه نباشد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۳:۱۸