*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۳ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Monday, February 18, 2019
امام جمعه درمیان:
انقلاب ایران آرزوهای کشورهای آزادی خواه است
حوزه/ امام جمعه درمیان گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یکی از افتخارات و سند عزت و شجاعت ملت بزرگ این سرزمین، با یکپارچگی و وحدت کلمه، حقیقت‌خواهی و ظلم‌ستیزی به دست آمد و امروز سرمشق و الگویی بی بدیل برای ملت‌های آزادی خواه است .
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۱
معاون قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان سمنان:
کادر سازی برای انقلاب از اهداف قرارگاه پیشرفت و آبادانی است
حوزه/ حجت‌الاسلام انصاری نیا گفت: یکی از اهداف قرارگاه پیشرفت و آبادانی ، تربیت نیروی انسانی مؤمن و کارآمد و در واقع کادر سازی برای انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۴
در گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان مطرح شد؛
رهبری در بیانیه «گام دوم انقلاب» وظیفه همه را مشخص کرده اند
حوزه/ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با اشاره به بیانیه مقام معظم رهبری موسوم به "گام دوم انقلاب"، تصریح کرد: رهبر انقلاب در بیانیه مهم خود وظیفه و نقش آحاد ملت را در حرکت به سمت مسیر پیشرفت های انقلاب اسلامی تبیین کرده اند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۴
گفت‌وگوی صریح و بی‌پرده با امام جمعه بیله سوار؛
تابوشکنی کردم با جوان ها به استخر رفتم/ آقازاده‌ها مقصرند...
حوزه/ فکر می‌کنم با کارهایی که انجام دادم در این چند مدت تابو شکنی کردم و شاید در این ۴۰ سال انقلاب هیچ‌وقت امام جمعه‌ای به دعوت جوان‌ها برای شنا به استخر نرفته؛ شاید من اولین امام جمعه‌ای هستم که به استخر رفتم و با جوان‌ها شنا کردم؛ وقتی رفتم استخر، جوان‌ها سر از پا نمی‌شناختند و با صدای بلند می‌گفتند «صل علی‌ محمد یاور رهبر آمد»...
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۲:۳۵
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
بیانیه مقام معظم رهبری چراغی برای حرکت صحیح مسئولان است
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران به بیانیه مهم و راهبردی مقام معظم رهبری اشاره کرد و بر ضرورت توجه ویژه مسؤولان به رهنمودهای معظم له در این پیام تأکید کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۸
مسئول مدرسه علمیه امام صادق بهشهر:
انقلاب با اقتدار وارد دهه پنجم عمر خود شد
حوزه/ حجت الاسلام جباری با اشاره به این که انقلاب اسلامی با اقتدار وارد دهه پنجم عمر خود شد، گفت: باید از همه ظرفیت ها به خوبی استفاده کرد تا این دهه به فرصتی برای جهش کشور در عرصه های مختلف تبدیل شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۷
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
تروریستها پاسخ پشیمان کننده ای از سوی ایران خواهند دید
حوزه/ مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تروریست ها بدانند که هر عمل ناجوانمردانه از سوی آنها با پاسخ پشیمان کننده ای از سوی ملت ایران و نیروهای مسلح همراه خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۸
حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی تشریح کرد:
سه گام دشمن برای ضربه زدن به ارزش های اسلام و نظام
حوزه/ حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی گفت:دشمنان سه قدم برای ضربه زدن به ارزشهای اسلام و نظام برداشته اند که گام اول را از آغاز انقلاب شروع کردند، گام دوم مهارسازی قدرت انقلاب و گام سوم اهرم فشار اقتصادی است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۶
بایسته های دهه پنجم انقلاب-۵
رئیس بسیج رسانه کشور: کادرسازی از بین جوانان مومن و مخلص، مهم ترین ضرورت دهه پنجم انقلاب است
حوزه/ مسئول سازمان بسیج رسانه کشور، کادرسازی از بین جوانان مومن و مخلص انقلابی را مهم ترین ضرورت دهه پنجم انقلاب اسلامی برشمرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۰۷:۲۸
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
امروز در جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم
حوزه/ حجت الاسلام محمدی لائینی با بیان این که امروز در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم و همه باید متحد و یکصدا باشیم، تصریح کرد: تفرقه و اختلاف میان مردم و مسؤولان خواست و هدف دشمن است که باید هوشیار باشیم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۲:۴۰