*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۸ رجب ۱۴۴۰ \ Monday, March 25, 2019
امام جمعه سربیشه مطرح کرد:
بایسته های انقلاب در ۴۰ ساله دوم
حوزه/ امام جمعه سربیشه گفت: مسئولان باید برای تبیین مطالبات رهبری در گام دوم انقلاب به روزتر باشند و اگر می‌خواهیم انقلاب اسلامی به چهل سالگی دوم برسد باید در بحث مبارزه با فساد، دشمن شناسی، بصیرت و تکیه و اعتماد به جوانان هوشیار باشیم.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۰۲:۳۵
امام جمعه سرایان:
نگاه مسئولان همانند مدیران دهه ۶۰ جهادی و انقلابی باشد
حوزه/امام جمعه سرایان با اشاره به اینکه نگاه مسئولان باید همانند مدیران دهه ۶۰ ، یک نگاه جهادی و انقلابی به فکر معیشت مردم باشد، گفت: کسانی که ۳۰ سال در عرصه مدیریتی زحمت کشیده اند، مسئولیت ها را به نسل جوان بسپارند و آنان را راهنمایی کنند.
۱۳۹۸/۱/۳ - ۰۲:۳۵
کارشناس مذهبی در جمع معتکفین بیرجند:
افق های آینده انقلاب در بیانیه گام دوم ترسیم شده است
حوزه/ کارشناس مذهبی در جمع معتکفین بیرجند، گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب، رهبری افق ها را برای جوانان بیان کرده اند و مخاطب این بیانیه شما هستید که باید اتفاقات بزرگ را رغم بزنید.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۸
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیانیه گام دوم تمدن سازی انقلاب اسلامی در دنیاست
حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری اشاره فرمودند تمدن سازی انقلاب برای تحقق آرمان های بزرگ اساسی ابتدای انقلاب است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۱۵
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز:
همایش «نقش مدیریت شهری در گام دوم انقلاب» برگزار می‌شود
حوزه/ معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز گفت: در راستای لبیک‌گویی به منویات مقام معظم رهبری، شهرداری تبریز در نظر دارد اولین همایش «نقش مدیریت شهری در گام دوم انقلاب»را اردیبهشت ماه سال ۹۸ برگزار کند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۸
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان:
وظیفه حوزه‌ برای عملیاتی کردن گام دوم، کسب مهارت های لازم است
حوزه/مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان، وظیفه حوزه‌ های علمیه برای عملیاتی کردن پیام رهبری را بدست آوردن مهارت و توانایی های لازم دانست و اظهار امیدواری کرد : سال پیش رو، سالی پر از تقوا و نشاط علمی و بالندگی برای همه ملت ایران بخصوص حوزه های علمیه باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۵
نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان:
بیانیه گام دوم انقلاب شعار نیست؛ باید در جامعه عملیاتی شود
حوزه/ بیانیه گام دوم انقلاب، شعار نیست و نباید در حد شعار بماند؛ البته حمایت های شعارگونه و فضاسازی در جامعه لازم است؛ اما لازم تر آن است که این بیانیه در جامعه پیاده شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۰:۵۰
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز: رویش معنویت توسط انقلاب بسیار زیاد بوده است
حوزه/ دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: فضای جهانی مجازی لجام گسیخته می تازد اما آنگونه نیست که گرایش به دین ضعیف شده باشد چراکه امروزه آمار ثبت نام کنندگان در مراسم اعتکاف به بیش از ۸۰۰ هزار نفر رسیده و قشر عظیمی از جوانان را تشکیل می‌دهد که این امر نشان از رویش معنویت در اسلام است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۵:۳۱
امام جمعه بیرجند: مردم صاحب اصلی انقلاب هستند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: آن‌هایی که وقتی سخن از گام دوم انقلاب می‌شود و در خارج و داخل از مرزها پارازیت می‌دهند و منتظرند این انقلاب به پایان برسد، حواسشان باشد که انقلاب به پایان نمی‌رسد، چرا که بر اساس عقل، فطرت و علم است و هرگز کهنه نمی‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۸
اجتماع بزرگ طلاب و روحانیون خراسان جنوبی در لبیک به بیانیه گام دوم
حوزه/طلاب و روحانیون خراسان جنوبی در اجتماع خود مبنی بر حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب با صدور بیانیه پایانی از این پیام رهبر معظم انقلاب حمایت کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۶