*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
جوان مؤمن انقلابی (۲۴)؛
چرا جوان امروز عقب تر از جوان دوران جنگ نیست؟
حوزه/ اینکه بنده بارها تکرار می کنم که جوان امروز، از جوان اوّل انقلاب و دوران جنگ اگر جلوتر نباشد، بهتر نباشد، عقب ‌تر نیست -و من معتقدم که جلوتر است- به‌ خاطر این است که ...
۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۱۶:۳۵
جوان مؤمن انقلابی (۲۳)؛
نگاه رهبر انقلاب به جوانان مؤمن کشور
حوزه/ امروز نیروهای مؤمن و جوان انقلابی ‌مان، بیشترین کارهای خوب کشور را دارند انجام می دهند؛ همین دانش ‌بنیان‌ ها، همین کارهای گوناگون، همین فعّالیّت ها، اینها بیشتر به ‌وسیله‌ ی جوان های مؤمن و مانند اینها انجام می گیرد.
۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۰۴:۰۵
جوان مؤمن انقلابی (۲۲)؛
جوانی که آمریکا و صهیونیست را به زانو درخواهد آورد
حوزه/ جوان هایی که امروز در این کشور برای احیاء اسلام، برای اقامه‌ ی دین با جد مشغول کارند، بحمدالله روزبه‌روز دارند زیاد می شوند. اینها همان هایی هستند که به فضل الهی، به حول ‌و قوّه ‌ی الهی، هر دشمنی از جمله آمریکا و صهیونیست را به زانو خواهند فکند.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۰۴:۰۵
جوان مؤمن انقلابی (۲۱)؛
تعریف "انقلابی" از نگاه رهبر معظم انقلاب
حوزه/ بعضی ‌ها از روی دشمنی، انقلابی را بد معنا می کنند. انقلابی را به معنای بی ‌سواد، بی‌ توجّه، بی ‌انضباط [می دانند]؛ نخیر، اتّفاقاً درست بعکس است.
۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۰۶:۳۰
جوان مؤمن انقلابی (۲۰)؛
جوان مورد تأئید رهبر انقلاب چگونه است؟
حوزه/ من جوان‌های مؤمن و انقلابی را بسیار دوست دارم و از آنها، در هر کجا باشند پشتیبانی می‌کنم و وظیفه‌ی رؤسا و مسئولین دانشگاه‌ها و وزرای مربوطه، حمایت مضاعف از جوانان مؤمن و انقلابی در دانشگاه‌ها است.
۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۰۶:۲۰
جوان مؤمن انقلابی (۱۹)؛
شهادت رهبر انقلاب بر ایستادگی جوان های مؤمن کشور
حوزه/ جوان های مؤمن ما ایستاده‌اند‌؛ این را من می توانم شهادت بدهم. علی‌رغم خباثت هایی که بعضی از عناصر خود‌فروخته‌ی دشمن در سطح دانشگاه‌ها و بیرون دانشگاه‌ها انجام می دهند برای اینکه بذر نومیدی را بپاشند‌، جوان های ما، جوانهای مؤمن ما ایستاده‌اند.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۳:۰۱
جوان مؤمن انقلابی (۱۸)؛
رهبر انقلاب: برخی جوانی خوبی داشتند؛ اما أمان از پیری شان
حوزه/ بعضی ‌ها جوانی ‌های خوبی داشتند، امان از پیری ‌شان؛ پیر که شدند هیچ. این [جوانی ‌ها] را سعی کنید [نگه دارید]. البتّه شماها خوب هستید، شماها الحمدلله در خدمت انقلاب و در خدمت اسلام هستید. سعی کنید [این حالت] را نگه دارید. این ثبات قدم و استقامت در راه صحیح یک چیز خوبی است.
۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۰۶:۲۵
جوان مؤمن انقلابی (۱۷)؛
توصیه قرآنی سکاندار انقلاب به جوانان مؤمن و متعهد
حوزه/ آنچه آینده دارد، آن اسلام است، آن قرآن است، آن شما جوان های مؤمن هستید؛ آن­که آینده دارد شما جوانان مؤمن هستید.
۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۰۴:۰۵
جوان مؤمن انقلابی (۱۶)؛
توصیه رهبر انقلاب به مسئولان درباره حزب اللّهی ها
حوزه/ آن که سینه سپر می کند، در مقابل دشمن در بخش های مختلف می‌ایستد، شرایط سخت را تحمّل می کند، او همان عنصر مؤمن و انقلابی و اصطلاحاً حزب‌اللّهی است؛ او است ‌که می‌ایستد؛ اینها را باید نگه دارند. مسئولین کشور در بخش های مختلف، چه در دانشگاه، چه در بخش های صنعتی، چه در بخش های علمی، چه در بخش های خدماتی، رعایت این عناصر را بکنند.
۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۰۴:۱۰
جوان مؤمن انقلابی (۱۵)؛
قدر استقلال را ندانیم چه می شود؟
حوزه/ اگر نیروی انسانی ما وابسته اندیشید، وابسته حرکت کرد، از وابستگی خوشش آمد، قدر استقلال را ندانست، قدر اسلام و ارزش های اسلامی را ندانست، به خودش بی‌اعتماد بود -اگر این‌جور بود- آن ‌وقت ما وارد یک دالان تاریک طولانی دیگری خواهیم شد.
۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۲۲:۵۰