*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 23, 2019
دور دوم قانون کنترل اسلحه گرم در نیوزیلند به اجرا گذاشته می‌شود
حوزه/ براساس دومین بخش قانون کنترل اسلحه های گرم در نیوزیلند، مالکیت و خرید و فروش اسلحه قرار است در طی ۵ سال محدود شده و هرسلاحی به همراه مالک آن به ثبت برسد.
۱۳۹۸/۵/۱ - ۰۳:۳۵
اهانت مامور نجات غریق به زنان مسلمان در اوکلند
حوزه/ زنان مسلمان که با مایوی پوشیده اسلامی (بورکینی) به استخری در شهر اوکلند در نیوزیلند رفته بودند، با برخورد ناشایست ماموران نجات غریق در این استخر عمومی مواجه شدند.
۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۱۵:۳۵
از کارفرمایان نیوزلند خواسته شد کارمندان مسلمان بیشتری استخدام کنند
حوزه/ همایش «تنوع در استخدام» که در یک شرکت حقوقی در نیوزیلند برگزار گردید، از کارفرمایان و رؤسای شرکت ها خواست، کارمندان مسلمان و پناهنده بیشتری را استخدام کنند.
۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۰۷:۴۸
محقق دانشگاهی درباره اسلام هراسی و نژادپرستی در نیوزیلند هشدار داد
حوزه/ یکی از اساتید برجسته نیوزیلند که درباره اسلام هراسی و نژادپرستی تحقیقاتی را انجام داده، می‌گوید که راست‌گرایان افراطی و حامیان نژاد سفید، جای پای محکمی در این کشور پیدا کرده‌اند.
۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۲:۱۹
نخستین سیستم امنیتی پیشرفته در مسجدی در نیوزیلند نصب گردید
حوزه/ مسجد شهر پالرمستون در نیوزیلند، نخستین مسجدی است که پس از حملات تروریستی مرگبار در مساجد کرایست چرچ، یک سیستم امنیتی پیشرفته دریافت می کند. دیگر مساجد این کشور نیز مجهز خواهند شد.
۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۰:۴۷
کمک مالی گروه نژادپرست از طرف مسلمانان پذیرفته نشد
حوزه/ کمک مالی یک گروه راست افراطی و نژادپرست به حامیان قربانیان حمله تروریستی کرایست چرچ از طرف این نهاد پذیرفته نشد. رهبر نژادپرستان گفته پول از طرف مهاجم حمله کرایست چرچ واریز شده بود.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۲۰:۰۵
مراسم درخت کاری در نیوزیلند به یاد قربانیان حمله به مساجد + تصاویر
حوزه/ دانش آموزان، معلمان، والدین و دیگر مردم شهر وانگاری در نیوزیلند به کاشتن ۵۱ درخت در یادبود ۵۱ قربانی حملات تروریستی کرایست چرچ اقدام کردند.
۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۱۵:۳۳
کمک خیّرین به تامین امنیت مسجد "دنیدن" در نیوزیلند
حوزه/ جمعی از شهروندان خیر و نیکوکار در شهر دنیدن، دومین شهر بزرگ در نیوزیلند، پا پیش گذاشته اند تا دوربین های مداربسته و درهای امنیتی برای مسجد الهدی، هدف احتمالی تروریست ها نصب کنند.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۶:۳۶
پس از حمله تروریستی به مساجد کرایست چرچ؛
جمع‌آوری سلاح‌های نیمه خودکار در نیوزیلند؛ نوشدارو پس از مرگ سهراب!!
حوزه/ طبق قانون جدیدی که پس از حمله تروریستی به دو مسجد کرایست چرچ در نیوزیلند تصویب شد در اختیار داشتن سلاح های نیمه خودکار ممنوع می باشد.
۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۲:۵۰
۲۱ ماه زندان برای منتشر کننده ویدئوی کشتار مسلمانان نیوزیلند
حوزه/ دادگاهی در نیوزیلند مردی که فیلم حمله تروریستی علیه مسلمانان در کرایست چرچ با ۵۱ کشته و دهها مجروح را در شبکه های مجازی منتشر کرده بود، به ۲۱ ماه زندان محکوم کرد.
۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۲۳:۰۴