*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
مسلمانان نیوزیلند درهای مسجدشان را به روی غیرمسلمانان گشودند
حوزه/ درحالی که زمان زیادی از حملات تروریستی علیه مساجد کرایست چرچ در نیوزیلند نمی گذرد، در ایام رمضان مسلمانان شهر هستینگز در این کشور، افطاری میان ادیانی برگزار کردند.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۹:۱۰
تظاهرات مردم شهرهای مختلف نیوزیلند علیه نژادپرستی و اسلام هراسی
حوزه/ در پاسخ به حملات مساجد کرایست چرچ مردم شهرهای مختلف نیوزیلند از جمله ولینگتون پایتخت این کشور و شهر های کرایست چرچ، دانیدین و اوکلند، علیه نژادپرستی و اسلام هراسی دست به تظاهرات زدند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۰۹:۲۱
دبیرکل سازمان ملل با هیاتی از مساجد نیوزیلند بازدید کرد
حوزه/ هیئتی از ناظران سازمان ملل متحد از محل مساجد منطقه کرایست چرچ بازدید کردند.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۰:۱۸
دبیرکل سازمان ملل با هیاتی از مساجد نیوزیلند بازدید کرد
حوزه/ هیئتی از ناظران سازمان ملل متحد از محل مساجد منطقه کرایس چرچ بازدید کردند.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۰:۰۹
فناوری هوش مصنوعی برای شناسایی حملات تروریستی در مسجد النور نصب گردید
حوزه/ مسجد النور در شهر کرایست چرچ نیوزیلند که هدف حمله تروریستی قرار گرفت، نخستین مکان عبادی در جهان محسوب می شود که دارای چنین فناوری پیشرفته ای خواهد بود.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۰۹:۴۶
داوطلبان «حسین کیست؟» هدایایی به حامیان مسلمانان در نیوزیلند اهدا کردند
حوزه/ درحالی که حمله تروریستی ۱۵ مارس به مساجد نیوزیلند، ۵۱ کشته به جای گذاشت، اعضای سازمان اسلامی «حسین کیست؟» هدایایی را به مردم و گروه های حامی مسلمانان در نیوزیلند اهدا کردند.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۰۷:۴۴
رسانه های نیوزلند متعهد شدند، برتری نژاد سفید را تبلیغ نکنند
حوزه/ ۵ سازمان خبری رسانه ای در نیوزیلند با امضای توافق نامه ای اعلام کردندکه نخواهند گذاشت مهاجم مسلح حمله به مساجد کرایست چرچ، این فرصت را به دست آورد تا از دادگاه برای ترویج تفکرات نژادپرستانه سوءاستفاده کند.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۲۰:۰۵
افطاری‌های بزرگ ماه رمضان در کرایست چرچ نیوزلند به دلایل امنیتی لغو می‌شود
حوزه/ در حالی که مدت زمان زیادی از حملات تروریستی علیه مساجد کرایست چرچ در نیوزیلند نمی گذرد، بانیان مساجد به دلایل امنیتی در نظر دارند برگزاری چهار افطاری بزرگ رمضان در این شهر را لغو کنند.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۳:۵۱
مسجد کیلبیرنی در نیوزیلند مراسم روز درهای باز برگزار کرد + تصاویر
حوزه/ مراسم روز درهای باز در مسجد شهر کیلبیرنی برگزار شد، و در این گردهمایی مسلمانان یاد و خاطره قربانیان حمله تروریستی به کرایست چرچ را گرامی داشتند.
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۳:۱۰
مستند «آزادی» فیلمی که تازه مسلمانان را معرفی می کند
حوزه/ فیلم مستند «آزادی» که تاکنون در کشورهای مختلف جهان به نمایش گذاشته شده و گروهی از تازه مسلمانان را معرفی کرده و تجربه های آنان را نشان می دهد، قرار است به زودی در دانشگاه اتاگوی نیوزیلند به روی پرده برود.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۹:۳۰