*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۳ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 22, 2018
دانشجویان بیرجندی مسافر اربعین شدند
حوزه/ دانشجویان دانشگاه آزاد بیرجند برای شرکت در تجمع عظیم شیعیان در روز اربعین حسینی عازم کربلا شدند.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۰۸:۵۲
مدیرکل متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش:
وقف آبرو در راه خدا بیشترین ارزش را دارد
حوزه/مدیرکل متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه بزرگترین عطیه الهی «آبرو» است، گفت: وقتی انسانی حاضر می شود از آبروی خود در راه خدا بگذرد یعنی بالاترین داشته خودش را وقف می کند.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۳:۴۰
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
هزینه های درمان مردم کاهش یابد/ برخی پزشکان تنها به دنبال کسب درآمدند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: بیمه سلامت با واسطه گری، بار سنگین مالی ویزیت ها و داروها را برای بیماران تسهیل می کند.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۲:۳۴
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
همایش تجلیل از برترین های علمی برگزار می شود
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی به همایش تجلیل از استعدادهای برتر استان اشاره کرد و گفت: این همایش از محل موقوفه بنیاد فرهنگی البرر، شنبه ۲۸ مهرماه از ساعت ۸ در مجتمع فرهنگی غدیر بیرجند برگزار می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۵۰
مدیرکل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:
خواب آسوده ملت ایران به بیداری نیروهای مسلح بستگی دارد
حوزه/مدیرکل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: اگر بیداری شهدا و نیروهای مسلح نبود، مردم از آسایش و آرامش بهره‌ای نمی‌بردند و ما امروز با شهدا پیمان می‌بندیم تا در مسیر آن‌ها طی طریق کنیم و پرچم این انقلاب را توسط ولی امر مسلمین به امام زمان(عج) خواهیم داد
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۴:۲۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: اگر پیکره ارتش مردمی نبود، انقلاب پیروز نمی شد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر پیکره ارتش مردمی نبود، انقلاب پیروز نمی شد چون مانع بزرگی برای پیروزی بود، عنوان کرد: هنوز که هنوز است اندیشه های بیگاه پرست مانع انجام آرمان های نظام اسلامی می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۱:۵۱
مدیرکل آموزش‌ و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:
برگزاری ۴۰۰ یادواره شهید دانش آموزی در خراسان جنوبی
حوزه/مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان داشت: آموزش‌وپرورش خراسان جنوبی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال فرهنگ شهادت به نسل جوان و تکریم ۴۳۵ شهید دانش‌آموز برنامه های مختلفی اجرا کرده است.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۳:۴۵
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد بیرجند :
دیدار با خانواده شهدا زمینه ساز توسعه تفکر ایثارگری است
حوزه/مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با بیان اینکه دیدار دانشجویان با خانواده شهدا زمینه ساز ایجاد تفکر ایثارگری است، گفت: دیدارهایی که دانشجویان با خانواده شهدا دارند باعث می شود تا با فرهنگ حقیقی ایثار و سبک زندگی اسلامی آشنا شوند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۳:۱۵
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:
جایگاه شهدا در دل همه دانشگاهیان است
حوزه/وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این که در بین مجموعه شهدای عزیزمان شهدای زیادی از دانشجویان و دانش آموزان داریم، افزود: جایگاه شهدا در دل همه دانشگاهیان است و مسیرشان، مسیر اهل دانش و تقوا است.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۵۶
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران:
مشکل امروز ما نبود منطق شهداست/ پرچم استفاده از ظرفیت های داخلی و بستن شیرهای نفت را برافرازیم
حوزه/معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مکتب اسلام و ولایت را عامل رسیدن جوانان به عزت و عظمت دانست و گفت: امروز همه چیز داریم، اما مشکل ما نبود منطق شهداست و باید از ظرفیت های عظیمی که مقام معظم رهبری تاکید می کنند، استفاده کنیم.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۵۲