*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۴ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 20, 2019
در مدرسه علمیه التفاتیه قزوین تاکید شد؛
انقلاب اسلامی بدون حضور مردم داوم نمی آورد/ مسئولان قدردان باشند
حوزه/ استاد حوزه و دانشگاه گفت: انقلاب اسلامی بدون حضور مردم داوم نمی آورد و این مردم بودند که در جنگ تحمیلی، فتنه۷۸ و فتنه۸۸ کشور را حفظ و در برابر یاوه گویی های دشمنان به خوبی ایستادند. ملت ایران با گذشت حدود چهاردهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همچنان به اصول و ارزش ها انقلاب پایبند است.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۶:۵۴
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
انقلاب اسلامی در باورها و جان مردم ریشه دارد
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: انقلاب اسلامی در باورها و جان مردم ریشه دارد، چرا که با خون پاک هزاران شهید شجاع ودلاور عجین شده و باید قدردان آن باشیم.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۶:۱۵
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین:
دشمنان که به خاطر تامین منافع خود برای ملت ایران دلسوزی می کنند
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: اگر بخواهیم به نصایح دشمنان که به خاطر تامین منافع خود برای ملت ایران دلسوزی می کنند توجه داشته باشیم، قطعا به بیراهه رفته و شکست خواهیم خورد.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۸:۱۲
استاد حوزه علمیه قزوین:
ارتباط روحانیت با نسل جوان تقویت شود
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: دشمنان با انواع شبکه های مختلف رسانه ای غرب و مجازی در تلاش برای زیر سوال بردن احکام اسلامی و قرآنی و همچنین القاء شبهات هستند و وظیفه شما روحانیت در این عرصه بسیار خطیر است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۶
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین مطرح کرد:
انفجار علمی در حوزه قم به برکت کریمه اهل بیت(س)
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین با بیان این که امروز شهر مقدس قم به برکت وجود بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س) و حوزه های علمیه توانسته از جایگاه و موقعیت خوبی بهره مند شود، افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی، انفجاری علمی و معنوی در قم به وجود آمد که این شهر را به مرکزی علمی در جهان تبدیل کرده است.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۶:۳۵
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
مادران شهدا در تربیت شایسته فرزندانشان نقش ارزشمند واثرگذاری داشتند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اسلامی گفت: مادران شهدا در تربیت شایسته فرزندانشان نقش ارزشمند واثرگذاری داشتند، چرا که والدین شهدا بودندکه جوانان برومندی چون شهید حجت الاسلام آقاجانی را تربیت کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۶:۱۲
معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین:
شهدا را به نسل جوان بشناسانیم
حوزه/ حجت الاسلام صفی خانی تصریح کرد: نباید به صرف این که کتاب و یا برشورهایی در رابطه با شهدای روحانیت به چاپ برسانیم، کار را تمام شده بدانیم، بلکه باید در قالب فیلم و سریال زندگی ارزشمند و ماندگار شهدا را به خوبی به نسل جوان بشناسانیم.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۵:۴۱
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری :
ایران هر چه دارد از برکت خون شهداست
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز ملت ایران هر چه دارد از برکت جان‌‌فشانی‌ها، رشادت‌ها، ایثار و اهدای خون پاک شهدا است.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۱۴:۰۳
آیت الله رودباری:
آیت الله باریک بین پایگاه های علوم حوزوی را در قزوین احیا کرد
حوزه/ تولیت مدرسه علمیه جامع رشت گفت: آیت الله باریک بین توانسته بودند پایگاه های مهم علوم حوزوی را به همراه مرحوم آیت الله شالی در قزوین احیا کنند، لذا باید نام و یادشان را برای همیشه زنده نگه داریم.
۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۵:۴۲
آیت الله حسینی بوشهری:
قدردان بزرگان حوزه باشیم/ علامه طباطبائی مطیع مرجعیت بود
حوزه / مدیر حوزه های علمیه گفت: باید قدر بزرگان حوزه امروز را بدانیم که اگر روزی دیگر در میان ما نبودند، افسوس فقدان این سرمایه ها را نخوریم.
۱۳۹۴/۸/۲۶ - ۲۳:۵۶