*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
امام جمعه بیرجند: خدمت به محرومان بهترین جهاد است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز دشمن به نسبت های زیادی ضعیف شده است، گفت: تمام نقشه های دشمن منجر به شکست خواهد شد و برگ پیروزی از آن جوانان انقلابی کشور است.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۰۹:۰۰
آیت الله اعرافی:
مدیون طلاب جوان و گروه های جهادی هستیم
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه تاکید کرد: همه ما مدیون طلاب جوان و عزیز و انقلابی و گروه های تبلیغی و جهادی و جوانان عزیز حوزه و کشور و مدیران جهادی حوزه و نهادهای فعال و شرمسار ملت رشید ایران و سیل زدگان رنج دیده و مقاوم هستیم و باید دعاگو باشیم و همه تا پایان بحران در صحنه امداد و کمک آماده بمانیم .
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۲۱:۱۸
حضور جهادی طلاب در مناطق سیل زده؛
فردا، حضور احسان بی آزار تهرانی در لرستان
حوزه / فردا حجت الاسلام احسان بی آزار تهرانی از فضلای حوزه و فعال رسانه ای برای کمک رسانی به سیل زدگان، به استان لرستان می رود. حوزه نیوز از حضور تمام طلاب، گروه های طلبگی و چهره های شاخص حوزوی که به شکل های مختلف برای امداد و التیام مردم کشورمان تلاش می کنند حمایت می کند.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۲۲:۱۶
فعالیت های گروه جهادی شهید هادی در روستاهای سیل زده خوزستان
حوزه/ مسئول رسانه ای گروه جهادی تبلیغی شهید ابراهیم هادی گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در روستاهای سیل زده خوزستان را ارائه داد.
۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۰۲:۲۵
احداث خانه برای روستاییان محروم به همت جهادگران قمی در نوروز ۹۸
حوزه/ گروه جهادی شهید عربی از گروه های جهادی فعال استان قم در نوروز ۹۸ اقدام به احداث خانه محروم در روستای جعفر آباد بخش قمرود کردند.
۱۳۹۸/۱/۸ - ۱۰:۳۲
نماینده ولی فقیه در بیرجند:
فرهنگ جهادی راه حل مشکلات جامعه است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، فرهنگ جهادی را راه حل مشکلات جامعه دانست و تصریح کرد: اگر فرهنگ جامعه، فرهنگ جهادی شود، یقین بدانید که حضرت مهدی(عج) ما را تنها نمی گذارند.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۲:۵۸
فعالیت جهادی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان قم در مناطق زلزله زده کرمانشاه
حوزه/ اعضای گروه جهادی شهید مطهری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در ایام نوروز امسال به فعالیت خدمت رسانی در عرصه های عمرانی، فرهنگی و آموزشی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه می پردازند.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۲:۳۰
اردوهای جهادی نوروز؛ شکوفاییِ مؤمنانه نسل انقلابی
حوزه/ اردوهای جهادی علاوه بر این که در این سال ها به بستری به منظور کاهش محرومیت ها در کشور تبدیل گشته، خود زمینه ساز رشد و تربیت نسل جوان مؤمن و انقلابی شده است.
۱۳۹۸/۱/۳ - ۲۳:۳۰
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم:
اردوهای جهادی نوروز، نشانگر عزم و ایمان بالای جوانان انقلابی است
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم تصریح کرد: اردوهای جهادی به خصوص در ایام تعطیلات نوروز، نشان دهنده عزم و ایمان بالای جوانان انقلابی در مسیر محرومیت زدایی است.
۱۳۹۸/۱/۲ - ۲۱:۴۵