*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
در شورای هماهنگی و گسترش فعالیت های قرانی همدان تاکید شد؛
مسئولان به قول هایی که می دهند در عمل پایبند باشند
حوزه/ در جلسات شورای هماهنگی و گسترش فعالیت های قرانی بعضی از آقایان قول هایی می دهند که در مقام عمل به آن پایبند نیستند و این لزوم وجود نهادی برای نظارت بر حسن انجام مصوبات را نشان می دهد.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۵:۳۲
دبیر سازمان زنان انقلاب اسلامی خبر داد؛
فعالیت در ۹۷۰ مسجد با جمعیت مخاطب ۲۹۰ هزار نفری
حوزه/ نیکو مطهر، مؤسسه قرآن و عترت راحم را زیر نظر سازمان زنان انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۸ شعبه در تهران داریم و امسال نیز مجوز گسترش آن در دیگر استان ها صادر شد.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۷:۴۵
حضور فعال مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه در نمایشگاه قرآن؛
عرضه ۳۰۰ عنوان کتاب به ۱۴ زبان دنیا/ معرفی فعالیت های بین المللی حوزه های علمیه
حوزه/حجت الاسلام اخلاقی گفت: مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه در نمایشگاه بین الملل قرآنی قریب به ۳۰۰ عنوان کتاب را به ۱۴ زبان مختلف همانند عربی، انگلیسی، فرانسوی و اردو در معرض دید عموم قرار داد.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۶:۱۱
در گفت وگو با خبرگزاری حوزه مطرح شد؛
۷۰ رسانه داخلی و ۱۵ رسانه خارجی اخبار نمایشگاه قرآن را پوشش دادند
حوزه/ مدیر هماهنگی با رسانه های بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: برای بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ۷۰ خبرگزاری و روزنامه دعوت به عمل آمد تا اخبار نمایشگاه را پوشش و بازتاب دهند.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۶:۰۶
توسط مؤسسه رهیافتگان المهتدون صورت گرفت؛
معرفی شخصیت ادواردو؛ مولتی میلیاردری که شیعه و شهید شد
حوزه/ محور اصلی کار مؤسسه رهیافتگان المهتدون بر روی فعالیت های شهید ادواردو است، به همین منظور نمایشگاه مصوری نیز از فعالیت های این شهید تهیه و در معرض دید عموم قرار گرفت.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۶:۰۳
عرضه محصولات مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) به ۲۰ زبان
حوزه/ مهدوی گفت: محصولات مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) به ۲۰ زبان به علاقه مندان و بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن عرضه می شد.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۶:۰۱
پای ترامپ هم به نمایشگاه قرآن باز شده بود/ موز فقط زرد رنگ، ترامپ بی فرهنگ
حوزه/ در کمپین «یک جمله به ترامپ» در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بیشتر جملات اعلام انزجار از سیاست های دولت آمریکا و ترامپ بود. ولی در این میان جملات و ضرب المثل های خنده دار فارسی نیز به چشم می خورد...
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۵:۵۸
در بیست و ششمین نمایشگاه بین الملل قرآنی؛
غرفه افغانستان به عنوان غرفه برتر بخش بین الملل انتخاب شد/ برگزاری نماز تقریب
حوزه/ کریمی گفت: خوشبختانه غرفه جمهوری اسلامی افغانستان در بخش بین الملل بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن به عنوان غرفه برتر انتخاب شد.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۵:۵۵
مهدی چمران:
شهرداری های در برنامه های فرهنگی از ظرفیت حوزه استفاده کنند
حوزه/ رئیس سابق شورای شهر تهران با تأکید بر این که شهرداری نسبت به کارهای قرآنی و دینی اهمیت ویژه ای قائل بود، گفت: شهرداری تهران برای گسترش فرهنگ قرآن، فرهنگسرای ویژه قرآن را تأسیس کرد.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۰۸:۵۰