*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 23, 2019
در شورای هماهنگی و گسترش فعالیت های قرانی همدان تاکید شد؛
مسئولان به قول هایی که می دهند در عمل پایبند باشند
حوزه/ در جلسات شورای هماهنگی و گسترش فعالیت های قرانی بعضی از آقایان قول هایی می دهند که در مقام عمل به آن پایبند نیستند و این لزوم وجود نهادی برای نظارت بر حسن انجام مصوبات را نشان می دهد.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۵:۳۲
دبیر سازمان زنان انقلاب اسلامی خبر داد؛
فعالیت در ۹۷۰ مسجد با جمعیت مخاطب ۲۹۰ هزار نفری
حوزه/ نیکو مطهر، مؤسسه قرآن و عترت راحم را زیر نظر سازمان زنان انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۸ شعبه در تهران داریم و امسال نیز مجوز گسترش آن در دیگر استان ها صادر شد.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۷:۴۵
حضور فعال مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه در نمایشگاه قرآن؛
عرضه ۳۰۰ عنوان کتاب به ۱۴ زبان دنیا/ معرفی فعالیت های بین المللی حوزه های علمیه
حوزه/حجت الاسلام اخلاقی گفت: مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه در نمایشگاه بین الملل قرآنی قریب به ۳۰۰ عنوان کتاب را به ۱۴ زبان مختلف همانند عربی، انگلیسی، فرانسوی و اردو در معرض دید عموم قرار داد.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۶:۱۱
در گفت وگو با خبرگزاری حوزه مطرح شد؛
۷۰ رسانه داخلی و ۱۵ رسانه خارجی اخبار نمایشگاه قرآن را پوشش دادند
حوزه/ مدیر هماهنگی با رسانه های بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: برای بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ۷۰ خبرگزاری و روزنامه دعوت به عمل آمد تا اخبار نمایشگاه را پوشش و بازتاب دهند.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۶:۰۶
توسط مؤسسه رهیافتگان المهتدون صورت گرفت؛
معرفی شخصیت ادواردو؛ مولتی میلیاردری که شیعه و شهید شد
حوزه/ محور اصلی کار مؤسسه رهیافتگان المهتدون بر روی فعالیت های شهید ادواردو است، به همین منظور نمایشگاه مصوری نیز از فعالیت های این شهید تهیه و در معرض دید عموم قرار گرفت.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۶:۰۳
عرضه محصولات مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) به ۲۰ زبان
حوزه/ مهدوی گفت: محصولات مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) به ۲۰ زبان به علاقه مندان و بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن عرضه می شد.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۶:۰۱
پای ترامپ هم به نمایشگاه قرآن باز شده بود/ موز فقط زرد رنگ، ترامپ بی فرهنگ
حوزه/ در کمپین «یک جمله به ترامپ» در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بیشتر جملات اعلام انزجار از سیاست های دولت آمریکا و ترامپ بود. ولی در این میان جملات و ضرب المثل های خنده دار فارسی نیز به چشم می خورد...
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۵:۵۸
در بیست و ششمین نمایشگاه بین الملل قرآنی؛
غرفه افغانستان به عنوان غرفه برتر بخش بین الملل انتخاب شد/ برگزاری نماز تقریب
حوزه/ کریمی گفت: خوشبختانه غرفه جمهوری اسلامی افغانستان در بخش بین الملل بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن به عنوان غرفه برتر انتخاب شد.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۵:۵۵
مهدی چمران:
شهرداری های در برنامه های فرهنگی از ظرفیت حوزه استفاده کنند
حوزه/ رئیس سابق شورای شهر تهران با تأکید بر این که شهرداری نسبت به کارهای قرآنی و دینی اهمیت ویژه ای قائل بود، گفت: شهرداری تهران برای گسترش فرهنگ قرآن، فرهنگسرای ویژه قرآن را تأسیس کرد.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۰۸:۵۰