*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Sunday, February 17, 2019
شرکت حمل و نقل معروف بسته لباس‌های محجبه را بدون مجوز باز کرد
حوزه/ یک تولیدی «خانه حجاب» در سیدنی اعلام کرد بزرگترین شرکت پستی و حمل و نقل بین المللی، به بهانه حجابی بودن محصولات در ارسال آنان تاخیر داشته و بسته های مشتریان را بدون اجازه باز کرده است.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۲۱:۳۵
برگزاری گفتمان های حجاب و عفاف در مدارس پلدختر
حوزه/ گفتمان های حجاب و عفاف، به همت اساتید مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر و به صورت مستمر در مدارس شهرستان در حال برگزاری است.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۸:۲۱
جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بوشهر:
دشمن هر روز با شیوه جدیدی وارد جامعه می شود
حوزه/ جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب از دشمن غیر از دشمنی انتظاری نیست و هر روز نیز با شیوه جدیدی انحرافی را وارد بازار و جامعه می کند که سرشبکه و شاهرگ اصلی آن بنیان خانواده، عفاف و حجاب و اخلاق و رفتار است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۸
با ارائه حجت الاسلام صبوحی برگزار شد؛
گزارشی از جلسه نخست نشست آموزشی تربیت مبلّغ حجاب و عفاف
حوزه/ جلسه نخست نشست آموزشی تربیت مبلّغ حجاب و عفاف با ارائه حجت الاسلام صبوحی طسوجی در سالن همایش غدیر دفتر تبلیغات اسلامی با حضور قریب به ۷۰۰ نفر از طلاب برادر و خواهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۶:۳۵
فرماندار قم:
مصادیق حجاب و عفاف در ادارات مشخص شود
حوزه/ فرماندار قم با بیان اینکه مصادیق حجاب و عفاف باید در ادارات مشخص شود، گفت: مأموران و کارشناسانی تعیین شده‌اند که در حال نظارت بر وضعیت کارمندان هستند اما بایدها و نبایدها مختلف در حوزه حجاب و عفاف باید تعیین شود.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۳:۱۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم تاکید کرد:
استفاده از بسترهای هنری راهکاری برای ترویج حجاب و عفاف
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: استفاده از فیلم، کتاب، سینما، تئاتر و دیگر بسترهای هنری می‌تواند فرهنگ حجاب و عفاف را ترویج و بسیاری از معضلات را رفع کند اما باید حجم قابل توجهی از فعالیت‌ها در این عرصه دنبال شود.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۳:۱۳
استاد مشاور خانواده:
دختران جوان فریب حرف‌های شیطان صفتان را نخورند
حوزه/ استاد دانشگاه و مشاور خانواده گفت: با توجه به اینکه دام‌هایی سر راه دختران جوان است، باید هوشیار باشند که فریب حرف‌های شیطانی و فریبنده انسان‌های شیطان‌صفت را نخورند و با حفظ گوهر عفاف نقش‌های شایسته خویش را در نظام و جامعه اسلامی ایفا کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۳:۳۲
مدیر مدرسه علمیه قهستان:
حجاب سنگری آغشته به خون شهدا که حفظ نکردن آن خیانت است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه قهستان گفت: در بحث پوشش اگر ما فرهنگ را نادیده بگیریم و رها کنیم دیگران فرهنگ را برای ما در قالب و فرمی که خودشان بخواهند، خواهند ساخت.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۷:۳۹
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی:
استفاده از کتابخانه خوب، حق هر شهروند است
حوزه/ مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: ترویج مباحث فرهنگی و اعتقادی و رعایت مبانی و اصول همواره مبنای نظر فعالیت‌های کتابخانه های عمومی است.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۶:۱۴
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
مهم‌ترین رسالت طلاب در عصر انتظار کار فرهنگی و اعتقادی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: امروز و در دوران سخت اما منتظرپرور انتظار، یکی از مهم‌ترین وظایف طلاب کار فرهنگی و اعتقادی مستمر و هدفمند است.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۸:۳۰