*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۵ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Wednesday, February 20, 2019
علمای یمن:
نشست ورشو گواهی بر توطئه چینی برای حذف مسئله فلسطین است
حوزه/ علمای یمن در پی برگزاری نشست ورشو بیانیه ای صادر کرده و هرگونه عادی سازی روابط با اسرائیل را محکوم کرده و آن را خیانت به خداوند متعال و رسول اکرم(ص) دانستند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۰
عضو شورای عالی سیاسی یمن: جنایت زاهدان در چارچوب نقشه صهیونیستی و آمریکایی انجام گرفت
حوزه/ سلطان السامعی عضو شورای عالی سیاسی یمن گفت: : این جنایت، در چارچوب خدمت به نقشه صهیونیستی - آمریکایی انجام گرفت و ما آن را محکوم می کنیم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۲
کارشناس سیاسی یمنی در گفت‌وگو با حوزه:
مقاومت یمنی ها در برابر ۱۸ کشور متجاوز دستاورد انقلاب اسلامی ایران است
حوزه/ عدی التمیمی کارشناس سیاسی یمنی گفت: ایستادگی مردم و رزمندگان یمن در برابر بیش از ۱۸ کشور ائتلاف استکبار جهانی عربی و غربی از چهار سال پیش تاکنون از نشانه های تاثیرگذاری انقلاب اسلامی ایران است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۲:۱۶
عضو ارشد مجلس وحدت مسلمین پاکستان:
سفر وليعهد جنگ طلب عربستان به پاکستان باعث ناآرامی این کشور خواهد شد
حوزه/ سید عبدالحسین الحسینی در واکنش به سفر قریب الوقوع ولی عهد عربستان به پاکستان گفت: محمد بن سلمان در قتل هزاران مسلمان بی گناه در جهان دست دارد و سفر این وليعهد جنگ طلب عربستان به پاکستان باعث ناآرامی مردم این کشور خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۲:۱۰
مدیر جامعه نعیمیه اسلام آباد پاکستان:
سرمایه‌گذاری عربستان در پاکستان ممکن است به یک فتنه جدید منجر شود
حوزه/ مفتی گلزار نعیمی در واکنش به اعلام سفر «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی به پاکستان گفت: به علت مداخله بعضی از کشورهای اسلامی در پاکستان تفرقه مذهبی شدت گرفت است و سرمایه‌گذاری عربستان در پاکستان ممکن است به یک فته جدید منجر شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۰۱
در کنفرانس هفته شهید یمن عنوان شد:
هر کس شک دارد آمریکا طاغوت بزرگ است، در ایمانش شک کند
حوزه/ انجمن علمای یمن در جهت یادبود و زنده نگه داشتن یاد شهدای یمن کنفرانسی فرهنگی با عنوان (یا لیت قومی یعلمون) در هفته شهید برگزار کرده و بیانیه ای صادر نمود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۶
آیت الله نابلسی:
ملت یمن در صبر و پایداری مایه افتخار امت اسلامی است
حوزه/ هیئتی از شبکه یمنی "المسیره" متشکل از حمید رزق مدیر برنامه های سیاسی، علی ظافر رئیس تحریریه و شوقی عواضه مدیر روابط عمومی با آیت الله عفیف نابلسی دیدار و در خصوص آخرین تحولات سیاسی و اوضاع انسانی اسف بار مردم یمن بحث و گفتگو کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۷
امام جمعه فرانکفورت از تصمیم سازمان ملل برای حل بحران یمن قدردانی کرد
حوزه/ امام مرکز فرهنگ اسلامی فرانکفورت گفت: خوشبختانه اخبار محافل سیاسی حکایت از اراده جدی سازمان ملل برای نظارت دقیق در آتش‌بس یمن دارد و من از همه کسانی که در تامین امنیت مردم مظلوم یمن قدمی برداشته و یا حرکتی خواهند کرد تشکر می‌کنم.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۲۲:۲۹
فعال سیاسی یمن در گفت و گو با حوزه مطرح کرد:
آتش جنگ یمن دامن کشورهای متجاوز را می گیرد
حوزه/ عدی التمیمی فعال و کارشناس سیاسی یمن گفت: زخمی که دولت های متجاوز و پادشاهی سعودی ، امارات ودیگر کشورهای متجاوز در یمن ایجاد کرده اند به کشورهایشان خواهد رسید.
۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۶:۵۰
دبیر جمعیت علمای نیازی پاکستان در گفت‌وگو با حوزه:
نگاه مسلمانان جهان به ایران است
حوزه/ ایران تنها کشوری است که واقعا لیاقت رهبری مسلمانان را دارد، چون از منافع امت اسلامی دفاع می‌کند و اکنون نگاه همه مسلمانان جهان به ایران است.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۱:۰۴