*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ \ ۸ صفر ۱۴۴۰ \ Wednesday, October 17, 2018
دبیرکل نُجَباء:
دشمنان سعودی در عمق خانه‌هایشان نیز امنیت ندارند
حوزه/ شیخ اکرم الکعبی ضمن تأکید بر اینکه مجاهدان یمنی با صبر و اراده پولادین خود ائتلاف عربی را در باتلاق گرفتار ساخته‌اند، گفت اکنون دشمنان سعودی در عمق خانه‌هایشان نیز امنیت ندارند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۰:۰۹
یادداشت رسیده؛
اسماعیلیه یمن در مسیر انقلاب
حوزه/ شیعیان اسماعیلی قائل به امامت اسماعیل فرزند امام صادق (ع) پس از ایشان هستند و اکنون پیروان این فرقه در نقاط مختلفی از جهان از جمله سلسله جبال پامیر در افغانستان و کشور یمن و نقاط دیگر جهان پراکنده هستند.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۰:۴۵
صباح زنگنه در گفت و گو با حوزه نیوز مطرح کرد:
«نه» کشورهای عربی مستقل به عربستان در دشمنی با ایران
حوزه/ دکتر صباح زنگنه کارشناس ارشد مسائل عربستان و منطقه گفت: بحث تشکیل ناتو عربی و ائتلاف علیه جمهوری اسلامی ایران تحقق عملی پیدا نخواهد کرد بلکه فقط در حد یک پروژه و نمایش تبلیغاتی خواهد بود.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۲۱:۳۰
ماموستا محمد امین راستی: کودک کشی در یمن لکه ننگی بر چهره سعودی هاست
حوزه/ ماموستا راستی با اشاره به جنایت آل سعود و همپمانانش در یمن، گفت: امروز جنایت ها و کودک کشی هایی که در یمن انجام می شود چهره بشریت را سیاه و مخدوش کرده است و سکوت حامیان دروغین حقوق بشر در این باره باعث تامل و تعجب جهانیان است.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۵:۵۱
نائب رئیس وفاق المدارس الشیعة پاکستان:
دولت جدید پاکستان باید در سیاست خارجی خود تجدید نظر کند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز حسین نقوی در واکنش به رای مخالف پاکستان در سازمان بین الملل با تحقیق درباره جنایات عربستان در یمن گفت: پاکستان به خاطر مخالفت در سازمان ملل متحد با اجرای تحقیق درباره جنایات عربستان در یمن، موضع پاکستان نسبت به تحقیقات جنایات هند در کشمیر را ضعیف کرده است.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۰۳:۵۰
رئیس شورای اتحاد اهل سنت پاکستان:
پاکستان در سازمان ملل باید جنایات عربستان در یمن را مطرح می‌کرد
حوزه/ صاحبزاده حامد رضا گفت: جنایات عربستان در یمن به اوج رسیده است و انتظار ما این بود که وزیر امور خارجه پاکستان در سازمان ملل جنایات عربستان در "یمن" را نیز مطرح کند.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۶:۱۲
رئیس شورای علمای شیعه پاکستان:
پاکستان در مورد مسئله یمن نباید از عربستان حمایت کند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید ساجد علی نقوی در واکنش به رای مخالف پاکستان در سازمان ملل با تحقیق درباره جنایات عربستان در یمن گفت: نخست وزیر اگر پاکستان دنبال میانجی‌گری درمیان کشورهای اسلامی است نباید در سازمان ملل از یک کشور حمایت می‌کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۰۳:۳۵
عضو پارلمان ایالت پنجاب پاکستان:
دشمنان می خواهند پاکستان را به جنگ خاورمیانه بکشانند
حوزه/ سیده زهرا نقوی در واکنش به رای مخالف پاکستان در سازمان بین الملل با تحقیق درباره جنایات عربستان در یمن در توئیت خود نوشت: پاکستان به خاطر مخالفت در سازمان ملل متحد با اجرای تحقیق درباره جنایات عربستان در یمن، موضع پاکستان نسبت به تحقیقات جنایات هند در کشمیر را ضعیف کرده است.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۲۲:۲۰
حضور گسترده مردم یمن در مراسم سالروز شهادت زید بن علی(ع) + تصاویر
حوزه/ صنعا پایتخت یمن شاهد حضور گسترده مردمی در میدان باب الیمن به مناسبت سالروز شهادت حضرت زید بن علی (ع) بود که شعار "انقلاب علیه ائتلاف جنایت" به خود گرفت.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۰۷:۵۴
مراسم سالروز شهادت حضرت زید بن علی(ع) در یمن برگزار می شود
حوزه/ کمیته برنامه ریزی فعالیت ها، ملت یمن را به مشارکت گسترده در مراسم سالروز شهادت حضرت زید بن علی (ع) در عصر جمعه دعوت کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۷:۵۸