*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Tuesday, February 19, 2019
علمای یمن:
نشست ورشو گواهی بر توطئه چینی برای حذف مسئله فلسطین است
حوزه/ علمای یمن در پی برگزاری نشست ورشو بیانیه ای صادر کرده و هرگونه عادی سازی روابط با اسرائیل را محکوم کرده و آن را خیانت به خداوند متعال و رسول اکرم(ص) دانستند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۰
عضو شورای عالی سیاسی یمن: جنایت زاهدان در چارچوب نقشه صهیونیستی و آمریکایی انجام گرفت
حوزه/ سلطان السامعی عضو شورای عالی سیاسی یمن گفت: : این جنایت، در چارچوب خدمت به نقشه صهیونیستی - آمریکایی انجام گرفت و ما آن را محکوم می کنیم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۲
کارشناس سیاسی یمنی در گفت‌وگو با حوزه:
مقاومت یمنی ها در برابر ۱۸ کشور متجاوز دستاورد انقلاب اسلامی ایران است
حوزه/ عدی التمیمی کارشناس سیاسی یمنی گفت: ایستادگی مردم و رزمندگان یمن در برابر بیش از ۱۸ کشور ائتلاف استکبار جهانی عربی و غربی از چهار سال پیش تاکنون از نشانه های تاثیرگذاری انقلاب اسلامی ایران است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۲:۱۶
عضو ارشد مجلس وحدت مسلمین پاکستان:
سفر وليعهد جنگ طلب عربستان به پاکستان باعث ناآرامی این کشور خواهد شد
حوزه/ سید عبدالحسین الحسینی در واکنش به سفر قریب الوقوع ولی عهد عربستان به پاکستان گفت: محمد بن سلمان در قتل هزاران مسلمان بی گناه در جهان دست دارد و سفر این وليعهد جنگ طلب عربستان به پاکستان باعث ناآرامی مردم این کشور خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۲:۱۰
مدیر جامعه نعیمیه اسلام آباد پاکستان:
سرمایه‌گذاری عربستان در پاکستان ممکن است به یک فتنه جدید منجر شود
حوزه/ مفتی گلزار نعیمی در واکنش به اعلام سفر «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی به پاکستان گفت: به علت مداخله بعضی از کشورهای اسلامی در پاکستان تفرقه مذهبی شدت گرفت است و سرمایه‌گذاری عربستان در پاکستان ممکن است به یک فته جدید منجر شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۰۱
در کنفرانس هفته شهید یمن عنوان شد:
هر کس شک دارد آمریکا طاغوت بزرگ است، در ایمانش شک کند
حوزه/ انجمن علمای یمن در جهت یادبود و زنده نگه داشتن یاد شهدای یمن کنفرانسی فرهنگی با عنوان (یا لیت قومی یعلمون) در هفته شهید برگزار کرده و بیانیه ای صادر نمود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۶
آیت الله نابلسی:
ملت یمن در صبر و پایداری مایه افتخار امت اسلامی است
حوزه/ هیئتی از شبکه یمنی "المسیره" متشکل از حمید رزق مدیر برنامه های سیاسی، علی ظافر رئیس تحریریه و شوقی عواضه مدیر روابط عمومی با آیت الله عفیف نابلسی دیدار و در خصوص آخرین تحولات سیاسی و اوضاع انسانی اسف بار مردم یمن بحث و گفتگو کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۷
امام جمعه فرانکفورت از تصمیم سازمان ملل برای حل بحران یمن قدردانی کرد
حوزه/ امام مرکز فرهنگ اسلامی فرانکفورت گفت: خوشبختانه اخبار محافل سیاسی حکایت از اراده جدی سازمان ملل برای نظارت دقیق در آتش‌بس یمن دارد و من از همه کسانی که در تامین امنیت مردم مظلوم یمن قدمی برداشته و یا حرکتی خواهند کرد تشکر می‌کنم.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۲۲:۲۹
فعال سیاسی یمن در گفت و گو با حوزه مطرح کرد:
آتش جنگ یمن دامن کشورهای متجاوز را می گیرد
حوزه/ عدی التمیمی فعال و کارشناس سیاسی یمن گفت: زخمی که دولت های متجاوز و پادشاهی سعودی ، امارات ودیگر کشورهای متجاوز در یمن ایجاد کرده اند به کشورهایشان خواهد رسید.
۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۶:۵۰
دبیر جمعیت علمای نیازی پاکستان در گفت‌وگو با حوزه:
نگاه مسلمانان جهان به ایران است
حوزه/ ایران تنها کشوری است که واقعا لیاقت رهبری مسلمانان را دارد، چون از منافع امت اسلامی دفاع می‌کند و اکنون نگاه همه مسلمانان جهان به ایران است.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۱:۰۴