*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ \ ۸ صفر ۱۴۴۰ \ Wednesday, October 17, 2018
کارشناس یمنی در گفت‌وگو با حوزه مطرح کرد:
جنگ بیولوژیک در یمن جریان دارد/ موشک یمنی بدر۱ عمق خاک عربستان را هدف قرار می دهد
حوزه/ شادی الحسنی فعال سیاسی یمنی گفت: مهندسان ما در حال تلاش هستند و در این زمینه به نتیجه های عالی رسیده ایم به طوری که یکی از موشک هایی که ساخته ایم با عنوان بدر ۱ سرعت خیلی بالایی دارد و می تواند به چند هدف در وسط عربستان اصابت کند.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۱:۱۷
آیت الله علوی بروجردی در دیدار جمعی از طلاب جامعه المصطفی:
امروز مطبوعات دنیا در اختیار صهیونیست هاست؛ اما روزی مردم دنیا واقعیت ها را می فهمند/ در نشر تفکر شیعه سهم داشته باشیم
حوزه/ مطبوعات در دنیا در اختیار صهیونیست‌هاست؛ یعنی در اختیار دشمنان ماست و ترویج و تبلیغ می‌کنند؛ اما بالاخره پرده‌ها کنار می‌رود و مردم دنیا می‌فهمند واقعیت‌ها چیست. ما باید این واقعیت‌ها را به اطلاع مردم برسانیم و این را بدانیم که تفکر شیعه خودش پیش می‌رود چه ما بخواهیم یا نخواهیم، شیعه پیش خواهد رفت؛ اما سعی کنیم در این مسیر ما هم سهمی و نقشی داشته باشیم.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۲:۳۲
عضو ارشد حزب الله:
عربستان اسرائیل را هم‌پیمان خود می‌داند/ مقاومت با آراء خود بر عربستان پیروز می‌شود
حوزه/ شیخ نبیل قاووق تاکید کرد: عربستان سعودی، اسرائیل را حامی و هم پیماند خود می داند و اسرائیل هم عربستان را دشمن خود به حساب نمی آورد، بلکه آن را کشور دوست و هم سنگر خود می داند.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۲۲:۴۲
انجمن علمای یمن:
مقاومت فلسطینی ها در مقابل رژیم صهیونیستی ستودنی است/ امت اسلام به مسئولیت خود در قبال فلسطین عمل کند
حوزه/ علمای یمن به مناسبت روز زمین، بیانیه ای صادر کردند و ضمن قدر دانی از جنبش جهادی مقاومت فلسطین در برابر جنایت های وحشیانه صهیونیست ها، از امت عربی و اسلامی خواستند که مسئولیت دینی و انسانی خود در قبال مسئله فلسطین عمل کنند.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۶:۴۴
اسیر سعودی از عربستان خواست دست از تجاوز بردارد و برای صلح تلاش کند
حوزه/ فایز بن ناصرخلیف المطیری یکی از سربازان ارتش عربستان سعودی وابسته به گارد ملی است که در نیمه ماه گذشته میلادی در عملیات هجومی ارتش و کمیته مردمی یمن به پایگاه عربستان در نجران اسیر شده است.
۱۳۹۷/۱/۹ - ۲۲:۰۵
معاون دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان:
موضع‌گیری وزیر خارجه پاکستان در قبال یمن بسیار نگران کننده است
حوزه/ سید ناصرعباس شیرازی در سومین سالگرد خونین بمباران وحشیانه یمن گفت: این جنگ با اشاره آمریکا و اسرائیل به رهبری عربستان به مردم یمن تحمیل شده است.
۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۵:۵۸
علمای یمن خواستار مشارکت گسترده مردم در سومین سالگرد مقاومت در برابر تجاوز عربستان شدند
حوزه/ انجمن علمای یمن به مناسبت سومین سالگرد مقاومت مردم یمن در برابر تجاوز عربستان سعودی، با صدور بیانیه ای، از تمام اقشار مردم یمن خواست در تجمع روز دوشنبه در میدان "سبعین" صنعا و استان الحدیده مشارکت گسترده داشته باشند.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۱۹:۲۰
انجمن علمای یمن درگذشت شیخ حمود بن عباس المؤید را تسلیت گفت
حوزه/ انجمن علمای یمن با صدور بیانیه ای درگذشت شیخ حمود بن عباس المؤید از علمای زیدیه که در ۱۰۳ سالگی وفات یافت را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۱/۲ - ۰۳:۳۵
دعوت انصار الله یمن به مشارکت گسترده در تجمع سومین سالگرد تجاوز عربستان به یمن
حوزه/ دفتر سیاسی انصار الله یمن، تمامی اقشار ملت یمن را به مشارکت گسترده در تجمع روز دوشنبه آینده که به مناسبت سومین سال مقاومت در برابر تجاوز عربستان سعودی به یمن در میدان "سبعین" در پایتخت صنعا برگزار می شود، دعوت کرد.
۱۳۹۷/۱/۱ - ۱۷:۲۲
حضور گسترده مردم و مسئولین یمنی در تشییع جنازه عالم زیدی
حوزه/ علامه حمود بن عباس المؤید امروز با حضور گسترده مسئولین و مردم تشییع و به خاک سپرده شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۲۲:۰۹