*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
همایش بین المللی ۴۰ سال مبارزه با اسلام آمریکایی در بیرجند مطرح شد :
رضایت امام زمان عج آلام مردم یمن را تسکین می‌دهد
حوزه/ دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن با بیان اینکه ایران و انقلاب، عزت و کرامت را برای تمامی ملت ها صادر کرده است،گفت:پیروزی‌های یمن و دیگر کشورهای منطقه از ثمرات انقلاب اسلامی ایران است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۶
امام جمعه خوسف:
در انقلاب اسلامی کارهای بزرگی در عرصه ملی و منطقه‌ای انجام شده است
حوزه/ حجت الاسلام شاهبیکی ضمن اشاره به نقش موثر مردم در ادوار مختلف انقلاب اسلامی ایران،گفت: نباید زحمات مردم نادیده‌ گرفته شود، چرا که آنان در هر شرایطی پای انقلاب ایستاده‌اند و همچنان از آرمان‌های امام دفاع می کنند و امروز آمریکایی ها از منطقه بیرون رانده شده اند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۸
رئیس سازمان دانشجویان امامیه پاکستان:
وقت آن رسیده که امت اسلامی برای دفاع از حقوق خود متحد شوند
حوزه/ سید قاسم شمسی در نشست خبر گفت: استعمار جهانی در کشمیر، یمن، فلسطین،افغانستان، پاکستان و عراق درحال نقض حقوق بشر است و اکنون وقت آن رسیده که امت اسلامی برای دفاع از حقوق مردم فلسطین ، یمن و کشمیر متحد شوند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۶:۵۵
مدیر حوزه علمیه العروة الوثقی لاهور:
یمن را قدرت های شیطانی نابود کردند/ نظام ولایت فقیه بهترین نظام اسلامی است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید جواد نقوی گفت: یمن را قدرت های شیطانی نابود کردند و به علت حملات هوایی عربستان به یمن، زندگی در یمن برای مردم این کشور سخت شده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۱:۰۰
در دیدار با رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی بیان شد:
امروز روز وفا به جمهوری اسلامی ایران و روز زکات علم است / هیچوقت آمریکا استقلال و عزت را برای ما نمی خواهند
حوزه/ قائم مقام جبهه اهل بحرین با تاکید بر اینکه همه باید بداند، خون شهدا و رزمندگان ایران هدر نرفته است، گفت: امروز خونشان در کوه های مجزه و حدیده با پرچم مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل بر افراشته شده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۶:۲۶
دبیرکل حزب مستقبل العداله‌ یمن:
انقلاب اسلامی انقلاب نور است
حوزه/ دبیر کل حزب مستقبل العداله یمن با تاکید بر این‌که در عصر کنونی تشعشعات انقلاب اسلامی به کشورهای مانند یمن، لبنان و عراق هم رسیده است،گفت: مردم ایران بایستی قدر رهبر و امام شان را بدانند و او را هر چه بیشتر بشناسند، اذعان داشت: براساس آیه‌ای از قرآن، هر کس امام زمانش را نشناسد به مرگ جاهلیت مرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۶:۲۴
امام جمعه بیرجند: دین را بر اساس منافع خود نسنجیم
حوزه/حجت الاسلام و المسلمین عبادی با تاکید بر اینکه ما همواره دین را با منافع خود سنجیدیم نه امور را با دین، گفت: خدا را شاکریم، که امروز اسلام ناب سر برآورده و همه با این اسلام ناب مخالف هستند، و خیلی ها نیز با اینکه مسلمانند و در آستین های من و شما هستند، با آن مخالفت می کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۵۷
فعال حقوقی و سیاسی یمنی در گفت و گو با حوزه مطرح کرد:
عربستان به آتش بس یمن پایبند نیست/ جامعه بین‌الملل در حل بحران یمن جدیّت ندارد
ماهر الشامی فعال حقوقی و سیاسی یمنی گفت: ما معتقدیم جامعه بین الملل به دنبال حل جامع بحران یمن نیست، بلکه بر پیچیده شدن صحنه سیاسی در راستای خدمت به مصالح دولت های استکباری اقدام می کند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۰
دبیرکل همایش بین المللی ۴۰ سال مبارزه با اسلام آمریکایی:
صدای شکستن استخوان‌های آل سعود به گوش می رسد
حوزه/ دبیرکل همایش بین المللی ۴۰ سال مبارزه با اسلام آمریکایی با اشاره به این که صدای شکستن استخوان‌های آل سعود به گوش می رسد، گفت: امروز شاکله وحدت؛ تبعیت از ولی امر مسلمین امام خامنه ای است که پرچم‌دار این حرکت هستند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۴۳
همایش بین المللی «۴۰ سال مبارزه با اسلام آمریکایی» در بیرجند برگزار می شود
حوزه/قائم مقام دبیرکل همایش بین المللی «۴۰ سال مبارزه با اسلام آمریکایی» گفت: همایش بین المللی «۴۰ سال مبارزه با اسلام آمریکایی» با حضور شخصیت هایی از کشورهای یمن، بحرین و سوریه، در بیرجند برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۰:۱۶