*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ \ ۸ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Saturday, December 15, 2018
صباح زنگنه در گفت و گو با حوزه نیوز مطرح کرد:
«نه» کشورهای عربی مستقل به عربستان در دشمنی با ایران
حوزه/ دکتر صباح زنگنه کارشناس ارشد مسائل عربستان و منطقه گفت: بحث تشکیل ناتو عربی و ائتلاف علیه جمهوری اسلامی ایران تحقق عملی پیدا نخواهد کرد بلکه فقط در حد یک پروژه و نمایش تبلیغاتی خواهد بود.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۲۱:۳۰
ماموستا محمد امین راستی: کودک کشی در یمن لکه ننگی بر چهره سعودی هاست
حوزه/ ماموستا راستی با اشاره به جنایت آل سعود و همپمانانش در یمن، گفت: امروز جنایت ها و کودک کشی هایی که در یمن انجام می شود چهره بشریت را سیاه و مخدوش کرده است و سکوت حامیان دروغین حقوق بشر در این باره باعث تامل و تعجب جهانیان است.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۵:۵۱
نائب رئیس وفاق المدارس الشیعة پاکستان:
دولت جدید پاکستان باید در سیاست خارجی خود تجدید نظر کند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز حسین نقوی در واکنش به رای مخالف پاکستان در سازمان بین الملل با تحقیق درباره جنایات عربستان در یمن گفت: پاکستان به خاطر مخالفت در سازمان ملل متحد با اجرای تحقیق درباره جنایات عربستان در یمن، موضع پاکستان نسبت به تحقیقات جنایات هند در کشمیر را ضعیف کرده است.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۰۳:۵۰
رئیس شورای اتحاد اهل سنت پاکستان:
پاکستان در سازمان ملل باید جنایات عربستان در یمن را مطرح می‌کرد
حوزه/ صاحبزاده حامد رضا گفت: جنایات عربستان در یمن به اوج رسیده است و انتظار ما این بود که وزیر امور خارجه پاکستان در سازمان ملل جنایات عربستان در "یمن" را نیز مطرح کند.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۶:۱۲
رئیس شورای علمای شیعه پاکستان:
پاکستان در مورد مسئله یمن نباید از عربستان حمایت کند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید ساجد علی نقوی در واکنش به رای مخالف پاکستان در سازمان ملل با تحقیق درباره جنایات عربستان در یمن گفت: نخست وزیر اگر پاکستان دنبال میانجی‌گری درمیان کشورهای اسلامی است نباید در سازمان ملل از یک کشور حمایت می‌کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۰۳:۳۵
عضو پارلمان ایالت پنجاب پاکستان:
دشمنان می خواهند پاکستان را به جنگ خاورمیانه بکشانند
حوزه/ سیده زهرا نقوی در واکنش به رای مخالف پاکستان در سازمان بین الملل با تحقیق درباره جنایات عربستان در یمن در توئیت خود نوشت: پاکستان به خاطر مخالفت در سازمان ملل متحد با اجرای تحقیق درباره جنایات عربستان در یمن، موضع پاکستان نسبت به تحقیقات جنایات هند در کشمیر را ضعیف کرده است.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۲۲:۲۰
حضور گسترده مردم یمن در مراسم سالروز شهادت زید بن علی(ع) + تصاویر
حوزه/ صنعا پایتخت یمن شاهد حضور گسترده مردمی در میدان باب الیمن به مناسبت سالروز شهادت حضرت زید بن علی (ع) بود که شعار "انقلاب علیه ائتلاف جنایت" به خود گرفت.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۰۷:۵۴
مراسم سالروز شهادت حضرت زید بن علی(ع) در یمن برگزار می شود
حوزه/ کمیته برنامه ریزی فعالیت ها، ملت یمن را به مشارکت گسترده در مراسم سالروز شهادت حضرت زید بن علی (ع) در عصر جمعه دعوت کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۷:۵۸
دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان:
دیپلماسی یک بام و دو هوای پاکستان قابل توجیه نیست/ پاکستان باید جدایی خود را از ائتلاف نظامی عربستان اعلام کند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ناصر عباس جعفری به سیاست دوگانه دولت پاکستان نسبت به جنایت های عربستان در یمن و جنایت دولت هند نسبت به مسلمانان کشمیر انتقاد کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۷:۲۳
رئیس مجلس اسلامی زیدی یمن در گفت‌وگو با حوزه:
پیام امروز امام حسین (ع) برای ما اتحاد و مقاومت است/غرب از افرادی مانند یاسر الحبیب بهره می برد
حوزه/ شیخ محمد قاسم الهاشمی گفت: پیام امام حسین (ع) به ما در شرایط کنونی این است که متحد باشید و به سوی خدا روی بیاورید و در برابر کسانی که شما را به عذاب جهنم فرا و تفرقه فرا می‌خوانند مقاومت کنید.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۰۸:۰۸