*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ \ الجمعة ٠ رمضان ١٤٣٨ \ Friday, May 26, 2017
قطره ای از دریا؛
گروه‏گرایى ‏هاى نابجا، انسان را به كارهای جاهلانه مى‏ كشاند
حوزه/ یكى دیگر از افكار و عقاید باطل اهل كتاب كه براى حق جلوه دادنِ دین خود مطرح مى ‏كردند آن بود كه هر كدام پیامبر خود را فرزند خدا مى‏ دانستند.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۷:۵۱
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی خبر داد:
اعزام ۲۵۰۰ مبلغ به شرق کشور / انتقاد از سفره های افطاری تجملاتی
حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از اعزام ۲ هزار و ۵۰۰ مبلغ به استان های شرق کشور با همکاری حوزه خراسان خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۶:۵۷
برنامه ­های فرهنگی – تبلیغی حرم رضوی در ماه مبارک رمضان اعلام شد
حوزه/ معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان‌قدس رضوی برنامه ­های فرهنگی- تبلیغی و مذهبی ماه مبارک رمضان حرم مطهر رضوی را تشریح کرد.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۲:۱۰
قطره ای از دریا؛
زمانی که جاهل و عالم همانند هم فکر می‌کنند!
حوزه/ در فضاىِ آمیخته به تعصّب بى ‏جا، عالم و جاهل، همانند هم فكر مى‏ كنند. اهل كتابِ آگاه به تورات و انجیل، همان حرفى را مى ‏زدند كه مشركان جاهل مى‏ گفتند و هر یك بدون دلیل، دیگرى را بر باطل مى‏ دانست.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۲۳:۰۵
قطره ای از دریا؛
عبادتِ خداوند بدون خدمت به مردم، كافى نیست
حوزه/ دستور به نماز، همراه با زكات شاید از آن جهت است كه عبادتِ خداوند بدون خدمت به مردم، كافى نیست و از طرف دیگر، كمك به محرومان اگر در كنار بندگى خدا نباشد سر از غرور و تكبّر و منّت گذاردن و برده‏كردنِ محرومان در خواهد آورد.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۵:۱۸
قطره ای از دریا؛
دشمنان اسلام انحصار طلب هستند
حوزه/ دشمنانِ اسلام می خواهند هرگونه رشد و پیشرفتى در انحصار آنان باشد و دوست ندارند كه خیر و بركتى به شما مسلمانان برسد، پس به آنها دل نبندید و تمایل پیدا نكنید و تنها بر خداوند توكل نمایید.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۰:۵۸
قطره ای از دریا؛
اسلام بن بست ندارد
حوزه/ از آنجا كه احكام اسلامى، تابع مصلحت و حكمت است، لذا با تغییر زمان یا مكان یا شرایط، ممكن است مصلحتِ امور نیز تغییر كند و حكم قبلى نسخ و حكم دیگرى جایگزین شود.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۳:۴۵
همزمان با سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن؛
از استاد انصاریان تجلیل شد
حوزه/ همزمان با اولین روز از مسابقات بین المللی قرآن کریم، از بیش از نیم قرن تلاش های قرآنی استاد شیخ حسین انصاریان، تجلیل شد.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۸:۱۶
قطره ای از دریا؛
اوج كینه توزى و دشمنىِ كافران و مشركان با مؤمنان
حوزه/ اسلام ،بن بست ندارد چون یك دین جهانى و جاودانى است، در كنار احكام ثابت، مى‏تواند به اقتضاى مصلحت اسلام، قوانین متغیر نیز داشته باشد.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۲:۰۵
قطره ای از دریا؛
دو دلیل ترس از مرگ
حوزه/ انسان باید به گونه‏ اى زندگى كند كه هر لحظه براى مرگ آمادگى داشته باشد. هم به وظایفش عمل كرده و هم گناهان را با توبه، جبران نموده باشد كه در این صورت دلیلى براى ترس از مرگ وجود ندارد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۸