*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های خوزستان:
خدیجه(س)، بزرگ مادرِ امت اسلامی
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین شفیعی، در بیان جایگاه حضرت خدیجه(س) گفت: ام‌المؤمنین به معنای مادر تمامی مؤمنان، نامی است که موجب برقراری احساسی متقابل و رابطه عاطفی میان ما و وجود مقدس حضرت خدیجه (س) می‌گردد.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۰۲:۴۷
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
حقوق بشر از نظر غربی آزادی همجنس بازی است!!
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: نظام سلطه بارها ایران را به دلیل نقض حقوق بشری که مد نظر آن هاست محکوم کرده. حقوق بشر از دید آن ها آزادی همجنس بازی است که بزرگ ترین گناه بشری است. آن ها به حدی در جهل هستند که این کار را تبدیل به تمدن کرده اند.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۸:۰۰
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
«هبۀ ذی رحم» لازم و غیرقابل بازگشت است/ نفقه متقابل والدین و فرزندان تا آخر عمر است
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه نفقه «والدین به فرزندان» و «فرزندان به والدین» تا آخر عمر است، گفتند: والدین نگویند وقتی که فرزندان، صغیر بودند، نفقه بر ما لازم بود؛ تا آخر عمر اگر فرزندان نیازمند باشند و پدر و مادر توان داشته باشند، باید کمک کنند؛ اگر پدر و مادر نیز نیازمند شده و فرزندان توان دارند، باید تا آخر عمر به والدین کمک کنند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۰۰:۱۳
آیت الله العظمی سبحانی:
ایمان حضرت خدیجه(س) الگویی برای زنان است/ مرگ آخرین مرحله زندگی نیست
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با اشاره به اینکه آسیه، مریم، خدیجه(ص) و حضرت زهرا(س) چهار زن برتر عالم هستند، گفتند: حضرت خدیجه(س) دارای ثروت، عشیره، شهرت و احترام بود اما همه اینها را فدای ایمان خودش و رسول اکرم(ص) کرد.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۰۰:۱۱
استاد حوزه:
حضرت خدیجه(س) برای گسترش اسلام فداکاری های زیادی کرده است
حوزه/حضرت خدیجه(س) آن قدر بزرگ بود و برای گسترش اسلام سختی کشیدکه خدای متعال برای قدردانی از آن بانو، او را به همراه سه زن دیگر، به عنوان زنان برتر معرفی می کند و از همه می خواهد از آنها درمسائل مختلف الگو گیری کنند.
۱۳۹۶/۳/۱۵ - ۰۲:۴۵
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی در گفت وگو با «حوزه»:
دبیرخانه دائمی صدف کوثر تشکیل می شود/ دومین همایش صدف کوثر در سطح جهان اسلام برگزار خواهد شد
حوزه/ دبیر علمی همایش صدف کوثر از تشکیل دبیرخانه دائمی این همایش خبر داد و تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد دومین همایش صدف کوثر را در سطح جهان اسلام با حضور علمای شیعه و سنی برگزار کنیم.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۸:۳۰
آیت الله ری شهری در همایش صدف کوثر:
حضرت خدیجه(س) مدافع ارزش های اسلامی بود/ زنان جامعه از جامعیت این بانوی بزرگ الگوگیری کنند
حوزه/ تولیت حرم عبدالعظیم حسنی(ع) با اشاره به اینکه حضرت خدیجه(س) در شرایط غربت اسلام به دفاع از ارزش های دینی پرداخت، گفت: این بانوی بزرگوار از فرهنگ و عقاید اسلامی دفاع کرد و این مسئله قابل الگوگیری در شرایط نامناسب فرهنگی امروز است.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۷:۴۲
آیت الله العظمی وحید خراسانی در دیدار مسئولین همایش حضرت خدیجه(س):
حضرت خدیجه(س) مورد اشراق نور وحی و خاتم بودند
حوزه: حضرت آیت الله وحید خراسانی اظهارداشتند: از فضایل و مناقب حضرت خدیجه(س) آن است که مورد اشراق نور وحی و خاتم بوده که خود سعادتی بس عظیم است.
۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۱:۱۶