*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
همایش بین المللی اسلامی ریشه کن سازی فلج اطفال در مسقط برگزار شد
حوزه/ در همایش بین المللی اسلامی برای ریشه کن سازی فلج اطفال، هدف از برگزاری ایجاد استراتژی جامع برای کنترل بیماری با حمایت رهبران مذهبی اعلام گردید.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۲:۳۱
استاد دانشگاه و نویسنده قطری در گفت و گو با «حوزه»:
موضع‌گیری برخی کشو های عربی علیه ایران، تبعیت از اسرائیل و آمریکا است
حوزه/ دکتر «علی الهیل» استاد دانشگاه و نویسنده قطری گفت: ما معتقدیم که موضع گیری های عربستان سعودی، امارات، بحرین و مصر علیه ایران، سرسپردگی به صهیونیست ها و آمریکا و از ترس تاج و تخت خودشان است.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۰۹:۴۱
کارشناس قرآني اهل عمان در مصاحبه با حوزه نیوز:
غیر شیعیان علم را به صورت مستقیم و غیرمستقیم از اهل‌بیت(ع) آموخته‌اند
حوزه/ دکتر محمد علی اللواتي گفت: غیر شیعیان، با همزیستی با اهل بیت و صحابه رسول الله (ص) به صورت مستقیم و غیر مستقیم علم را از اهل بیت (ع) آموخته اند.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۲:۱۳
الازهر و اوقاف عمان همکاری می کنند
حوزه/ امروز گروهی از الازهر مصر شامل شیخ محیی الدین عفیفی رئیس مرکز تحقیقات اسلامی الازهر، شیخ عباس شومان نماینده الازهر، شیخ صالح عباس مدیر مراکز وابسته به الازهر با هدف تقویت روابط تبلیغی میان الازهر و عمان به کشور عمان سفر کردند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۶:۴۳
تصاویری از افتتاح مسجد سیده فاطمه بنت علی در عمان
حوزه/ مسجد سیده فاطمه بنت علی، که به سبک معماری اسلامی "مملوک" در شهر السیب در عمان ساخته شده، با ظرفیت بیش از ۲ هزار نمازگزار و محوطه ای با ۶۳ هزار مترمربع یکی از مساجد مهم عمان محسوب می شود.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۰:۰۵
سرنوشت ۱۴ شهروند بحرینی بعد از ربوده شدن از سوی رژیم آل خلیفه نامعلوم است
حوزه/ سرنوشت ۱۴ شهروند از شهرک الدراز بحرین بعد از گذشت یک ماه هنوز نامعلوم است و این ترس وجود دارد که آنان در زندان های آل خلیفه برای گرفتن اعتراف دروغین، مورد تعرض و شکنجه قرار گیرند و این درحالی است که از شهرک های دیگر بحرین ده ها نفر از جمله کودکان ربوده شده اند.
۱۳۹۷/۱/۱۳ - ۱۴:۳۳
پروژه مرمت قدیمی‌ترین مسجد عمان رو به پایان است
حوزه/ مرمت مسجد باستانی المضمار، قدیمی‌ترین مسجد عمان رو به پایان قرار دارد. گفته می‌شود این مسجد نخستین مسجدی است که در استان داخلیه عمان بنا شده است.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۲۳:۳۰
آمارهای سال گذشته نشان داد:
افزایش مساجد و مراکز اسلامی در عمان، کاهش واعظان و روحانیون دینی
حوزه/طبق آخرین آمار منتشر شده توسط مرکز آمار و اطلاعات عمان، درحالی که مساجد این کشور به ۱۴ هزار و ۳۶۷ مسجد رسیده است، تعداد وعاظ و راهنمایان مذهبی کاهش داشته‌اند.
۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۰۸:۳۰
در ۳ ماه گذشته، ۱۵۸ نفر در عمان مسلمان شده‌اند
حوزه/ در طول سه ماه گذشته ۱۵۸ تن در عمان با ملیت‌های مختلفی از جمله اوگاندایی، فیلیپینی، سریلانکایی و هندی به دین اسلام گرویده‌اند که اکثریت آنان را زنان تشکیل می‌دهند.
۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۰۸:۵۵
رایزن سابق فرهنگی ایران در عمان در گفت و گو با «حوزه»:
آمریکا به دنبال به هم ریختن منطقه برای رونق فروش اسلحه است/ عربستان دوام خود را منهای آمریکا محال می‌داند
رایزن سابق فرهنگی ایران در عمان گفت: ترامپ از بازی های سیاسی به دنبال سود اقتصادی و به هم ریختن منطقه است تا سلاح های بیشتری بفروشد و نسبت به قطر هم چنین سیاستی دارد تا امتیاز بگیرد.
۱۳۹۶/۴/۶ - ۱۹:۳۵