*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٧ ذو الحجّة ١٤٣٨ \ Tuesday, September 19, 2017
حجت الاسلام والمسلمین کلباسی:
هزار آیه قرآن مربوط به مهدویت است
حوزه/ رئیس مراکز تخصصی حوزه های علمیه گفت: کسی نمی رود خاک را جعل کند؛ فقط طلاست که ارزش جعل کردن دارد و موضوع مهدویت در این مثال دقیقا اینگونه است؛ امروزه جوانان ما به شدت نیازمند انرژی مکتبی برای اهداف بزرگ و مشخص هستند که تمام این ها در این مهدویت انقلابی قابل فهم و لمس است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۷
مدیرمراکز تخصصی حوزه: امروز بیش از هر زمان دیگری به تزکیه در حوزه نیاز داریم
حوزه/ امروز بیش از هر روز دیگر به تزکیه در حوزه های علمیه نیاز داریم و به هر میزان که دانش و تخصص طلاب بالاتر رود نیاز آنها به تهذیب و تزکیه بیشتر می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۸
حجت الاسلام والمسلمین کلباسی:
نهم ربیع الاول بهانه ای برای طرح اندیشه مهدویت است
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت گفت: نهم ربیع الاول بهانه ای برای طرح اندیشه مهدویت که جزو اندیشه های اساسی تشیع است می باشد.
۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۵:۰۴
مدیر مراکز تخصصی در گفت وگو با خبرگزاری حوزه؛
۵۰درصد سند چشم انداز حوزه به تخصصی شدن دروس تکیه دارد/نیازمند ۱۰۰رشته تخصصی در حوزه های علمیه هستیم/رغبت به رشته حقوق و قضا بیش از سایر رشته های حوزوی است
حوزه/ مدیر مراکز تخصصی و موسسات آموزش عالی حوزه های علمیه گفت: طبق بررسی و برآوردی که از تصویب سند چشم انداز و مفاد این سند توسط شورای عالی حوزه های علمیه به چشم می خورد بیش از ۵۰ درصد سند به موضوع تخصصی شدن رشته ها و دانش های حوزوی و علوم انسانی اختصاص دارد.
۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۰۸:۳۰
مدیر امور مراکز تخصصی حوزه تبیین کرد:
تفاوت کرامت انسانی در اسلام و غرب
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت حوزه گفت: در امور مرتبط به جایگاه زنان، دیدگاه غربی به چشم ابزارهای تجملی و لذت جویی، کام جویی و خودنمایی و مسائلی از این دست نگاه می کند، ولی در باورهای اسلامی و الهی بانوان شرافت و کرامتی دارند که هرگز نباید خودشان را به عنوان یک ابزار مطرح نمایند.
۱۳۹۵/۵/۲۵ - ۱۹:۰۲
مدیر امور مراکز تخصصی حوزه:
با تخصصی شدن رشته ها می توان به نیازهای نظام پاسخ داد
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت گفت: باید حوزه به سمت تخصصی شدن حرکت کند تا بتواند پاسخ گوی نیازهای جامعه و نظام اسلامی باشد.
۱۳۹۵/۳/۹ - ۲۱:۵۱
رییس مرکز تخصصی مهدویت:
نشر گفتمان مهدویت، لازمه صدور انقلاب اسلامی به جهان است
حوزه/ مدیر مراکز تخصصی حوزه های علمیه گفت: نشر گفتمان مهدویت به ویژه در شرایط کنونی لازمه صدور انقلاب اسلامی به اقصی نقاط جهان است.
۱۳۹۵/۳/۲ - ۱۲:۰۵
مدیر مراکز تخصص حوزه:
فرقه های انحرافی با هدف از بین بردن مهدویت شکل می گیرند
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم گفت: مهدویت سرمایه عظیمی است، سوء استفاده کنندگان این مسئله زیاد شده و تشکیل فرقه های نوظهور با هدف از بین بردن این قدرت است.
۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۷
مدیر دفتر مراکز تخصصی حوزه های علمیه:
تخصص محوری پیش نیاز تولید علم دینی است
حوزه/ مدیر دفتر مراکز تخصصی حوزه های علمیه گفت: توسعه رشته های تخصصی حوزوی و تربیت طلبه متخصص یکی ازگام های اساسی برای رشد دانش و تولید علم مبتنی بر آموزه های عترت است.
۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۳
مدیر مراکز تخصصی حوزه؛
راهبرد انتظار را دین طراحی کرده است
حوزه/ مدیرمراکز تخصصی حوزه های علمیه گفت: انتظار یک راهبرد اساسی برای رسیدن به ظهوراست، ما این راهبرد را طراحی نکرده ایم و همان مکتبی که مهدویت را تعریف کرده است راهبرد انتظار را برای ما مشخص نموده است.
۱۳۹۴/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۸