*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٢ ذو القعدة ١٤٣٨ \ Wednesday, July 26, 2017
حجت الاسلام والمسلمین کلباسی:
هزار آیه قرآن مربوط به مهدویت است
حوزه/ رئیس مراکز تخصصی حوزه های علمیه گفت: کسی نمی رود خاک را جعل کند؛ فقط طلاست که ارزش جعل کردن دارد و موضوع مهدویت در این مثال دقیقا اینگونه است؛ امروزه جوانان ما به شدت نیازمند انرژی مکتبی برای اهداف بزرگ و مشخص هستند که تمام این ها در این مهدویت انقلابی قابل فهم و لمس است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۷
مدیرمراکز تخصصی حوزه: امروز بیش از هر زمان دیگری به تزکیه در حوزه نیاز داریم
حوزه/ امروز بیش از هر روز دیگر به تزکیه در حوزه های علمیه نیاز داریم و به هر میزان که دانش و تخصص طلاب بالاتر رود نیاز آنها به تهذیب و تزکیه بیشتر می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۸
حجت الاسلام والمسلمین کلباسی:
نهم ربیع الاول بهانه ای برای طرح اندیشه مهدویت است
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت گفت: نهم ربیع الاول بهانه ای برای طرح اندیشه مهدویت که جزو اندیشه های اساسی تشیع است می باشد.
۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۵:۰۴
مدیر مراکز تخصصی در گفت وگو با خبرگزاری حوزه؛
۵۰درصد سند چشم انداز حوزه به تخصصی شدن دروس تکیه دارد/نیازمند ۱۰۰رشته تخصصی در حوزه های علمیه هستیم/رغبت به رشته حقوق و قضا بیش از سایر رشته های حوزوی است
حوزه/ مدیر مراکز تخصصی و موسسات آموزش عالی حوزه های علمیه گفت: طبق بررسی و برآوردی که از تصویب سند چشم انداز و مفاد این سند توسط شورای عالی حوزه های علمیه به چشم می خورد بیش از ۵۰ درصد سند به موضوع تخصصی شدن رشته ها و دانش های حوزوی و علوم انسانی اختصاص دارد.
۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۰۸:۳۰
مدیر امور مراکز تخصصی حوزه تبیین کرد:
تفاوت کرامت انسانی در اسلام و غرب
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت حوزه گفت: در امور مرتبط به جایگاه زنان، دیدگاه غربی به چشم ابزارهای تجملی و لذت جویی، کام جویی و خودنمایی و مسائلی از این دست نگاه می کند، ولی در باورهای اسلامی و الهی بانوان شرافت و کرامتی دارند که هرگز نباید خودشان را به عنوان یک ابزار مطرح نمایند.
۱۳۹۵/۵/۲۵ - ۱۹:۰۲
مدیر امور مراکز تخصصی حوزه:
با تخصصی شدن رشته ها می توان به نیازهای نظام پاسخ داد
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت گفت: باید حوزه به سمت تخصصی شدن حرکت کند تا بتواند پاسخ گوی نیازهای جامعه و نظام اسلامی باشد.
۱۳۹۵/۳/۹ - ۲۱:۵۱
رییس مرکز تخصصی مهدویت:
نشر گفتمان مهدویت، لازمه صدور انقلاب اسلامی به جهان است
حوزه/ مدیر مراکز تخصصی حوزه های علمیه گفت: نشر گفتمان مهدویت به ویژه در شرایط کنونی لازمه صدور انقلاب اسلامی به اقصی نقاط جهان است.
۱۳۹۵/۳/۲ - ۱۲:۰۵
مدیر مراکز تخصص حوزه:
فرقه های انحرافی با هدف از بین بردن مهدویت شکل می گیرند
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم گفت: مهدویت سرمایه عظیمی است، سوء استفاده کنندگان این مسئله زیاد شده و تشکیل فرقه های نوظهور با هدف از بین بردن این قدرت است.
۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۷
مدیر دفتر مراکز تخصصی حوزه های علمیه:
تخصص محوری پیش نیاز تولید علم دینی است
حوزه/ مدیر دفتر مراکز تخصصی حوزه های علمیه گفت: توسعه رشته های تخصصی حوزوی و تربیت طلبه متخصص یکی ازگام های اساسی برای رشد دانش و تولید علم مبتنی بر آموزه های عترت است.
۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۳
مدیر مراکز تخصصی حوزه؛
راهبرد انتظار را دین طراحی کرده است
حوزه/ مدیرمراکز تخصصی حوزه های علمیه گفت: انتظار یک راهبرد اساسی برای رسیدن به ظهوراست، ما این راهبرد را طراحی نکرده ایم و همان مکتبی که مهدویت را تعریف کرده است راهبرد انتظار را برای ما مشخص نموده است.
۱۳۹۴/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۸