*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
مدیر مرکز تخصصی مهدویت:
تقویت باورهای اصیل مهدوی، از ضروری ترین مسایل شیعه است
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت تصریح کرد: تقویت باورهای اصیل مهدوی، از ضروری ترین مسایل شیعه است.
۱۳۹۷/۲/۱۲ - ۱۰:۵۷
مدیر مرکز تخصصی مهدویت:
فعالیت مهدوی نیازمند حمایت بیشتر بزرگان حوزه است
حوزه/ هم اکنون درس خارج مهدویت درحوزه برقرار است؛ اما متأسفانه طالبان علم کمتر از آن استقبال می کنند، اگر دراین عرصه علمای ربانی و بزرگان حوزه بیشتر حمایت کنند، قطعا بهتر می توان نتیجه گرفت.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۲:۵۹
حجت الاسلام و المسلمین کلباسی :
مبارزه با انحرافات مهدویت از اقدامات مهم مرکز تخصصی مهدویت است
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت گفت: ستاد هماهنگی مهدویت با تکیه برمبانی قرآنی و مبانی معرفتی مهدوی، اقدام به فعالیت درعرصه مهدویت و مبارزه با آسیب های مهدویت می کند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۱:۵۳
افتتاحیه دوره مهارت افزایی مربیان مهدویت کشور در قم برگزار می شود
حوزه/ مراسم افتتاحیه دوره مهارت افزایی مربیان مهدویت سراسر کشور امشب در قم برگزار می‎شود.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۹:۱۶
حجت الاسلام والمسلمین کلباسی:
هزار آیه قرآن مربوط به مهدویت است
حوزه/ رئیس مراکز تخصصی حوزه های علمیه گفت: کسی نمی رود خاک را جعل کند؛ فقط طلاست که ارزش جعل کردن دارد و موضوع مهدویت در این مثال دقیقا اینگونه است؛ امروزه جوانان ما به شدت نیازمند انرژی مکتبی برای اهداف بزرگ و مشخص هستند که تمام این ها در این مهدویت انقلابی قابل فهم و لمس است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۷
مدیرمراکز تخصصی حوزه: امروز بیش از هر زمان دیگری به تزکیه در حوزه نیاز داریم
حوزه/ امروز بیش از هر روز دیگر به تزکیه در حوزه های علمیه نیاز داریم و به هر میزان که دانش و تخصص طلاب بالاتر رود نیاز آنها به تهذیب و تزکیه بیشتر می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۸
حجت الاسلام والمسلمین کلباسی:
نهم ربیع الاول بهانه ای برای طرح اندیشه مهدویت است
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت گفت: نهم ربیع الاول بهانه ای برای طرح اندیشه مهدویت که جزو اندیشه های اساسی تشیع است می باشد.
۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۵:۰۴
مدیر مراکز تخصصی در گفت وگو با خبرگزاری حوزه؛
۵۰درصد سند چشم انداز حوزه به تخصصی شدن دروس تکیه دارد/نیازمند ۱۰۰رشته تخصصی در حوزه های علمیه هستیم/رغبت به رشته حقوق و قضا بیش از سایر رشته های حوزوی است
حوزه/ مدیر مراکز تخصصی و موسسات آموزش عالی حوزه های علمیه گفت: طبق بررسی و برآوردی که از تصویب سند چشم انداز و مفاد این سند توسط شورای عالی حوزه های علمیه به چشم می خورد بیش از ۵۰ درصد سند به موضوع تخصصی شدن رشته ها و دانش های حوزوی و علوم انسانی اختصاص دارد.
۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۰۸:۳۰
مدیر امور مراکز تخصصی حوزه تبیین کرد:
تفاوت کرامت انسانی در اسلام و غرب
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت حوزه گفت: در امور مرتبط به جایگاه زنان، دیدگاه غربی به چشم ابزارهای تجملی و لذت جویی، کام جویی و خودنمایی و مسائلی از این دست نگاه می کند، ولی در باورهای اسلامی و الهی بانوان شرافت و کرامتی دارند که هرگز نباید خودشان را به عنوان یک ابزار مطرح نمایند.
۱۳۹۵/۵/۲۵ - ۱۹:۰۲
مدیر امور مراکز تخصصی حوزه:
با تخصصی شدن رشته ها می توان به نیازهای نظام پاسخ داد
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت گفت: باید حوزه به سمت تخصصی شدن حرکت کند تا بتواند پاسخ گوی نیازهای جامعه و نظام اسلامی باشد.
۱۳۹۵/۳/۹ - ۲۱:۵۱