*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۷ شعبان ۱۴۳۹ \ Tuesday, April 24, 2018
مدیر مرکز تخصصی مهدویت:
فعالیت مهدوی نیازمند حمایت بیشتر بزرگان حوزه است
حوزه/ هم اکنون درس خارج مهدویت درحوزه برقرار است؛ اما متأسفانه طالبان علم کمتر از آن استقبال می کنند، اگر دراین عرصه علمای ربانی و بزرگان حوزه بیشتر حمایت کنند، قطعا بهتر می توان نتیجه گرفت.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۲:۵۹
حجت الاسلام و المسلمین کلباسی :
مبارزه با انحرافات مهدویت از اقدامات مهم مرکز تخصصی مهدویت است
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت گفت: ستاد هماهنگی مهدویت با تکیه برمبانی قرآنی و مبانی معرفتی مهدوی، اقدام به فعالیت درعرصه مهدویت و مبارزه با آسیب های مهدویت می کند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۱:۵۳
افتتاحیه دوره مهارت افزایی مربیان مهدویت کشور در قم برگزار می شود
حوزه/ مراسم افتتاحیه دوره مهارت افزایی مربیان مهدویت سراسر کشور امشب در قم برگزار می‎شود.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۹:۱۶
حجت الاسلام والمسلمین کلباسی:
هزار آیه قرآن مربوط به مهدویت است
حوزه/ رئیس مراکز تخصصی حوزه های علمیه گفت: کسی نمی رود خاک را جعل کند؛ فقط طلاست که ارزش جعل کردن دارد و موضوع مهدویت در این مثال دقیقا اینگونه است؛ امروزه جوانان ما به شدت نیازمند انرژی مکتبی برای اهداف بزرگ و مشخص هستند که تمام این ها در این مهدویت انقلابی قابل فهم و لمس است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۷
مدیرمراکز تخصصی حوزه: امروز بیش از هر زمان دیگری به تزکیه در حوزه نیاز داریم
حوزه/ امروز بیش از هر روز دیگر به تزکیه در حوزه های علمیه نیاز داریم و به هر میزان که دانش و تخصص طلاب بالاتر رود نیاز آنها به تهذیب و تزکیه بیشتر می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۸
حجت الاسلام والمسلمین کلباسی:
نهم ربیع الاول بهانه ای برای طرح اندیشه مهدویت است
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت گفت: نهم ربیع الاول بهانه ای برای طرح اندیشه مهدویت که جزو اندیشه های اساسی تشیع است می باشد.
۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۵:۰۴
مدیر مراکز تخصصی در گفت وگو با خبرگزاری حوزه؛
۵۰درصد سند چشم انداز حوزه به تخصصی شدن دروس تکیه دارد/نیازمند ۱۰۰رشته تخصصی در حوزه های علمیه هستیم/رغبت به رشته حقوق و قضا بیش از سایر رشته های حوزوی است
حوزه/ مدیر مراکز تخصصی و موسسات آموزش عالی حوزه های علمیه گفت: طبق بررسی و برآوردی که از تصویب سند چشم انداز و مفاد این سند توسط شورای عالی حوزه های علمیه به چشم می خورد بیش از ۵۰ درصد سند به موضوع تخصصی شدن رشته ها و دانش های حوزوی و علوم انسانی اختصاص دارد.
۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۰۸:۳۰
مدیر امور مراکز تخصصی حوزه تبیین کرد:
تفاوت کرامت انسانی در اسلام و غرب
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت حوزه گفت: در امور مرتبط به جایگاه زنان، دیدگاه غربی به چشم ابزارهای تجملی و لذت جویی، کام جویی و خودنمایی و مسائلی از این دست نگاه می کند، ولی در باورهای اسلامی و الهی بانوان شرافت و کرامتی دارند که هرگز نباید خودشان را به عنوان یک ابزار مطرح نمایند.
۱۳۹۵/۵/۲۵ - ۱۹:۰۲
مدیر امور مراکز تخصصی حوزه:
با تخصصی شدن رشته ها می توان به نیازهای نظام پاسخ داد
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی مهدویت گفت: باید حوزه به سمت تخصصی شدن حرکت کند تا بتواند پاسخ گوی نیازهای جامعه و نظام اسلامی باشد.
۱۳۹۵/۳/۹ - ۲۱:۵۱
رییس مرکز تخصصی مهدویت:
نشر گفتمان مهدویت، لازمه صدور انقلاب اسلامی به جهان است
حوزه/ مدیر مراکز تخصصی حوزه های علمیه گفت: نشر گفتمان مهدویت به ویژه در شرایط کنونی لازمه صدور انقلاب اسلامی به اقصی نقاط جهان است.
۱۳۹۵/۳/۲ - ۱۲:۰۵