*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱ آیان ۱۳۹۷ \ ۱۴ صفر ۱۴۴۰ \ Tuesday, October 23, 2018
مدیر کل اوقاف مازندران:
حرکت های منفعلانه فرهنگی کنار گذاشته شود
حوطه/ حجت الاسلام حیدری با بیان این که در برابر حجم وسیع تبلیغات منفی و ضد دینی دشمن، هر چه در عرصه دینی و معنوی سرمایه گذاری کنیم باز هم کم است، تصریح کرد: باید حرکت های منفعلانه در عرصه دینی و فرهنگی کنار گذاشته شود و با تکیه بر توان و ظرفیت موجود به مقابله با توطئه ها بپردازیم.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۵:۰۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر:
۷۲ ویژه برنامه «سوگواره بصیرت عاشورایی» در بقاع متبرکه استان بوشهر اجرا می شود
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با اعلام ویژه برنامه های «سوگواره بصیرت عاشورایی» در ۷۲ بقاع شاخص متبرکه و آستان مقدس امامزادگان شهرهای استان بوشهر برگزار خواهد شد، گفت: غباروبی و عطرافشانی آستان مقدس امامزاده عبدالمهیمن (ع) کوی امامزاده منطقه ۲ بوشهر ۲۰ شهریورماه ساعت ۱۷ با حضور مسئولان استانی ، زائران و مجاوران برگزار می شود.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۳:۴۲
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
با کمبود وقف های قرآنی مواجه هستیم/ جامعه امروز به وقف‌های قرآنی نیاز دارد
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: وقف در حوزه گسترش فرهنگ قرآن و اهل بیت(ع) یکی از نیازهای جامعه امروز است.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۵:۲۸
حجت الاسلام حیدری خبر داد:
برگزاری جشن های دهه امامت و ولایت در ۲۴۰ بقعه متبرکه مازندران
مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری ویژه برنامه های دهه ولایت با همکاری مبلغان دینی در ۲۴۰ بقعه متبرکه استان خبر داد.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۶:۰۷
اجرای برنامه های بصیرتی و قرآنی در امامزاده حسین(ع) قزوین
مدیر آستان مقدس امامزاده حسین(ع) از برگزاری برنامه های بصیرتی و قرآنی با حضور روحانیون حوزه علمیه قزوین تا پایان تعطیلات تابستان خبرداد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۲:۵۸
مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین:
اوقاف فراغت نوجوانان و جوانان به درستی مدیریت شود
حوزه/ مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین تصریح کرد: اگر اوقاف فراغت نوجوانان و جوانان به درستی مدیریت نشود، آسیب‌های اجتماعی روز به روز گسترده‌‌تر خواهد شد، براین اساس هم افزایی بیشتر و بسیج امکانات برای غنی سازی اوقات فراغت ‏توسط دستگاه‌‍‌هایی که فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی انجام می‌دهند، گره گشا است.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۰:۴۲
عضو شورای حوزه علمیه استان قزوین:
بقاع متبرکه تاثیرگذارترین مکان‌ها برای برنامه‌های فرهنگی است
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه استان قزوین گفت: ترویج فرهنگ تشیع و اسلام باید با محوریت بقاع متبرکه صورت گیرد، چرا که بقاع متبرکه بهترین وتاثیرگذارترین مکان‌ها برای اجرای برنامه‌های فرهنگی محسوب می‌شوند.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۵:۵۳
امامزادگان، ستاره های هدایت گر آسمان ولایت
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان گفت: امامزادگان ستاره های هدایتگر در جامعه هستند .
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۴:۴۴
رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان:
بقاع متبرکه به اماکن گردشگری مذهبی تبدیل شوند
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان گفت: بقاع متبرکه سرمایه های فرهنگی برای ارتقاء بصیرت افزایی در جامعه هستند و با تدابیر و برنامه ریزی می توان این اماکن مقدس را به مراکز گردشگری مذهبی تبدیل کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۴:۴۰
به بهانه ۵ ذی القعده، روز ملی تکریم امامزادگان؛
قطب های فرهنگی آرامش بخش
حوزه/ امامزادگان و بقاع متبرکه امروز در فضای جامعه ما قطب های فرهنگی پربرکت و ارزشمندی به شمار می روند که بیش از هر چیز در اصلاح و تعالی جامعه و به خصوص آرامش بخشی به مردم نقش بسیار موثری ایفا می کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۱:۳۵