*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
مدیر حوزه علمیه قزوین:
فتح خرمشهر حماسه جاویدان و ماندگاری در تاریخ است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: فتح خرمشهر حماسه جاویدان و ماندگاری در تاریخ است و باید این مناسبت ها در کشور همیشه با شکوه خاصی برگزار شده و اجازه کمرنگ کردن این نوع مناسبت ها را به دشمنان ندهیم.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۴:۲۶
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین :
مرحوم آیت الله باریک بین همواره در مسیر امام خمینی (ره) و رهبری بودند
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت:مرحوم آیت الله باریک بین همیشه در مسیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ،امام (ره) و رهبری بودند و از شخصیت های تاثیر گزار در کشور و در استان بودند.
۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۲:۱۰
مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان:
امام حسین (ع) الگوی جاودانه برای تمامی اعصار است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: امام حسین (ع) یک الگوی جاودانه برای تمامی اعصار است، لذا باید با بهره گیری از ظرفیت های مکتب حسینی در عرصه ترویج اسلام ناب تلاش دوچندان داشته باشیم.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۶:۴۷
مدیر حوزه علمیه قزوین : پاسداران در بازسازی و سازندگی ایران اسلامی نقش تاثیرگذاری دارند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: پاسداران این کشور نه تنها در دفاع از این خاک و مرزها رسالت مهمی داشته، بلکه امروز هم در بازسازی و سازندگی ایران اسلامی نقش تاثیرگذاری دارند.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۶:۴۱
تجلیل مسئولان حوزه قزوین از پدر یک شهید+ عکس
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین به اتفاق جمعی از اساتید و معاونین حوزه استان با خانواده شهید ابراهیمی دیدار کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۷
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون قزوین:
اساتید و طلاب قزوین به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون قزوین از اعزام طلاب و روحانیون حوزه استان در قالب کاروان های راهیان نور، به یادمان های هشت سال دفاع مقدس خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۷:۱۵
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
فاطمه زهرا(س) به دنیا آمد تا مسیر دین تا قیامت ادامه پیدا کند
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) حامل این پیام فرهنگی است که به فرزندش می‌گوید: "الجار ثم الدار" وامروز ما باید این فرهنگ را در جامعه جهانی رواج و گسترش دهیم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۵۴
راه های تربیت فرزند (۳۹)؛
راه های پرورش صفات اخلاقی در کودکان
حوزه/ رسیدگی و توجّه افراطی به کودک، منجرّ به رشد توقّعات بیش از حدّ و نیز وابستگی به پدر و مادر شده، از شکوفایی استعدادهای کودک جلوگیری خواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۲۰:۰۰
استاد حوزه ودانشگاه :
قیام سید الشهدا (ع) یک قیام مقتدرانه وعزت مندانه بود
حوزه/ استاد حوزه ودانشگاه گفت: روز عاشورا سیدالشهداء جریان باطل را در طول تاریخ و از زمان قابیل زمین‌گیر کرد،به خاطر همین مسئله قیام سید الشهدا (ع) یک قیام مقتدرانه وعزت مندانه بود.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۷:۴۵
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
خادمان آستان مقدس علوی با رفتار خود بازتاب دهنده اخلاق امیر المؤمنین(ع) باشند
حوزه/ آیت الله بشیر نجفی در دیدار تولیت آستان مقدس علوی تاکید کردند: کارکنان و خادمان آستان مقدس علوی در تعامل خود با زائرین بازتاب دهنده اخلاق حضرت امیر المؤمنین (ع) باشند.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۸:۳۰