*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۳ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 27, 2019
برگزاری مراسم شب های قدر در ۳۵۰ امامزاده شاخص مازندران
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به در پیش بودن شب های با فضیلت قدر از برگزاری مراسم شب های احیا در ۳۵۰ امامزاده شاخص استان خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۰:۲۲
حجت الاسلام یوسف پور:
ماه مبارک رمضان فرصتی برای دستگیری از محرومان و فقرا است
حوزه/ مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت توجه به فقرا و محرومان در ماه مبارک رمضان تأکید کرد و گفت: رمضان ماه دستگیری از محرومان و مستضعفان جامعه است.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۰۰:۲۷
احکام شرعی؛
آیا می توان از صدقات برای فقرا سرمایه گذاری کرد؟
حوزه/ رهبر معظم انقلاب اسلامی به استفتائی پیرامون «سرمایه گذاری صدقات برای فقرا» پاسخ گفتند.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۰۰:۰۱
استاد قرائتی در ویژه برنامه تحویل سال نو حرم رضوی:
در دید و بازدیدهای عیدانه تجملات را کنار بگذارید
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز با تأکید بر اینکه تجمل‌گرایی را باید کنار بگذاریم، گفت: بسیاری از مردم در مشکلات اقتصادی به سر می‌برند، لذا سعی کنیم تجمل‌گرایی را کنار گذاشته و بیشتر به دیگران کمک کنیم.
۱۳۹۸/۱/۱ - ۰۲:۳۷
امام جمعه صالح آباد استان همدان:
از ۲۷ روستای صالح آباد، تنها سه روستا روحانی دارند
حوزه/ امروز نیاز ضروری بخش صالح آباد استان همدان، حضور روحانیون است؛ چراکه از ۲۷ روستا، فقط سه روستا روحانی داشته و در شهر صالح آباد هم پنج روحانی مشغول به فعالیت است.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۱:۲۲
چهارشنبه های حوزوی (۶)؛
مخاطب امروز مراجع عظام تقلید در دروس خارج چه کسانی بودند ؟
حوزه/ با «چهارشنبه های حوزوی» رسانه رسمی حوزه در قالب گزارشی از بیانات مراجع عظام تقلید در دروس خارج روز چهارشنبه این هفته همراه شوید.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۵:۴۱
حجت الاسلام علی اکبری:
ثروت ها نباید در دست گروه خاصی باشد
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت:همه حق برخورداری از منابع را دارند و برای اینکه این ثروت های موجود دستخوش جنایات قرار نگیرد نباید در دست گروه خاصی باشد و باید عادلانه میان همه تقسیم شوند.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۰:۵۷
قطره ای از دریا؛
خداوند چه چیز را مادر تمام خیرات قرار داده است؟
حوزه/ (خداوند) حكمت و بینش را به هر كس بخواهد (و شایسته ببیند) مى‏ دهد و به هركس حكمت داده شود، همانا خیرى فراوان به او داده شده است و جز خردمندان (از این نكته) متذكّر نمى‏ گردند.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۲۱:۰۰
قطره ای از دریا؛
خصلتی که فقرا را به فساد و فحشا می کشاند
حوزه/ هر فكر و توهّمى كه براى شما تنگ ‏نظرى، ترس و اثر منفى بیاورد، شیطانى است و هر فكر و الهامى كه براى شما حركت، نشاط و سعه‏صدر آورد، الهى است.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۲۱:۰۰
آسیب‌شناسی وضعیت مساجد در گفتگو با «حوزه»:
مساجد میلیاردی در همسایگی فقرا !/ مسجدی با یک لوستر ۷۵ میلیونی!
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان گفت: دوری از تجملات یکی از مهم‌ترین الزامات پیش روی ماست. نماز زیبا و مسجد زیبا با دوری از تجملات و سادگی مطلق به دست می‌آید. این سادگی مطلق باید از مساجد شروع شود تا به بیرون از مساجد تسری پیدا کند.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۴:۰۲