*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢٩ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Monday, December 18, 2017
یادداشت روز:
مبانی راهبردی وحدت حوزه و دانشگاه از منظر آیت‌الله‌العظمی مکارم
حوزه/ هر وقت نام حوزه و دانشگاه را در کنار هم می‌بینیم به آن افتخار می‌کنیم، زیرا دشمنان درصدد ایجاد فاصله و گسل‌های معرفتی میان حوزه و دانشگاه هستند؛ حال آنکه حوزه و دانشگاه قلب ملت است و این قلب نباید بیمار شود.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۷:۲۰
آیت الله العظمی مکارم تأکید کردند:
استفاده از برنامه‌های مذهبی برای مقابله با رواج فساد / در دنیای اسلام کانون علمی مانند حوزه علمیه قم وجود ندارد
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: رسانه های مفسد برای تخریب عقاید مسلمانان به‌ویژه جوانان تلاش های زیادی می کنند؛ بنابراین، باید در مقابل آنان ایستاد و در این عرصه باید از ظرفیت های حرم حضرت معصومه سلام الله علیها، مسجد مقدس جمکران و حوزه علمیه استفاده  کنیم.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۲۱:۵۹
جریان شایعه‌پراکنی بی‌اساس رسانه‌ای بر ضدّ مرجعیت
حوزه/ جامعۀ ما باید باهوش باشد و بدانند هدف جنگ روانی تمام عیار قرار گرفته اند که یکی از ابزارش، شایعه پراکنی‌های دروغین در رسانه‌ها و تحریک افراد به پخش این شایعه‌هاست.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۷:۱۲
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
برخی به رهبر انقلاب نامه نوشته و کشور را ویرانه معرفی می کنند/ سیاه نمایی افتخار نیست
حوزه/ از دیگر ابزارهای جنگ روانی، سیاه نمایی است؛ شخصی به رهبر انقلاب نامه ای نوشته و مملکت را به صورت ویرانه معرفی کرده است؛ در حالی که این مسئله بی انصافی است و مأیوس نمودن مردم کاری غلط است.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۰:۰۱
در پیامی؛
آیت الله العظمی مکارم شیرازی از آیت الله اراکی تقدیر کردند
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی در پیامی از زحمات آیت الله محسن اراکی و تمام دست‌اندرکاران برگزاری کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی تقدیر و تشکر کردند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۲:۵۶
یادداشت روز:
بازخوانی نقشه راه «رهایی قدس» از منظرآیت الله العظمی مکارم
حوزه/ بايد يك برنامه ريزى حساب شده با حضور نمايندگان کشورهای اسلامی در راستای حمایت روز افزون از گروه های مقاومت فلسطینی و نیز تسلیح کرانه باختری، در عمل برای رهایی قدس شریف اقدامات جدی تری صورت گیرد، و به دنبال آن حمايتهاى گوناگون از فلسطينى هايى كه همه روزه آماج حملات دشمنان بى رحم و وحشى قرار دارند،انجام پذیرد...
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۰۸:۵۲
آیت الله العظمی مکارم در درس خارج مطرح کردند:
آمریکا و صهیونیست ها گرفتار شکست جدید خواهند شد/ طرح ترامپ رسوایی بزرگی برای عربستان است
حوزه / حضرت آیت الله مکارم شیرازی با محکوم کردن طرح آمریکایی و صهیونیستی اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل گفتند:آمریکا و صهیونیست ها در انجام این مسئله گرفتار شکست تازه ای خواهند شد.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۰۹:۳۵
شخصیت های خارجی شرکت کننده در کنفرانس وحدت مطرح کردند:
رسالت خطیر علمای اسلام در دوران پساداعش/ تمام مشکلات مسلمانان از رژیم صهیونیستی نشأت می گیرد
حوزه/ شخصیت های خارجی شرکت کننده در کنفرانس وحدت، با تأکید بر اینکه تمام مشکلات مسلمانان از رژیم صهیونیستی نشأت می گیرد، به تبیین رسالت خطیر علمای اسلام در دوران پساداعش پرداختند.
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۲۰:۵۹
آیت‌الله مکارم العظمی مکارم در پیامی به کنفرانس وحدت:
نیروی جهان اسلام صرف منازعات داخلی نشود/ آثار وحدت مسلمین درعراق و سوریه قابل مشاهده است
حوزه/ حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی در پیامی به سی‌ و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با تاکید بر این که نیروی جهان اسلام صرف منازعات داخلی نشود، تصریح کردند: آثار وحدت مسلمین را می توان در نابودی داعش و شکست حامیان آنها در سوریه و عراق مشاهد کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۲:۴۲
«محمود صادقی» از آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی عذرخواهی کرد
حوزه/ نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید بر اینکه «سامان مدلل» هیچ‌گونه ارتباطی با آیت الله العظمی مکارم ندارد، گفت: اگر ایشان احساس کردند که جسارتی شده‌ است، بنده چنین قصدی نداشتم و اگر چنین برداشتی شده بنده از معظم له پوزش می‌خواهم.
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۹:۲۲