*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
چهارشنبه های حوزوی (۸)؛
فریاد بلند مراجع از تخریب حوزه، بدحجابی و فساد
حوزه/ با «چهارشنبه های حوزوی» رسانه رسمی حوزه در قالب گزارشی از بیانات مراجع عظام تقلید در دروس خارج روز چهارشنبه این هفته همراه شوید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۹
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
روز یا هفته ای به نام حوزه نامگذاری شود/ بیان خدمات حوزه ریاکاری نیست
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: اخیرا در این فکر فرو رفتم که باید خدمات حوزه را به جامعه بیان کنیم تا بدکاران و بد اندیشانی که به فکر تخریب حوزه هستند، واقعیت ها را بدانند؛ بیان نمودن خدمات حوزه ریاکاری نیست.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۳
آیت الله العظمی مکارم در دیدار مسئولان حوزه علمیه خواهران؛
فعالیت های حوزه اطلاع رسانی نمی شود/ در تقویم کشور روزی اختصاص به حوزه علمیه داده شود
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان این که در حوزه های علمیه در عرصه های مختلف کار شده، اما به دلیل این که خبررسانی درستی صورت نمی گیرد واقعا حق حوزه ها ضایع می شود، خاطرنشان کردند: در تقویم کشور برای هر قشر و صنفی روزی اختصاصی وجود دارد، اما حوزه ها این گونه نیستند؛ باید در این خصوص مطالعه لازم انجام شود تا مسئولان حوزوی بتوانند در فرصت های مختلف فعالیت ها و دستاوردهای حوزه را اطلاع رسانی و تبیین کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۷
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
برای معرفی شخصیت حضرت ابوطالب کم کاری شده است
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی از تلاش دست اندرکاران برگزاری این همایش برای معرفی شخصیت حضرت ابوطالب تقدیر کردند و گفتند: امیدواریم بتوانید با اقدامات مناسب این کوتاهی را جبران کنید؛ چراکه دشمنان به دنبال تخریب کسانی هستند که به نوعی با امام علی علیه السلام ارتباط داشتند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۳
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
کشور نیازمند انقلاب اقتصادی است
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تأکید بر اینکه نیازمند انقلاب اقتصادی در کشور هستیم، خاطرنشان ساختند: انقلاب سیاسی در کشور داشته ایم؛ انقلاب فرهنگی هم تا اندازه ای شده است؛ اما انقلاب اقتصادی نشده و باید به این سمت حرکت کنیم.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۷
چهارشنبه های حوزوی (۷)؛
گزارشی از سخنان مراجع عظام تقلید در دروس خارج امروز
حوزه/ با «چهارشنبه های حوزوی» رسانه رسمی حوزه در قالب گزارشی از بیانات مراجع عظام تقلید در دروس خارج روز چهارشنبه این هفته همراه شوید.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۸:۱۰
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
دولت بانوان کارمند ادارات را مکلف به رعایت حجاب شرعی نماید
حوزه/ مسئولین باید حجاب را مسئله امنیتی، اجتماعی، قضایی و مسئله واقعی مرتبط با تمام جامعه حساب کرده و دولت حل این مسئله را از خود آغاز نماید و بانوان کارمند در ادارات را مکلف به رعایت حجاب شرعی نماید.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۲
آیت الله العظمی مکارم:
شیعه طرفدار عقلانیت است
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: اسلام ستیزی و مخصوصا شیعه ستیزی در میان سیاست مداران غربی به صورت گسترده وجود دارد که دروغ های زیادی به شیعیان نسبت می دهند و همین سبب شده است که بینش افراد نسبت به شیعه و مخصوصا ایران عوض شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۹:۱۸
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
دولت بودجه و هزینه های بیماری سرطان زا در اولویت قرار بدهد/ مراجع و خیرین به میدان بیایند
حوزه/پیشنهاد ما به دولت دراین شرایط سخت و حساس کشور این است که بودجه و هزینه های این بیماری خطرناک را در اولویت قرار بدهند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۸:۱۸