*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۳ شوال ۱۴۴۰ \ Monday, June 17, 2019
تجربه شیرین دو غیرمسلمان هندو از روزه داری در ماه رمضان
حوزه/ دو جوان هندو که ۱۲ سال را به عنوان ناظر شرکت های خصوصی در کشورهای خلیج فارس بوده اند و ماه مبارک رمضان را روزه گرفته اند از یک تجربه خوب معنوی و جسمی تعریف کردند.
۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۸:۴۰
در سایه سار رمضان (۲۹)؛
ذخـيـره ى تـقـوا در دل و جان، نتیجه روزه ماه رمضان
حوزه/ نـتـيـجـه ى روزه ى مـاه رمـضـان ، ذخـيـره ى تـقـوا در دل و جـان مـاسـت كـه بـايـد مـا را در راهـهـاى پـُر پـيـچ و خـم زنـدگـى در طـول سـال مـدد كند و صراط مستقيم را براى ما تضمين نمايد.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۰۸:۰۰
احکام شرعی؛
حکم تزریق سرم و آمپول تقویتی در حال روزه
حوزه/ رهبر معظم انقلاب اسلامی به استفتائی پیرامون «تزریق سرم و آمپول تقویتی در حال روزه» پاسخ گفتند.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۰۶:۲۰
بازیکن کریکت مشهور: روزه داری به روح و روان انسان کمک می کند
حوزه/ بازیکن کریکت مسلمان که در تیم آفریقای جنوبی بازی می کند و یکی از شناخته ترین کریکت بازان می باشد گفته که روزه داری وضعیت روحی و ذهنی او را بهبود می بخشد.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۴:۴۸
شرح دعای روز نوزدهم | گر گدا كاهل بود تقصير صاحبخانه چيست؟
حوزه/ براى بهره گيرى بيشتر از بركات مادّى و معنوى ماه مبارك رمضان ، نبايد تنها به روزه گرفتن اكتفا كرد، بلکه بايد از گناهان اجتناب نمود و با خودسازى و مراقبت و دورى از آلودگى ها، جان خويش را در معرض وزش نفحات رحمانى و عنايات ويژه سبحانى قرار داد.
۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۲:۵۰
معلم غیرمسلمان برای حمایت از دانش آموزان روزه گرفت
حوزه/ یک معلم غیر مسلمان در لانگشایر برای اینکه از دانش آموزان مسلمان در ایام ماه مبارک رمضان حمایت کرده باشد، از آغاز ماه را روزه گرفته و می گوید که تجربه فوق العاده ای بوده است.
۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۰:۵۹
در گفت و گو با کارشناس تغذیه بررسی شد:
روش های روزه داری سالم در روزهای باقی مانده از رمضان/ خانه تکانی بدن با روزه داری
حوزه/ روزه داری حتی در کسانی که لاغر و یا دارای وزن طبیعی هستند نیز به بدن فرصت می دهد تا بدن آن ها چربی ها را بسوزاند و پس از پایان دوره روزه داری، به جای آن ها چربی تازه و مناسب تری را جایگزین کند و برای افرادی که چربی زیادی در بدن خود ذخیره دارند نیز فرصت مغتنمی فراهم می شود تا مقداری از آن ها را برای تولید انرژی به مصرف رسانند و از اضافه وزن خود بکاهند.
۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۸:۰۲
درجات روزه داری عوام، خواص و خاص الخاص را بشناسیم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد به تشریح انواع روزه داری و درجات روزه داران پرداخت.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۰:۱۴
در سایه سار رمضان (۱۷)؛
روزه بگیریم که چه بشود؟
حوزه/ نـتـيـجـه ى روزه ى مـاه رمـضـان ، ذخـيـره ى تـقـوا در دل و جـان مـاسـت كـه بـايـد مـا را در راهـهـاى پـُر پـيـچ و خـم زنـدگـى در طـول سـال مـدد كند و صراط مستقيم را براى ما تضمين نمايد.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۰۸:۰۰
احکام شرعی؛
کارگران چگونه باید روزه بگیرند؟
حوزه/ رهبر معظم انقلاب اسلامی به استفتائی پیرامون «روزه ​ی کارگران» پاسخ گفتند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۰۶:۲۰