*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۴ رجب ۱۴۴۰ \ Thursday, March 21, 2019
دیدار آیت الله العظمی نوری همدانی با آیت الله یزدی+ تصاویر
حوزه/ به مناسبت ایام ماه رجب و میلاد حضرت علی (ع)، حضرت آیت الله نوری همدانی با آیت الله یزدی دیدار کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۳
آیت الله العظمی نوری همدانی:
مبلغان تنها به دادن رساله های عملیه به مردم بسنده نکنند/ محکومیت حادثه تروریستی نیوزیلند
حوزه/حضرت آیت الله نوری همدانی ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی علیه مسلمانان نیوزلند، خواستار مقابله همه کشورهای جهان به ویژه امت اسلامی با تروریسم و اسلام هراسی شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۹
انتقاد آیت الله العظمی نوری همدانی از کاهش ارزش پول ملی/مشکلات ناشی از سوء مدیریت است
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با انتقاد از کاهش ارزش پول ملی کشور گفتند: امروز باید تدابیری اندیشیده شود تا بتوانیم این خلأ را جبران کنیم؛ ارزش پول ملی ما در مقایسه با عراق، عربستان و امارات بسیار پایین تر است، چرا باید اینگونه باشد؟ ما باید اشکالات موجود در این زمینه را رفع کنیم.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۷
هشدار مجدد آیت الله العظمی نوری همدانی:
طرح کمیسیون اقتصادی مجلس درباره بانکداری بدون ربا دقیق نیست
حوزه/ در گزارش کمیسیون اقتصادی آمده که قرار است بانکداری بدون ربا را تصویب کنند اما این طرح کامل و دقیق نیست و باز هم اشکالاتی دارد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۷
آیت الله العظمی نوری همدانی:
مبلغان جلوی تخریب افکار جوانان از آلودگی های فکری و عقیدتی را بگیرند
حوزه/ درگذشته تلاش بود که اهل بیت(ع) در بین مردم شناخته نشوند و مبانی دینی ترویج نشود ودشمن در این عرصه همه تلاش خود را بکار گرفت، اما خدا نخواست این نور خاموش شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۱:۵۸
رئیس انجمن اصول فقه حوزه:
بعضی ها به دنبال تخریب علم اصول در حوزه هستند
حوزه/ اعضاِی انجمن اصول فقه حوزه به دنبال این است روزی را به عنوان مهمترین علم حوزوی در تقویم حوزوی مشخص کند. این امر هم نیازمند به حمایت مراجع تقلید و بزرگان است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۰
درخواست آیت الله العظمی نوری همدانی:
روز" اصول و فقه" در تقویم معین شود
حوزه/ دشمنان برای مقابله با شیعه، اخباریین را علم کردند و توانستند حوزه را به تسخیر در بیاورند. همین مسئله باعث بدعت هایی در حوزه شد و در پی این همه مسئله توانستند اصولین و مراجع را مورد تسلط بگیرند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۵
حکم اوراق قرضه و مشارکت از نظر آیت الله العظمی نوری همدانی
حوزه/ در بحث اوراق قرضه ، گاهی اسم را عوض می کنند تا مثلا حلال بشود. درحالی که اسلام گفته هروقت کسی پولی را قرض بدهد و شرط زیادت بکند این ربا است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۰:۰۲
آیت الله العظمی نوری همدانی به طلاب بوشهری چه توصیه هایی داشتند؟
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: ورود مناسب در ادبیات از دیگر اصول طلبگی است؛ صرف و نحو عربی و ادبیات فارسی بسیار مهم است؛ چراکه یکی از راه های تبلیغ، قلم و نویسندگی است؛ اشخاصی که ادبیت ندارند، با تحصیل ۵۰ ساله هم پیشرفت نخواهند کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۱
در دیدار وزیر آموزش و پرورش مطرح شد:
انتقاد آیت الله العظمی نوری همدانی از شیوه های دوگانه مدیریتی در کشور
حوزه/ امروز برخی از مشکلاتی که در زمینه آموزش و پرورش وجود دارد، ریشه در داخل و وجود اراده های دوگانه در مدیریت کشور دارد؛ ما باید بدانیم که تا زمانی که دو اراده در کشور حاکم باشد، مشکلات زیادی کشور را تهدید خواهد کرد؛ زیرا وجود دو اراده در عرصه مدیریتی، زمینه سوء استفاده های دشمن را فراهم می آورد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۷