*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ \ الأحد ١ رجب ١٤٣٩ \ Sunday, March 18, 2018
آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار طلاب مشهد:
با ربای بانکی کارخانه ها تعطیل شده اند
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با انتقاد از ربای بانکی، گفتند: بارها حوزه و مراجع درباره دیرکرد بانک ها تذکر داده اند، مردم برای ما می نویسند که به واسطه سود های حرام، خانه و زندگیشان رفته و کارخانه ها تعطیل شده، ما هم می گوییم دیر کرد حرام است، ولی بعداز این همه سال و تذکر بانک ها اسلامی نشد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۶
آیت الله العظمی نوری همدانی در مشهد:
اگر مسئولان به مردم رسیدگی نکنند مرتکب ظلم شده اند/ حوزه علمیه با فضای مجازی سالم مخالف نیست
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با تاکید بر این که مسئولان خدمت به مردم را عبادت بدانند، تصریح کردند: مردم مستضعف خون دادند، شهید دادند و انقلاب کردند، اگر به آنها توجه نشود و ناراضی باشند، ظلم است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۱
آیت الله العظمی نوری همدانی:
انگلیس به دنبال بدل سازی در مرجعیت است/ عید مردم زمانی است که ارزانی و اشتغال باشد
حوزه/ چند روز قبل نیز انگلیس به وسیله شیعه لندنی فتنه دیگری به پا کرد آنها به دنبال بدل سازی در مرجعیت هستند و به قول خودشان و با خیال خام خود می خواهند حوزه های علمیه و مرجعیت را تضعیف کنند که باید به آنان گفت: «برو این دام بر مرغی دگر نه - که عنقا را بلند است آشیانه».
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۰
آیت الله العظمی نوری همدانی:
انقلابی بودن و خدمت به نظام از ویژگی های آیت الله شاه آبادی بود
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی درپیام تسلیتی به مناسبت ارتحال آیت الله شاه آبادی گفت: از ویژگی های بارز ایشان انقلابی بودن و خدمتگزاری برای این نظام مقدس بوده.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۹:۵۵
آیت الله العظمی نوری همدانی:
بسیج بسیاری از فتنه های دشمنان را خنثی کرده است
حوزه/حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه شکل گیری بسیج توانست بسیاری از فتنه های دشمنان را خنثی کند، بیان داشتند: شکل گیری بسیج باعث شد بسیاری از جوانان با عضویت در این سازمان برای دفاع از دین به میدان بیایند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۹
آیت الله العظمی نوری همدانی:
هر ملتی که جهاد را ترک کند فقر و ذلت گریبان گیر آنها می‌شود
حوزه/ حضرت آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به نتایج جهاد در عرصه های گوناگون گفتند: کسی که می‌خواهد حکومت را به دست آورد یا ارزش های دینی را اجرا کند یا علوم الهی به دست بیاورد راهی به جز جهاد ندارد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۳
آیت الله نوری همدانی:
زلزله اخیر کرمانشاه يك امتحان الهی بود
حوزه/ هنگامی که حوادثی چنینی مانند زلزله کرمانشاه در کشور رخ می دهد، شاهد اتحاد و وحدت مردم در همدلی و یاری رساندن به حادثه دیده ها می شویم که یکی از نکات مهم و قابل توجه است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۰:۲۸
آیت الله العظمی نوری همدانی:
مردم و حوزه ها هوشیار باشند/ شهرها خالی از فقها شده اند
حوزه/ در دوران گذشته فقهای زیادی در شهرها بودند و حضور داشتند، اما امروز شاهد این خلاء هستیم، باید برای رفع این مشکل فکری کرد تا اجازه ندهیم این خلاء مشکلاتی را ایجاد کند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۳
آیت الله العظمی نوری همدانی:
مسئولان به جای گرفتن مراسمات مخالف اسلام مشکلات معیشتی را حل کنند
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به مراسمی که توسط شهردار تهران به مناسبت روز زن برگزار شده است گفتند: خانواده شهدا و زنان جامعه باید به میدان بیایید واعتراض کنند که ما شهید داده‌ایم و امنیت به واسطه خون این شهیدان به وجود آمده است و نخستین اعتراض به اینگونه حرکات باید از طرف شما خانواده شهدا انجام شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۸
آیت الله العظمی نوری همدانی :
از فرصت اعتکاف در جهت تقرب به ذات اقدس حق استفاده کنید
حوزه/حضرت آیه الله نوری همدانی در پیامی به جشنواره بین المللی اعتکاف تاکید کردند: باید این فرصت را که در بهترین زمان و مکان واقع شد قدر دانست و به اصلاح رابطه خود باخدا و تقرب به ذات اقدس حق پرداخت.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۶