*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Sunday, January 20, 2019
آیت‌الله العظمی نوری همدانی:
حوزه علمیه باید در جریانات سیاسی بیدار باشد/ دشمنان هیچگاه خیرخواه ما نبودند
حوزه / حضرت آیت‌الله نوری همدانی تاکید کردند: حوزه علمیه در جریانات سیاسی باید بیدار باشد و تمام حرکات خود را بر اساس قانون و بدون ایجاد تشنج انجام دهد، امروز وظیفه طلاب بسیار سنگین است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۸
آیت الله العظمی نوری همدانی در جمع طلاب معترض :
تصویب کنوانسیون پالرمو به صلاح کشور نیست
حوزه/حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه کنوانسیون پالرمو به صلاح کشور نیست گفتند: باید بر اساس شاخص های انقلاب و قرآن حرکت کنیم. ممکن است بعضی بندها خوب باشد، ولی این قانون به صلاح کشور نیست و مرحوم حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی در اواخر عمر نامه نوشتندکه با قانون اساسی کشور منافات دارد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۹
آیت الله العظمی نوری همدانی:
حق شهید نواب صفوی ادا نشده است
حوزه / هنوز این مجاهد عظیم الشان(نواب صفوی) را آن‏طور که باید نشناختند و حق اش را ادا نکردند . او بی محابا به مقابله‏ی شاه و اذنابش می‏پرداخت و در این مبارزه و حذف چهره‏های پلید ستمشاهی كه آلت دست دشمنان اسلام بودند،هیچ خوف و هراسى نداشت.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۰
آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار استاندار همدان:
آمار دادن، مشکلات بیکاری را حل نمی کند
حوزه/ امروز مردم مشکلات زیادی درمسائل مختلف معیشتی و کار دارند، مسئولین آمار خوب می دهند، ولی در عمل مشکلات معیشتی مردم از بین نرفته و اشتغال فراهم نشده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۰
چهارشنبه های حوزوی (۸)؛
فریاد بلند مراجع از تخریب حوزه، بدحجابی و فساد
حوزه/ با «چهارشنبه های حوزوی» رسانه رسمی حوزه در قالب گزارشی از بیانات مراجع عظام تقلید در دروس خارج روز چهارشنبه این هفته همراه شوید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۹
آیت الله العظمی نوری همدانی:
بدحجابی فاجعه ای بزرگ در ایران است/ نهی از منکر فراموش نشود
حوزه/ مسئله بدحجابی یکی از فاجعه های بزرگی است که امروز در ایران به وجود آمده و متأسفانه در حال عادی شدن است؛ مع الاسف این مسئله در قم نیز وجود داشته و در حال گسترش است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۵
دشمن می خواهد به هویت دینی و فرهنگی قم خدشه وارد کند| مسئولان از جایگاه قم صیانت کنند
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی نسبت به تلاش دشمن برای خدشه وارد کردن به هویت فرهنگی و دینی قم هشدا دادند و بر لزوم برنامه ریزی دقیق و هدفمند مسؤولان برای تقویت زیرساخت های عمرانی و فرهنگی قم تأکید کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۰:۱۸
حضرت زینب کبری سلام الله علیها در بیان آیت الله العظمی نوری همدانی
حوزه/ استقامت و حماسه‌آفرینی در برابر هجمه‌های دشمن مهم‌ترین درس سیره حضرت زینب(س) است ، ما باید به تأسی از آن بزرگ بانو تلاش کنیم در هر عرصه‌ای شجاعت، فهم و بصیرت خود را برای رسیدن به این مهم بیفزاییم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۷
روایت آیت الله العظمی نوری همدانی از حماسه ۱۹ دی
حوزه/ در هفدهم دی ماه سال ۱۳۵۶، مقاله ای از احمد رشتی مطلق در روزنامه اطلاعات بر ضد امام خمینی (ره) چاپ شد و وقتی این روزنامه به قم رسید، ما جمع شده و نمی توانستیم در مقابل توهین به امام ساکت باشیم.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۲
آیت الله العظمی نوری همدانی:
دریافت دیرکرد بانکی خلاف شرع است
حوزه/ حضرت ‌آیت الله نوری همدانی گفتند: بارها گفته شد که نباید بانک ها از مردم دیرکرد بگیرد و خلاف شرع است، ولی توجهی نمی شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۴