*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ \ الخميس ٢٨ المحرّم ١٤٣٩ \ Thursday, October 19, 2017
آیت الله العظمی نوری همدانی:
وحدت حوزه و دانشگاه مدنظر مسئولان باشد/ متون دانشگاه ها اسلامی شود
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با تاکید براینکه اسلامی شدن علوم آموزشی و محتوایی نیازمند هم افزایی با علمای ربانی و فقیهان است گفتند: علوم اسلامی امری ضروری در دانشگاه است ولی متأسفانه نتوانستیم در این عرصه به تحولی برسیم و بخشی از محتوای آموزشی برگرفته از غرب است.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۲:۳۷
آیت الله العظمی نوری همدانی:
اعتماد به آمریکا نادرست بود/ برجام فتح الفتوح نبود
حوزه/ مدتی آمریکا و اروپا را در کشور بزک کردند تا قراردادی با آنان بسته شود؛ در حالی خداوند در آیه ۱۱ سوره هود فرموده که به ظالمین اعتماد نکنید؛ اما متأسفانه اعتماد کردند و کار به برجام و چسباندن مدال بر سینه برخی اشخاص کشید؛ اما در همان زمان، رئیس جمهور وقت آمریکا تحریم ها را بیشتر کرد و فتح الفتوح ها با شکست مواجه شد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۱:۰۹
آیت الله العظمی نوری همدانی در واکنش به اظهارات سخیف ترامپ:
سپاه پاسداران قلب تپنده انقلاب اسلامی است/ اسلام طرفدار جهاد است نه جنگ
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایران تاکید کردند: حرف های گزاف ترامپ راه به جایی نمی برد چرا که امروز سپاه پاسداران قلب تپنده انقلاب اسلامی ایران است.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۱۸
آیت الله العظمی نوری همدانی:
حرف های ترامپ هیچ اثری در اراده ملت ایران ندارد/مردم آگاه و بیدار ایران امتحان خودشان را داده اند
حوزه/حضرت آیت الله نوری همدانی تاکید کردند: ما اعلان می کنیم به این که حرف های ترامپ هیچ اثری نمی گذارد برای این که ایران عزتمند است و قدرتمند است.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۸:۲۵
آیت الله العظمی نوری همدانی:
اخلاص نخستین شرط طلبگی است/ انسان های ضعیف و تنبل در طلبگی موفق نخواهند شد
حوزه/ حضرت آیت‌الله نوری همدانی گفتند: اخلاص نخستین شرط طلبگی است، بنابراین اگر فردی برای خدا شغل طلبگی را انتخاب نکرده باشد به کمالات نائل نخواهد شد و در این مسیر در جا خواهد زد.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۰۹:۱۵
آیت الله العظمی نوری همدانی در پیامی به خاکسپاری شهدا:
دست از مبارزه با استکبار نخواهیم کشید / دفاع از مظلوم را تکلیف می دانیم
حوزه/پیام ما به شهدا این است که دست از مبارزه با استکبار نخواهیم کشید و در دفاع از مظلوم را تکلیف می دانیم . ما در ادای تکلیف و عمل به دستورات اسلام مرز جغرافیایی نمی شناسیم.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۱:۳۳
آیت الله العظمی نوری همدانی:
خانواده های شهدای مدافع حرم زینبی عمل کنند/ تقدیر از برگزارکنندگان حج امسال
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی، وظیفه بازماندگان شهدای مدافع حرم به ویژه شهید حججی را سنگین توصیف کردند و تاکید کردند: بازماندگان آن شهید بزرگوار به ویژه مادر، همسر و سایر عزیزان آن شهید باید زینبی عمل کنند و کار آن حضرت را انجام دهند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۱:۲۵
حجت الاسلام والمسلمین ملک دار خبر داد:
مدرسه علمیه معصومیه قم میزبان سه تن از شهدای گمنام خواهد بود/ پنج شنبه، زمان تشییع
حوزه/ رئیس مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه از دفن سه تن از شهدای گمنام در مدرسه علمیه معصومیه قم خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱:۵۴
آیت الله العظمی نوری همدانی:
مبارزه با قاچاق توسط نیروی انتظامی جدی تر گرفته شود
حوزه/پرداختن به اصلاح فضای مجازی در زمان کنونی بسیار ارزشمند و مهم است؛ چرا که دشمن از آن برای تخریب عقاید مردم استفاده می کند؛ همچنین ایجاد نظم در راهنمایی و رانندگی نیز بسیار با اهمیت است که نیروی انتظامی در آن ها موفق بوده است.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۱:۵۰
آیت‌الله العظمی نوری همدانی:
تجزیه کشورهای اسلامی از اهداف همیشگی دشمن است
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: دوری از تعالیم اسلامی سبب تسلط دنیای استکبار بر کشورهای اسلامی‌شده و سیاست و منافع کشورهای غربی نیز در مناطق اسلامی متفاوت است و از همین رو نیز در هر کشوری هدف خاصی را دنبال می‌کنند، اما تجزیه یکی از راهکارهای همیشگی آن‌ها بوده است.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۴:۱۶