*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
حجت‌الاسلام‌ و المسلمین جوادی آملی تبیین کرد:
پیام ماه مبارک رمضان برای مردم، نظام و جامعه
حوزه/ این ماه رمضان است که قادر است جامعه را بسازد و می‌تواند اختلافات و نگرانی‌ها و کدورت‌ها و نگرش‌ها و افق‌های بسته و محدودی که بر دل‌ها حاکم است را بزداید؛ مانند مسائلی که بین زوج‌های جوان به‌وجود می‌آید.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۷:۱۱
رئیس بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء:
زندگی ساده آیت الله مومن برای طلاب الگو است
حوزه/خدمات مرحوم آیت الله مؤمن در حوزه علم و عمل و زندگی ساده، زهد، تقوا و خصوصیات اخلاقی شان برای طلاب و حوزویان الگو است.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۶:۵۹
جمعی از حوزویان و شاگردان آیت الله العظمی شبیری زنجانی:
تخطئه یک مرجع تقلید نتیجه ای جز وهن حوزه و نظام ندارد
حوزه / جمعی از حوزویان، جمعی از اساتید حوزه و جمعی از شاگردان آیت الله العظمی شبیری زنجانی طی نامه ای از نامه آیت الله یزدی به معظم له انتقاد کردند.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۸:۳۶
رئیس بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء:
سخنرانی که حول محور تقریب و وحدت جامعه اسلامی نباشد، خلاف زیارت اربعین است/ زائران مواظب اختلاف افکنی ها باشند
حوزه/ استاد حوزه گفت: زائران اربعین،باید متوجه رفتار، گفتار و حرکتشان باشند و زیارت اربعین را نقطه مشترک و اتحاد همه مسلمانان، ملتها و ادیان بدانند تا نهضت حسینی، جهانی شود.
۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۹:۲۵
حجت الاسلام و المسلمین جوادی آملی:
باید احساس امنیت و نشاط اقتصادی در بازار اسلامی مشهود باشد/از بازار اسلامی بسیار فاصله داریم
حوزه/ رئیس بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء، با تاکید بر اهمیت نقش بازار در عرصه تمدنی جوامع، بیان داشت: مهمترین جنبه مباحث تمدنی یک جامعه، بازار است؛ ما اگر بخواهیم از تمدن اسلامی سخن بگوییم باید آن را در بازار خود مشاهده کنیم.
۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۲
حجت الاسلام والمسلمین جوادی آملی:
مقاومت عاقلانه همراه با درایت برای جامعه الزامی است
حوزه/ اگر رفتار حاکمان و متولیان امر در ارتباط با مسائل اقتصادی و سیاسی اصلاح نشود، هرچه در این گونه موارد ،مباحث حق و صحیح، از مراکز علمی بیان شود، جامعه نمی تواند در مقابل آسیب ها مقاومت کند.
۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۰۹:۲۰
حجت الاسلام والمسلمین جوادی آملی:
۲۲بهمن با هویت اسلامی، ملی و انقلابی گره خورده است
حوزه/ رئیس بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء گفت:۲۲ بهمن هویت جامعه اسلامی و انقلابی است، کسی نمی تواند در آن تشکیک ایجاد کند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۵
حجت ‌الاسلام و المسلمین مرتضی جوادی آملی:
تقویت رابطه روحانیت با خدا منجر به تقویت رابطه روحانیت و مردم می‌شود
حوزه/ رئیس بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء گفت: تقویت رابطه روحانیت با خدا منجر به تقویت رابطه روحانیت و مردم می‌شود. انسان عبد است و خدا مولاست. این رابطه اگر خوب تبیین و تحلیل شود هیچ رابطه‌ای شیرین‌تر و گواراتر از عبودیت و بندگی نیست.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۱:۴۵
گزارش تفصیلی آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه آمل؛
شاخص های «حوزه مطلوب» / حوزه های علمیه سخن جهانی داشته باشند
حوزه/ حوزه مطلوب، زمان زده نیست، بلکه آگاه به زمان است، اسیر فرهنگ و رسوم نیست، نیازهای حقیقی جامعه را می بیند و برای آنها برنامه ریزی دارد، تنها یک بعدی نمی اندیشد و منحصر به فقه و اصول نیست.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۷:۵۲
حجت الاسلام والمسلمین جوادی آملی:
بنیاد اسراء در مرحله تأسیس نظامات خود است/ نیازمند زمان برای رسیدن به نقطه مطلوب هستیم
حوزه/ برای رسیدن به نقطه مطلوب، نیازمند به فعالیت های بسیار در عرصه های گوناگون هستیم؛ چراکه ما همچنان در مرحله تأسیس نظام آموزشی، پژوهشی، فرهنگ و رسانه بوده و باید در این راه تلاش های بسیاری داشته باشیم.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۳:۵۵