*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢٨ جمادى الثانية ١٤٣٨ \ Monday, March 27, 2017
توصیه های نماینده آیت الله العظمی سیستانی به اهل منبر
حوزه/ نماینده حضرت آیت الله سیستانی گفت: یکی از جلوه های عظمت و بزرگی نهضت حسینی در مجالس و منبر حسینی نهفته است و منبری ها زبان گویای نهضت حسینی بوده و هستند.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۲۰:۰۴
شیخ الدقاق خبر تماس آیت‌الله سیستانی با مقامات بحرین را تکذیب کرد
حوزه/ شیخ عبد الله الدقاق نماینده آیت الله عیسی قاسم با تکذیب تماس حضرت آیت الله سیستانی با حاکم و دولت بحرین گفت: رژیم بحرین از این اخبار برای دلسرد کردن مردم در یاری آیت الله قاسم سوء استفاده می کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۲:۱۴
درپاسخ به فرمان آیت الله العظمی سیستانی؛
بسیج مردمی عهده دار کمک رسانی به آوارگان موصل شد
حوزه/ ابومهدی مهندس گفت: بسیج مردمی عراق همان گونه که با فرمان مرجعیت شیعه به میدان آمد و عراق را نجات داد امروز نیز بار دیگر به فرمان مرجعیت برای کمک به آوارگان موصل لبیک می گوید.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۲
نماینده آیت الله العظمی سیستانی:
التزام به مرجعیت، ضامن حفظ مذهب است
حوزه/ نماینده حضرت آیت الله سیستانی گفت: امروز مرجعیت شیعه ضامن حفظ مذهب و اعتقادات در برابر تخریب و انحراف است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۶
وکیل آیت الله العظمی سیستانی مجروح شد
حوزه/ کاروان امامین عسکریین(ع) اعزامی از محله التاجی واقع در شمال بغداد پس از تقدیم کمک های خود به رزمندگان عراقی مورد اصابت گلوله خمپاره واقع شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۴
مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(ع) در لندن برگزار می شود
حوزه/ مرکز امام علی(ع) در لندن وابسته به دفتر آیت الله العظمی سیستانی با صدور بیانیه ای اعلام کرد همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها مجلس سوگواری برگزار می کند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۹
روحانی اهل سنت عراق: آیت الله سیستانی مایه وحدت عراق است
حوزه/ شیخ علی العزی نایب رئیس موسسه الشافعی که به همراه هیئتی از این موسسه به زیارت حرم امام حسین (ع) مشرف شد، گفت: فتوای جهاد حضرت آیت الله سیستانی، به مردم عراق جان بخشید و آن ها را متحد ساخت.
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۲۳:۵۸
اسقف اعظم کلیسای کلدانی عراق
جان مردم منطقه برای غربی ها ارزشی ندارد/ دیدار من با آیت الله سیستانی دوستانه و ساده بود
حوزه/ اسقف ساکو گفت: سیاست غرب بر اساس منافع و مصالح است در صورتی که اگر بر اساس انسانیت و پیشرفت بشریت بود، این جنگ ها و کشتارها تا کنون تمام شده بود.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۵:۳۴
نماینده آیت الله العظمی سیستانی با آیت الله العظمی بشیرالنجفی دیدار کرد
حوزه/ حضرت آیت الله نجفی گفتند: شهدای عراق زمینه سازان حکومت عدل الهی و مشعل هدایت، عزت و کرامت عراق هستند و ما باید به فرزندان شهدا بگوییم پدران شما مایه فخر و مباهات عراق هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۵
در دیدار هیئت اعزامی آیت‌الله‌العظمی سیستانی با آیت‌الله شفیعی مطرح شد؛
ضرورت تقویت و نشر فرهنگ اسلامی در کشورهای منطقه
حوزه/ در دیدار هیئت اعزامی آیت‌الله‌العظمی سیستانی با آیت‌الله شفیعی، پیرامون مسائل روز جهان اسلام صحبت و تبادل‌نظر شد و بر این موضوع تاکید شد که نظام جمهوری اسلامی به‌عنوان سردمدار استکبار ستیزی، باید در زمینه‌های مختلف علمی و اقتصادی به خودکفایی رسیده و فرهنگ غنی اسلامی خود را تقویت کند.
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۰۸:۲۸