*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۳ رجب ۱۴۴۰ \ Wednesday, March 20, 2019
مفتی اعظم فلسطین:
تجاوز های اسرائیل علیه مسجد الاقصی از وخامت اوضاع فلسطین خبر می‌دهد
حوزه/ شیخ محمد حسین مفتی اعظم قدس و فلسطین بازداشت نگهبانان مسجد الاقصی و رهبران دینی و سیاسی فلسطین از سوی رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و آن را اقدامی نژاد پرستانه دانست.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۲۱:۴۰
رئیس اتحادیه علمای مقاومت:
امت اسلامی علیه تجاوز های اسرائیل به یاری مسجد الاقصی بشتابد
حوزه/ شیخ ماه رحمود رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت، علمای امت و آزادگان را به واکنش علیه تجاوز های وحشیانه رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی و کارمندان آن دعوت کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۵
جبهه عمل اسلامی لبنان:
کشور های عربی و اسلامی برای یاری مسجد الاقصی و دفاع از آن وارد عمل شوند
حوزه/ جبهه عمل اسلامی، دولت ها و سازمان های عربی و اسلامی را به اقدام برای یاری مسجد الاقصی و دفاع از آن دعوت کرد و از آنان خواست نسبت به مسئله فلسطین بی توجه نباشند و دست روی دست نگذارند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۰
خطبای جمعه لبنان:
انگلیس مسبب تمامی مشکلات منطقه است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه تروریسم خواندن حزب الله از سوی انگلیس را محور سخنان خود قرار داده و گفتند: انگلیس موجب تمامی مشکلات منطقه بوده و هست که اولین آن مسئله فلسطین و دیگری حمایت از مکتب های تکفیری است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۰
تجمع علمای مسلمان لبنان:
برای آزادی فلسطین راهی جز مقاومت نیست
حوزه/ تجمع علمای مسلمان طی بیانیه ای هجوم رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان به مسجدالاقصی و هتک حرمت و نقض قدسیت آن را محکوم کرده و از نگهبانان مسجد خواست به شدت با آنان برخورد کرده و با هر امکانی که هست آن ها را طرد کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۵:۴۶
بازی «نگهبان مسجدالاقصی» توسط یک گروه فلسطینی ساخته می‌شود
حوزه/ یک گروه فلسطینی سازنده بازی های کامپیوتری و اندروید، تصمیم گرفته یک بازی آموزشی برای آشناسازی کودکان و نوجوانان با مقدسات اسلامی و مسجدالاقصی بسازد.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۷:۲۵
عالم الازهر درگفت‌وگو با «حوزه»:
امت باید برای ظهور حضرت مهدی(عج) زمینه سازی کند/ مسئله فلسطین در رأس امور الازهر است
حوزه/ شیخ جواد ریاض عالم الازهر گفت: بسیاری از مسلمانان از شیعه و سنی به ظهور حضرت مهدی (عج) در آخر الزمان ایمان دارند، امّا انتظار به این معنی نیست که امت از عمل به وظیفه خود خودداری کند و تلاش نکند، بلکه باید در حد توان خود سعی کند تا نهضت و قیام در امت تحقق یابد.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۱:۲۹
مفتی قدس: فروش سرزمین فلسطین شرعاً حرام است/ فروشنده فلسطین مرتد و خائن به اسلام است
حوزه/ شیخ محمد احمد حسین مفتی قدس و خطیب مسجد الاقصی گفت: فلسطین سرزمین وقفی است و فروش آن و بخشیدن آن به دشمن شرعاً حرام است و این سرزمین از نظر شرعی جزء منافع عمومی اسلامی است، لذا فروش آن به دشمنان اسلام ،باطل و خیانت به خداوند و رسول اکرم (ص) به شمار می آید.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۳:۴۵
شورای علمای فلسطین:
همه امت باید از مسجد الاقصی دفاع و حمایت کنند
حوزه/ شیخ محمد الموعد رئیس کمیته استشاری و سخنگوی رسمی شورای علمای فلسطین طی بیانیه ای، سکوت خفت بار پنجاه و یک ساله اعراب و مسلمانان را در قبال اشغالگری صهیونیست ها در مسجد الاقصی محکوم کرد.
۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۶:۱۳
نماینده ولی فقیه در استان کردستان:
تدابیر امام خامنه ای توطئه های دشمنان را ناکام گذاشته است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: دشمنان در سال ۴۸ با آتش‌زدن مسجدالاقصی و امروز هم با اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونستی درصدد نابودی اسلام در جهان هستند، اما تنها کشوری که در مقابل آنها ایستاد و از مردم بی‌دفاع فلسطین حمایت کرد، ایران بود و تنها رهبر آگاهی که توطئه های آنانان را ناکام گذاشت، امام خامنه‌ای است.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۸:۳۹