*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲ آیان ۱۳۹۷ \ ۱۵ صفر ۱۴۴۰ \ Wednesday, October 24, 2018
همایش ملی حقوق بشر آمریکایی در اهواز آغاز به کار کرد
حوزه/ همایش ملی «حادثه ترریستی اهواز، نماد حقوق بشر آمریکایی»، عصر امروز در اهواز، آعاز به کار کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۷:۰۴
نماهنگ/ مفتخر به سلمان
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۳:۲۱
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
طلبه ای موفق است که تفسیرهای دقیق از وضع کنونی جهان داشته باشد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: طلبه و روحانی موفق کسی است که بتواند تفسیرهای علمی و اساسی از وضعیت کنونی جهان اسلام داشته باشد.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۲۰:۰۲
ائمه جمعه از آثار هجرت امام(ره) به فرانسه می گویند؛
انقلابی که از نوفل لو شاتو جهانی شد/ خلف صالح راه پیر جماران را می پیماید
حوزه/ هجرت امام خمینی(ره) به فرانسه عملاً به نفع انقلاب تمام شد و موجب جهانی شدن پیام انقلاب گشت و هم‌چنان که هجرت مسلمانان، منشأ تاریخ اسلام و تحول و رشد و تعالی شد، هجرت امام راحل(ره) نیز آغاز تحولات جدیدی در نهضت مردم و به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی بود.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۷:۱۰
رئیس مجلس اسلامی زیدی یمن در گفت‌وگو با حوزه:
پیام امروز امام حسین (ع) برای ما اتحاد و مقاومت است/غرب از افرادی مانند یاسر الحبیب بهره می برد
حوزه/ شیخ محمد قاسم الهاشمی گفت: پیام امام حسین (ع) به ما در شرایط کنونی این است که متحد باشید و به سوی خدا روی بیاورید و در برابر کسانی که شما را به عذاب جهنم فرا و تفرقه فرا می‌خوانند مقاومت کنید.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۰۸:۰۸
سید حمید روحانی در گفت‌وگو با «حوزه»:
رهبری از عناصر منافق صفت درون نظام «خون‌جگر» می‌خورند/ عده ای با نام خط امام (ره) به آمریکا خدمت می‌کنند
حوزه/ رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری از عناصر منافق صفت درون نظام خون‌جگر می‌خورند، گفت: خطر امروز کشور کسانی هستند که با نام خط امام (ره) دارند به آمریکا خدمت می‌کنند و سکوت بر خیانت‌های منافقین کشور تائید عملکرد آنان است.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۰:۰۳
یار دوران تبعید رهبر معظم انقلاب درگذشت
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد غفاری، نماینده مردم سلماس در اولین دوره مجلس شورای اسلامی و امام جمعه اسبق این شهر درگذشت.
۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۸:۱۱
گفتگوی منتشر نشده از مرحوم آیت‌الله اشرفی شاهرودی با خبرگزاری حوزه ؛
شجاعت رهبری همانند امام (ره) خاص است/ همه ویژگی های مرجعیت در وجود رهبر انقلاب جمع است
حوزه/ حضرت آقا، آقاست و هر خواسته‌ای که داشتم با آقایی تمام بیشتر از آن را عطا فرمودند. شجاعت حضرت آقا همچون شجاعت امام خمینی(ره) خاص است و این به علت تقوا و تقرب این بزرگواران به خداست.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۰۹:۴۵
یادنامه «فقیه مجاهد و انقلابی»
حوزه/ آیت الله العظمی حاج سید عبدالله شیرازی (ره) نه تنها با ایادی و عوامل استعمار در ایران مبارزه سختی کرد، بلكه از همان روزهای اوّل كه به نجف اشرف مشرّف شد، نسبت به دست نشاندگان استعمار پیر انگلیس هم ساكت ننشست ...
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۸:۳۰
عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز: جان مردم از سوء مدیریت ها و بی‌کفایتی ها به لب رسیده است
حوزه / عضو هیئت علمی شیراز با اشاره به این که جان مردم از سوء مدیریت ها و بی‌کفایتی ها به لب رسیده است، گفت: در نظام اسلامی باید مردم بالا دست شوند و مسئولان خادم، اکنون برعکس این مسأله است و علت این نیز ترویج حرام خواری است، آیا ما به این دلیل انقلاب کرده ایم.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۶:۴۲