*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۸ شعبان ۱۴۳۹ \ Wednesday, April 25, 2018
در راهپیمایی شورای علمای شیعه پاکستان مطرح شد؛
کارهای احمقانه آمریکا امت مسلمان را بیدارتر کرد
حوزه/ در اعتراض به حمله آمریکا و متحدانش به سوریه از طرف شورای علمای شیعه پاکستان منطقه سند راهپیمایی« مرگ بر آمریکا» در این منطقه برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۰۱:۱۵
دبیر کل مجلس وحدت مسلمین پاکستان:
استکبار جهانی در سوریه به دنبال تکرار تاریخ عراق است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری حمله آمریکا و متحدانش به سوریه را به شدت محکوم کرد و گفت: استکبار جهانی در سوریه دنبال تکرار تاریخ عراق هستند، حمله به سوریه حمله به سالمیت یک کشور است.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۰:۴۶
امام جمعه همدان: آمریکا به دنبال تضعیف قدرت ایران در منطقه است
حوزه/ آیت الله طه محمدی با اشاره به آیه «وَ لَنْ تَرْضي‏ عَنْکَ الْيَهُودُ وَ لاَ النَّصاري‏ حَتَّي تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ» گفت: دشمنان اسلام هیچ گاه از مسلمانان راضی نمی شوند تا اینکه از آنها تبعیت کنند همانند آل سعود که امروز یهودی شده اند و ادعای اسلام دارند.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۹:۲۲
بشار اسد:
سخنان رهبر انقلاب موجب افتخار من است
حوزه/ رئیس جمهور سوریه با اشاره به تمجید رهبر معظم انقلاب اسلامی از وی گفت: مطالبی که رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره اینجانب فرموده اند موجب افتخار من است.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۳:۴۸
اسقف اعظم کلیسای ارتدوکس روم:
در برابر انتقال سفارت امریکا به قدس می‌ایستیم/ مسیحیان مشرق به خاطر جنایت‌های سوریه دردمند هستند
حوزه/ اسقف اعظم کلیسای ارتدوکس روم گفت: قدس در قلب های ما جای دارد و این شهر برای مسلمانان و ما مسیحیان دلیلی بر رحمانیت خداوند است و همه با هم همچون کوه در برابر انتقال سفارت آمریکا به قدس خواهیم ایستاد.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۵:۳۹
خطبای جمعه لبنان:
برخی سفارت ها و کشور ها برای مخدوش کردن چهره حزب الله تلاش می کنند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه بیشتر به مسئله انتخابات پرداختند و اشاره کردند: این روز ها حملات سیاسی و رسانه ای علیه حزب الله از سوی طرف ها، سفارت ها و کشور ها برای مخدوش کردن چهره حزب الله انجام می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۹
نائب رئیس شورای همبستگی ملی پاکستان:
مخالفان سپاه پاسداران و حزب الله، خیر خواه مسلمانان نیستند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز حسین نقوی در واکنش به جنجال های رسانه ای درمورد سوریه گفت: سپاه پاسداران و حزب الله در خط مقدم نبرد با دشمنانان اسلام امریکا و اسرائیل درحال مبارزه هستند و تهمت ها علیه سپاه پاسداران و حزب الله بسیار نگران کننده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۷:۰۵
رئیس جمعیت علمای پاکستان:
جنجال رسانه ای اخیر درباره حوادث سوریه برای انحراف اذهان عمومی از جنایات آل سعود در یمن است
حوزه/ معصوم نقوی تبلیغات غیر عادی رسانه ای اخیر درباره حوادث سوریه را با هدف انحراف اذهان عمومی از جنایات آل سعود در یمن دانست.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۶
دبیر کل جنبش امت لبنان درگفتگو با «حوزه»:
دود آتش‌افروزی صهیونیست‌ها در چشم مسیحیان هم خواهد رفت
حوزه/ شیخ عبدالله الجبري گفت: دود آتش افروزی صهیونیست ها تنها محدود به مسلمانان نبوده و در چشم مسیحیان نیز خواهد رفت.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۰
فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در سوریه:
اهل سنت و مسیحی ها نیز در جنگ سوریه به شعار" لبیک یا زینب(س)" ایمان آوردند
حوزه/ فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در سوریه تصریح کرد: حتی سنی ها و مسیحی ها نیز در جنگ سوریه و در جدال با داعش و تکفیری ها به شعار" لبیک یا زینب(س)" و قدرت آن ایمان آورده بودند.
۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۰۹:۳۷