*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ \ ۶ شوال ۱۴۳۹ \ Thursday, June 21, 2018
در راهپیمایی شورای علمای شیعه پاکستان مطرح شد؛
کارهای احمقانه آمریکا امت مسلمان را بیدارتر کرد
حوزه/ در اعتراض به حمله آمریکا و متحدانش به سوریه از طرف شورای علمای شیعه پاکستان منطقه سند راهپیمایی« مرگ بر آمریکا» در این منطقه برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۰۱:۱۵
دبیر کل مجلس وحدت مسلمین پاکستان:
استکبار جهانی در سوریه به دنبال تکرار تاریخ عراق است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری حمله آمریکا و متحدانش به سوریه را به شدت محکوم کرد و گفت: استکبار جهانی در سوریه دنبال تکرار تاریخ عراق هستند، حمله به سوریه حمله به سالمیت یک کشور است.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۰:۴۶
امام جمعه همدان: آمریکا به دنبال تضعیف قدرت ایران در منطقه است
حوزه/ آیت الله طه محمدی با اشاره به آیه «وَ لَنْ تَرْضي‏ عَنْکَ الْيَهُودُ وَ لاَ النَّصاري‏ حَتَّي تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ» گفت: دشمنان اسلام هیچ گاه از مسلمانان راضی نمی شوند تا اینکه از آنها تبعیت کنند همانند آل سعود که امروز یهودی شده اند و ادعای اسلام دارند.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۹:۲۲
بشار اسد:
سخنان رهبر انقلاب موجب افتخار من است
حوزه/ رئیس جمهور سوریه با اشاره به تمجید رهبر معظم انقلاب اسلامی از وی گفت: مطالبی که رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره اینجانب فرموده اند موجب افتخار من است.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۳:۴۸
اسقف اعظم کلیسای ارتدوکس روم:
در برابر انتقال سفارت امریکا به قدس می‌ایستیم/ مسیحیان مشرق به خاطر جنایت‌های سوریه دردمند هستند
حوزه/ اسقف اعظم کلیسای ارتدوکس روم گفت: قدس در قلب های ما جای دارد و این شهر برای مسلمانان و ما مسیحیان دلیلی بر رحمانیت خداوند است و همه با هم همچون کوه در برابر انتقال سفارت آمریکا به قدس خواهیم ایستاد.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۵:۳۹
خطبای جمعه لبنان:
برخی سفارت ها و کشور ها برای مخدوش کردن چهره حزب الله تلاش می کنند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه بیشتر به مسئله انتخابات پرداختند و اشاره کردند: این روز ها حملات سیاسی و رسانه ای علیه حزب الله از سوی طرف ها، سفارت ها و کشور ها برای مخدوش کردن چهره حزب الله انجام می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۹
نائب رئیس شورای همبستگی ملی پاکستان:
مخالفان سپاه پاسداران و حزب الله، خیر خواه مسلمانان نیستند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز حسین نقوی در واکنش به جنجال های رسانه ای درمورد سوریه گفت: سپاه پاسداران و حزب الله در خط مقدم نبرد با دشمنانان اسلام امریکا و اسرائیل درحال مبارزه هستند و تهمت ها علیه سپاه پاسداران و حزب الله بسیار نگران کننده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۷:۰۵
رئیس جمعیت علمای پاکستان:
جنجال رسانه ای اخیر درباره حوادث سوریه برای انحراف اذهان عمومی از جنایات آل سعود در یمن است
حوزه/ معصوم نقوی تبلیغات غیر عادی رسانه ای اخیر درباره حوادث سوریه را با هدف انحراف اذهان عمومی از جنایات آل سعود در یمن دانست.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۶
دبیر کل جنبش امت لبنان درگفتگو با «حوزه»:
دود آتش‌افروزی صهیونیست‌ها در چشم مسیحیان هم خواهد رفت
حوزه/ شیخ عبدالله الجبري گفت: دود آتش افروزی صهیونیست ها تنها محدود به مسلمانان نبوده و در چشم مسیحیان نیز خواهد رفت.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۰
فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در سوریه:
اهل سنت و مسیحی ها نیز در جنگ سوریه به شعار" لبیک یا زینب(س)" ایمان آوردند
حوزه/ فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در سوریه تصریح کرد: حتی سنی ها و مسیحی ها نیز در جنگ سوریه و در جدال با داعش و تکفیری ها به شعار" لبیک یا زینب(س)" و قدرت آن ایمان آورده بودند.
۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۰۹:۳۷