*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۴ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 18, 2019
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون قزوین:
ایستادگی و مقاومت تنها راه عبور کشور از مشکلات است.
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین با تاکید بر استفاده از جوانان و میدان دادن به آنان، گفت: در این چهار دهه دشمنی های استکبار جهانی علیه ملت ایران ادامه یافته، اما ملت بصیر و هوشمند ایران در برابر دشمنان ایستاده و از مشکلات عبور خواهد کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۶:۱۹
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین:
ابعاد عملیات آزادسازی خرمشهر برای مردم تبیین شود
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین به سالروز آزاد سازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: عملیات مهم بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر یکی از مهم ترین و حیاتی ترین عملیات های دوران دفاع مقدس بود و گرامی داشت این روز هم از اهمیت بالایی برخوردار است.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۶:۱۶
فعال فرهنگی در جمع مردم تاکستان:
باور به توانمندی جوانان کمرنگ شده است
حوزه / حجت الاسلام نظری گفت: امروز توجه و باور ما به جوانان کمرنگ شده، لذا مسئولین باید بیش از پیش به این قشر توجه داشته باشند، چرا که استفاده از این نسل با نشاط، فعال و نخبه در پیشرفت و تعالی کشور بسیار تاثیر گذار می باشد.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۴:۰۹
مدیر حوزه علمیه قزوین: مدیران به جوانان میدان دهند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین بر ضرورت میدان دادن به جوانان تاکید کرد و گفت: مسئولین دستگاه های اجرایی کشور باید بیانات رهبرمعظم انقلاب اسلامی را فصل الخطاب قرار دهند.
۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۹:۱۱
امام جمعه کربلا نسبت به تهاجم فرهنگی و خطرات آن برای جوانان هشدار داد
حوزه/ شیخ عبد المهدی کربلایی در خطبه نماز جمعه کربلا گفت: نسل جوان منشأ قدرت و بخشش برای امت، تکیه گاهی برای عمل به وظایف و پایه و اساس زندگی هستند.
۱۳۹۸/۲/۶ - ۲۰:۳۵
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین:
گروه های جهادی طلاب به مناطق سیل زده اعزام خواهند شد
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: در سیل اخیر طلاب و روحانیون با همکاری سازمان بسیج طلاب حضور خوب و موثری داشته و در ماه جاری نیز گروه های مختلفی به مناطق سیل زده اعزام خواهیم کرد.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۷:۰۹
امام جمعه موقت همدان:
امام کاظم(ع) الگوی همه بشریت است
حوزه/ حجت الاسلام جوادی، هفتمین پیشوای شیعیان را الگوی بشریت خواند بر ضرورت الگوگیری از حضرات معصومین(ع) تاکید کرد.
۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۴:۵۶
معاونت تهذیب مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه:
پیشرفت و غلبه بر دشمنان در سایه توکل بر خداست.
حوزه/ معاونت تهذیب مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه با تاکید بر اینکه پویایی نظام اسلامی پس از ۴۰ سال ، نشان از حرکت در مسیر آرمانهای حضرت امام(ره) دارد، گفت: پیشرفت و غلبه بر دشمنان انقلاب اسلامی در سایه توکل بر خداست.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۵
امام جمعه محمود آباد:
شعار و سخنرانی نباید محور اداره امور کشور قرار بگیرد
حوزه/ حجت الاسلام موسوی با اشاره به این که نخبگان جامعه باید برای تحقق عملی این بیانیه مهم به میدان بیایند، گفت: امروز کشور برای برون رفت از مشکلات نیازمند یک تحرک جدی در همه بخش ها است.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۲۲:۰۹
معاون قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان سمنان:
کادر سازی برای انقلاب از اهداف قرارگاه پیشرفت و آبادانی است
حوزه/ حجت‌الاسلام انصاری نیا گفت: یکی از اهداف قرارگاه پیشرفت و آبادانی ، تربیت نیروی انسانی مؤمن و کارآمد و در واقع کادر سازی برای انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۴