*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۹ شعبان ۱۴۳۹ \ Thursday, April 26, 2018
نماینده ولی فقیه در ‌آذربایجان شرقی:
در واگذاری برخی کارخانه‌ ها به بخش خصوصی دقت نشده است/ ادارات با کار جهادی به مشکلات مردم رسیدگی کنند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت: ادارات کار جهادی می ‌طلبند تا بتوان به مشکلات مردم رسیدگی کرد ، مردم از لحاظ اقتصادی مشکلات زیادی دارند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۵
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
اغلب دولتمردان با هدف گرفتن عکس و فیلم به میان مردم می روند/ مفاهیم دهه اول انقلاب کم رنگ و یا از بین رفته اند
حوزه/ محسن رضایی گفت: مردمی بودن یکی از مهم ‌ترین ارزش ‌های انقلاب اسلامی است، هر چند مردمی بودن به مرور زمان تغییر معنا پیدا کرده است و مردمی بودن قبل از انقلاب با حال حاضر تفاوت زیادی دارد، متاسفانه اغلب دولتمردان در میان مردم نمی ‌روند و اگر هم می ‌روند هدف گرفتن عکس و فیلم است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۵
آیت الله هاشمی شاهرودی در جلسه مجمع تشخیص مصلحت:
با آشوبگران اخیر تهران قاطعانه برخورد شود/ مردم هیچ گاه دست از انقلاب و رهبری بر نمی دارند
حوزه/ رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با محکوم کردن اقدامات آشوبگرانه اخیر در یکی از خیابان های تهران که علاوه بر اخلال در نظم و امنیت عمومی موجب شهادت تعدادی از نیروهای خدوم انتظامی و حافظان امنیت گردید، گفت: مسئولان با جدیت و قاطعیت برخورد های قانونی لازم را به عمل آورند و از نعمت ارزشمند امنیت صیانت کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۵:۵۷
دکتر محسن رضایی در نشست علمی تعامل حوزه و نظام اسلامی:
ظرفیت های فقه اجتماعی در اداره کشور مغفول مانده است/جمهوری اسلامی نظام سیاسی بسیار قدرتمندی است
حوزه/ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بر لزوم استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت های فقه اجتماعی در حل مشکلات نظام تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۶
در یک نشست علمی صورت می گیرد:
بررسی انتظارات متقابل حوزه و نظام در قم
حوزه/ نشست علمی بررسی انتظارات متقابل حوزه و نظام با حضور شماری از علما و شخصیت های سیاسی و علمی کشور در حوزه علمیه قم برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۴:۴۸
هشدارآیت الله العظمی نوری همدانی:
دشمن در منطقه نفوذ کرده و موذیانه در حال اجرای برنامه است
حوزه/ با اشاره به اینکه معاندین درمنطقه خاورمیانه نفوذ جدی کرده اند وبه صورت موزیانه درحال حرکت واجرای برنامه ها می باشند، برهوشیاری نیروهای انقلابی تاکید کردند.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۷:۵۰
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) قم :
طرفداران رابطه با آمریکا درس بگیرند/عصبانیت آمریکا به دلیل نفوذ ایران در منطقه است/ روی قبر سربازان آمریکایی نام خلیج فارس نقش بسته است
حوزه/ سردار رضایی گفت: طرفداران رابطه با آمریکا باید از این رفتار آمریکا درس گرفته و ناامید شده و کار خود را برای ساخت کشور با تکیه به توان داخلی شروع کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۰:۲۸
تبریک آیت الله اعرافی به دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام
حوزه/مدیر حوزه های علمیه درپیامی انتخاب دکتر محسن رضایی به سمت دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی مقام معظم رهبری را به وی تبریک گفت.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۲۳:۱۳
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
فقه جواهری تحول آفرین است/ رهبر انقلاب؛ ذخیره ای الهی برای امت اسلامی
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تاکید امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری بر حفظ فقه جواهری، آن را تحول آفرین خواند و گفت: رهبر معظم انقلاب به عنوان فرزند حوزه، ذخیره ای الهی برای امت اسلامی است.
۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۰:۴۷
مدیر حوزه علمیه خراسان:
مبنای کار در حوزه خراسان، تاکیدات و منویات رهبری است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به حکم مقام معظم رهبری در انتصاب اعضای شورای عالی و دبیر و مدیر این حوزه، گفت: فعالیت های حوزه علمیه خراسان، بر مبنای رهنمودهای مقام معظم رهبری انجام می شود.
۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۷:۳۵