*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ \ الثلاثاء ١ جمادى الثانية ١٤٣٨ \ Tuesday, February 28, 2017
محسن رضایی در گفتگو با «حوزه»:
اعتبار همه مسئولین به انقلاب است
حوزه/ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که آیت الله هاشمی وابستگی عمیقی به رهبری داشت، گفت: ایشان نشان داد که اعتبار همه مسئولین به انقلاب است، لذا باید در صیانت از انقلاب و خدمت به مردم، دلسوزانه و فداکارانه عمل کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۵۵
محسن رضایی در جمع روحانیون و مردم یزد
مردم در دفاع از انقلاب و ولایت منتظر خواص نمی مانند
حوزه/ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این که فتنه ۸۸ خدمت به ‌آمریکا و رژیم صهیونیستی بود، تصریح کرد: مردم انقلابی و بصیر در دفاع از انقلاب و ولایت منتظر خواص نمی مانند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۳:۲۰
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
توجه به اقتصاد مقاومتی را رمز پیشرفت کشور است / با ارائه آمارهای غیر واقعی مشکل بیکاری رفع نمی‌شود
حوزه/ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، خودباوری و اتکای به نفس را دو عامل موفقیت جوانان برشمرد و تصریح کرد: اگر امروز در جنگ اقتصادی به سر می‌بریم، باید جوانان این مرز و بوم، همچون دوران دفاع مقدس در جهاد شرکت کرده و از کیان اقتصادی کشور دفاع کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۸:۴۵
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
حکام سعودی روان‌پریش و دیوانه هستند / بی‌ثباتی در حکومت‌های سعودی موج می‌زند
حوزه/ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بابیان این‌که حکام سعودی نیاز به معالجه روانی دارند، گفت: تعبیر من این است که حکام سعودی روان‌پریش هستند و این مسأله آن‌قدر عیان است که حتی با دیدن چهره آنها نیز می‌توان پی برد که این‌ها مشکل روانی دارند.
۱۳۹۵/۷/۱ - ۱۸:۲۶
محسن رضایی :
عده‌ای قصد تخریب چهره دفاع مقدس را دارند
حوزه/ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی‌ها قصد دارند چهره جنگ را خدشه‌دار کرده و مهم‌ترین چراغ انقلاب که سبب استمرار استقلال کشور و ملت ایران شد را سیاه جلوه دهند لذا باید برای مقابله با آنها، تا می توانیم دستارودهای دفاع مقدس برای نسل های آینده، تبیین کنیم.
۱۳۹۵/۷/۱ - ۱۱:۳۰
آیت‌الله موسوی جزایری:
تأسیس باغ‌موزه دفاع مقدس، آرمان های اسلامی را زنده نگه می دارد
حوزه/ ایام دفاع مقدس خاطراتی را تداعی می‌کند که هرگز از ذهن نمی‌رود؛ لذا امیدواریم که بتوانیم دِین خود را نسبت به این واقعه أدا کنیم.
۱۳۹۵/۷/۱ - ۱۰:۱۸
محسن رضایی در اهواز؛
اگر آل سعود به خباثت‌های خود ادامه دهد، سیلی محکمی از ایران می خورد
حوزه/ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، آل سعود را منشأ همه ناامنی‌ها علیه ایران در ۳۷سال گذشته دانست و بیان داشت: همه جهان می‌داند ما ملتی آرام هستیم و قصد جنگ با هیچ کشوری را نداریم! اما سعودی‌ها بدانند اگر بخواهند این بازی‌های خود را ادامه دهند سیلی‌ای محکم‌تر از سیلی صدام خواهند خورد و به سرنوشتی بدتر از او دچار می‌شوند.
۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۱۸:۳۱
آیت الله اعرافی:
عرصه های نو پدید فقهی ناظر به تمدن سازی اسلامی را ایجاد کنیم/ حوزه و دانشگاه سند کاربردی حضور در عرصه بین الملل را تدوین کنند
حوزه/ حوزه های ما هر گاه که درگیر بحث های تطبیقی شدند، رشد کردند و تولیدات آنها به روز شد؛ ما می توانیم با ادیان و دانش ها و مکاتب مختلف وارد گفتگو شویم؛ در این میدان رقابتی است که لایه های زیرین و عمیق تر، خود را نشان می دهد.
۱۳۹۵/۶/۱۲ - ۱۹:۰۴
مدیرشبکه جهانی ولایت:
تأسیس۵شبکه فارسی زبان توسط عربستان / شبکه انگلیسی زبان ولایت راه اندازی می شود
حوزه/ مدیرشبکه جهانی ولایت از ایجاد پنج شبکه فارسی زبان ضد شیعی و ضد نظام توسط عربستان سعودی خبرداد.
۱۳۹۵/۶/۱۲ - ۱۵:۲۶
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد:
توطئه جدید صهیونیستی سعودی برای برهم زدن روابط ایران و اروپا /دشمنان نمی خواهند چهره رحمانی نظام اسلامی در دنیا منعکس شود
حوزه/ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بر لزوم تلاش در جهت ارایه چهره رحمانی نظام اسلامی در دنیا در مقابل تلاش دشمنان در جهت القای چهره دروغنی از نظام تاکید کرد.
۱۳۹۵/۶/۱۲ - ۱۴:۴۲