*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
امام جمعه بیرجند: عدم نظارت بر بازار مردم را نگران کرده است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به مسئله توزیع اقلامی مانند گوشت اشاره کرد و گفت: گوشتی که وارد می شود به دست چه کسی می رسد؟ این صف های طویل آبروریزی برای چیست؟ لذا مسئولیت پذیرفتن در این مقطع اگر درست به آن عمل شود جهاد است و اگر چنانچه بر این درد افزوده شود انسان پاسخگو نخواهد بود.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۱:۴۱
مسئول مدرسه علمیه آیت الله حق شناس(ره) تهران:
مسئولان به جای تکیه بر کدخدا به خدا توکل کنند
حوزه/ مسئول مدرسه علمیه آیت الله حق شناس(ره) تهران با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور خطاب به دولتمردان، گفت: در جنگ احزاب تمام کفر و شرک بر اسلام هجوم آوردند و بعد از مدتی خودشان عقب نشینی کردند و این پیروزی برای اسلام در سایه صبر و مقاومت و توکل به خدا حاصل شد، نه با تکیه بر کدخدا!
۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۱۴:۰۰
استاد حوزه علمیه قم:
گناه سوء مدیریت و بی تدبیری مسئولان را به گردن روحانیت نیاندازید
حوزه/ استاد حوزه علمیه قم گفت: متاسفانه بر اثر بی تدبیری برخی مسئولان و دولتمردان وضع اقتصادی جامعه مناسب نیست، اما عده ای روحانیت را مقصر اصلی نابسامانی ها می دانند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۲:۱۱
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین:
اشرافی گری باعث فاصله گرفتن بین مسئولین و مردم می شود
حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین گفت: مسئله اشرافی گری امروز باعث شده که بین مردم و مسئولین فاصله ایجاد شود که باید این صفت زشت را بیش از همیشه از جامعه پاک نماییم.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۲
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
مردم به وظیفه خود عمل کردند/ امروز نوبت مسئولین است
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: از امروز نوبت مسئولین است و دولتمردان باید برای حفظ کرامت انسانی، اشتغال، معیشت و رفاه مردم بیش از پیش تلاش کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۶
مدیر حوزه علمیه قزوین:
مردم نشان دادند هرگز دست از انقلاب نمی کشند/ مسئولین مشکلات را رفع کنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: همان طور که مردم از عاشورا دست نمی کشند، از انقلاب و نظام هم جدا نمی شوند و تایید این ادعا نیز حضور باشکوه و تاریخی آحاد مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بود که انصافا صحنه های تاریخی رقم خورد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۰
در مدرسه علمیه سردارین قزوین مطرح شد؛
مردم حجت را بر مسئولین تمام کردند
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: آحاد ملت ایران در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حجت را بر مسئولین تمام کردند و اکنون باید دولتمردان مشکلات مردم را حل کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۳
نماینده بجنورد در مجلس:
جلوی رزومه سازی و فامیل بازی برخی مدیران گرفته شود
حوزه/ قربانی با بیان اینکه یکی از آفات خراسان‌ شمالی عدم توجه به مدیران بومی توانمند است، خطاب به استاندار جدید خراسان شمالی، گفت: از استاندار جدید استان انتظار داریم انتخاب مدیران بومی را در دستور کار قرار دهد و جلوی رزومه سازی و فامیل بازی برخی مدیران را بگیرد.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۲:۳۷
مسئول نظارت وبرنامه ریزی معاونت تهذیب حوزه:
دستگاه های دولتی و غیر دولتی از ظرفیت های علمی و فرهنگی طلاب استفاده کنند
حوزه/ حجت الاسلام رضایی گفت: با توجه توانمندی های طلاب و نیاز جامعه، دستگاه ها و بخش های مختلف می توانند از ظرفیت های فرهنگی طلاب و روحانیون بیشتر استفاده کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۵:۵۳
آیت الله دین پرور تبیین کرد:
تعهد و کارآمدی؛ رمز توفیق دولتمرد جامعه اسلامی
حوزه/ از نگاه امام علی(ع) ، اساساً مسئولیت در جامعه اسلامی یک امانت بزرگ است و نه حرفه و احیانا ابزاری برای فرد مسئول به منظور کسب درآمد و شهرت افزون تر.
۱۳۹۷/۶/۸ - ۱۶:۴۵