*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۸ شعبان ۱۴۳۹ \ Wednesday, April 25, 2018
امام جمعه آبادان:
اعتکاف دانشگاه تربیت معنویت است
حوزه/امام جمعه آبادان گفت: اعتکاف زمینه ساز آشنایی با معارف دینی و دانشگاه تربیت حالات معنوی انسان است.
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۲۱:۲۰
امام جمعه آبادان:
نقش ویژه روحانیون در معرفت افزایی میان زائران راهیان نور
حوزه/ امام جمعه آبادان با اشاره به نقش ویژه روحانیون در معرفت افزایی میان زائران راهیان نور، گفت: سفرهای راهیان نور فرصتی مغتنم برای آشنا کردن جوانان با جان‌فشانی‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است/
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۰۸:۲۵
امام جمعه آبادان مطرح کرد:
انقلاب ۵۷؛ سرمنشأ روح استکبارستیزی حاکم بر جبهه مقاومت
حوزه/ حجت الاسلام ابراهیمی پور، وحدت جامعه اسلام را عاملی مهم در پیروزی جبهه مقاومت علیه دشمنان دانست و گفت: مسلمانان برای رسیدن به این وحدت ابتدا باید متوجه قدرت و عظمت خود در جهان شوند، قدرتی که به واسطه ایمان و اتکا به خداوند ایجاد شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۲:۳۵
امام جمعه آبادان:
حمله موشکی سپاه به مقر داعش نمایشی کوچک از اقتدار ایران بود
حوزه/ حجت الاسلام ابراهیمی پور، حمله موشکی سپاه به مقر فرماندهان داعش را نمایشی کوچک از اقتدار جمهوری اسلامی دانست و گفت: این اقدام، پاسخی به حملات تروریستی اخیر داعش در ایران و تحرکاتشان در سوریه بود تا بدانند جمهوری اسلامی هیچ اقدامی را بی پاسخ نخواهد گذاشت.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۲:۵۱
امام جمعه آبادان در گفتگو با «حوزه»:
مردم در انتخابات، فریب سیاسی کاری ها و شعارها را نخورند/ رئیس جمهور آینده باید التزام عملی به ولایت فقیه داشته باشد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی پور گفت: مردم باید بدانند که انتخاب آنها بسیار مهم و اثرگذار است، چراکه چهار سال امور مهم کشور، زندگی و تصمیم‌گیری‌های مدیریتی‌شان را به دست فردی می‌دهند که با رأی‌های آنان بالا آمده است، پس باید از انتخابی که می‌کنند، اطلاع و آگاهی کاملی داشته باشند.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۰:۰۲
امام جمعه آبادان:
به هنرمندان متدین و انقلابی کمتر بها داده می شود
حوزه/ حجت الاسلام ابراهیمی گفت: امروز به هنرمندان متدین و انقلابی کمتر بها داده می شود، به گونه ای که حتی رهبر معظم انقلاب در یکی از سخنرانی ها به این موضوع مهم اشاره و بر لزوم توجه و حمایت از جوانان هنرمند متدین و ارزشی تأکید کرده اند.
۱۳۹۵/۵/۵ - ۱۶:۳۱
امام جمعه آبادان:
اقتصاد مقاومتی شاه کلید توسعه همه جانبه کشور است
حوزه/ امام جمعه آبادان با تاکید بر اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی شاه کلید رشد همه جانبه کشور است.
۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۰۸:۳۰
امام جمعه آبادان مطرح کرد:
فتح خرمشهر؛ پایان ابدی حضور نظامی دشمن در ایران
حوزه/ امام آبادان، فتخ خرمشهر را نگینی درخشان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران خواند و تصریح کرد: ملت ایران در عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر نشان داد که تحمل کوچکترین تعرض به خاک میهن اسلامی را ندارد.
۱۳۹۴/۳/۳ - ۱۳:۱۴
امام جمعه آبادان:
تفکر شهید مطهری خاستگاه اندیشه های ناب اسلامی است
حوزه/ امام جمعه آبادان گفت: جامعه بشری امروز نیازمند وجود عالمانی مانند شهید مطهری است تا به عنوان انسانی نمونه در مجاهدت هوشمندانه عرصه علم قرار گیرد.
۱۳۹۴/۲/۱۳ - ۱۶:۵۴
امام جمعه آبادان:
قرآن، محور فعالیت مبلغان در مدارس باشد
حوزه/ حجت الاسلام ابراهیمی پور با تأکید بر اهمیت حاکم سازی فضای تعلیم و تربیت در مدارس اظهار داشت: برنامه های معلمان، مربیان پرورشی و روحانیان مدارس جهت انجام کار فرهنگی باید با محوریت قرآن صورت گیرد.
۱۳۹۴/۱/۳۰ - ۱۸:۱۹