*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
هر چه در عرصه فرهنگی و دینی سرمایه گذاری شود باز هم کم است
حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، با بیان این که امروز هر چه در عرصه های فرهنگی و دینی جامعه سرمایه گذاری شود باز هم کم است، گفت: در برابر هجم وسیعی از توطئه ها و هجمه های دشمن در عرصه فرهنگی، تلاش های تبلیغی و معنوی متولیان و دست اندرکاران جامعه اسلامی باید دو چندان شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۸:۱۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران تاکید کرد:
آگاهی بخشی و روشنگری رسالت مهم اصحاب رسانه است
حوزه/ حجت الاسلام شکریان گفت: با توجه به شرایط امروز جامعه و هجمه های مختلف دشمنان به نظام اسلامی ، آگاهی بخشی و روشنگری رسالت مهم خبرنگاران جامعه اسلامی است .
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۳:۴۶
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
مهدویت رمز حیات و هویت شیعه است/ فرهنگ مهدوی؛ راهگشای بسیاری از بحران های جهانی
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران از مهدویت به عنوان رمز حیات و هویت شیعه یاد کرد و با بیان این که امروز آرمان های مهدوی راه سعادت و تعالی جامعه اسلامی است، گفت: جامعه بشری امروز برای رسیدن به رستگاری راهی جز حرکت در مسیر معارف مهدوی ندارد.
۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۶:۲۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران خبر داد:
حضور ۷۰ درصدی جوانان در مراسم معنوی اعتکاف
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: مراسم معنوی اعتکاف تمرین بندگی خالصانه در برابر خدا است و حضور جوانان و نوجوانان در سال های اخیر بسیار چشمگیر بوده است.
۱۳۹۷/۱/۶ - ۱۵:۰۵
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
اعتکاف زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی در کشور را فراهم می کند
حوزه/ حجت الاسلام شکریان با اشاره به دغدغه‌های مقام معظم رهبری درباره آسیب‌های اجتماعی، تاکید کرد: اعتکاف می‌تواند زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی در کشور را فراهم کند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در جمع روحانیون:
دشمن به دنبال روزنه نفوذ در حوزه است/ روحانیت انقلابی به بودن در کنار مردم افتخار می کند
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تاکید بر اینکه روحانیت به بودن با مردم افتخار می کند، گفت: روحانیت همیشه در کنار مردم بوده و خواهد بود، چون رسالت روحانیت خدمت به دین و مردم است و نمی تواند جدای از مردم باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۰۷:۴۵
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
حماسه۹ دي دست طمع‌ورزي دشمنان را كوتاه کرد
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با بيان اين كه حماسه نهم دي دست طمع‌ورزي دشمنان به نظام اسلامي را كوتاه و به تثبيت جايگاه نظام مقدس جمهوري اسلامي كمك كرده است، گفت: حماسه نهم دي‌ماه سالروز حماسه عظيم مردمي در پشتيباني از مباني فكري و اعتقادي و ولايي نظام مقدس جمهوري اسلامي است.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۲:۵۱
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
جامعه بدون حضور روحانیت نمی تواند مسیر تعالی و پیشرفت را طی کند
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، با بیان اینکه جامعه امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند حضور در صحنه روحانیت است، تصریح کرد: جامعه بدون حضور روحانیت نمی تواند مسیر تعالی و پیشرفت را طی کند.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۸:۱۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:
اندیشه مهدویت تنها راه نجات بشر است/ احیای شب نیمه شعبان در مساجد مازندران
حجت الاسلام ناصرشکریان امیری با تاکید بر برگزاری مراسم شب احیاء نیمه شعبان در مساجد و محافل استان گفت ؛ عمق بخشی و کسب معرفت به امام عصر (عج) مهم ترین عامل ترویج فرهنگ مهدوی است .
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۵:۳۴
مدير کل تبليغات اسلامي مازندران مطرح کرد :
نقش آفريني نخبگان حوزه و دانشگاه در دعوت به حضور حداکثری و انتخاب اصلح
حوزه/ حجت الاسلام شکريان اميري گفت: نخبگان و فرهيختگان حوزه و دانشگاه باید در راستای دعوت ملت بصیر ایران اسلامی به حضور حداکثری و انتخاب اصلح نقش آفريني کنند .
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۵:۰۲