*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
حجت الاسلام مختاری با موسس مجمع الزهرا(س) بیروت دیدار کرد
حوزه/ رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و هیئت همراه با حضور در حوزه علمیه الزهرا(س) بیروت با آیت الله نابلسی از روحانیون پرنفوذ لبنان و موسس این حوزه دیدار و گفتوگو کردند.
۱۳۹۸/۲/۶ - ۱۴:۴۰
آیت الله عفیف نابلسی:
پیام نیمه شعبان به پایان رسیدن ظلم است
حوزه/ آیت الله نابلسی از علمای لبنان گفت: نیمه شعبان عید امید، شادی، فرج، عدالت و حق است و این مناسبت به ما می گوید که هر راه بسته ای قابل باز شدن است و هر تاریکی به روشنایی می گراید و هر ظلمی به پایان خواهد رسید.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۶:۲۵
آیت الله نابلسی خواستار مسلح سازی مردم فلسطین شد
حوزه/ آیت الله نابلسی گفت: مسلح سازی مردم فلسطین در کرانه باختری باید در راس اولویت های مرحله آینده قرار بگیرد تا رهبران دشمن صهیونیستی بدانند که روزهای سخت و دشواری در انتظار آنها است.
۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۵:۵۳
آیت الله نابلسی:
مقاومت در معادلات استراتژیک منطقه جایگاه ویژه ای دارد
حوزه/ آیت الله نابلسی گفت: مروز مقاومت جایگاهی ویژه و تاثیرگذار در روند اصلاحات داخلی لبنان و معادلات استراتژیک منطقه دارد و خواسته ما این است که مقاومت خنجری بر گلوی رژیم صهیونیستی و عامل خطر همیشگی برای استعمارگران منطقه باشد.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۰
آیت الله نابلسی:
درگیری میان مردم فلسطین و اشغالگران خبر از انقلابی قریب الوقوع می‌دهد
حوزه/ آیت الله نابلسی تاکید کرد: درگیری های اخیر میان مردم فلسطین و صهیونیست های اشغالگر نشان از انقلابی قریب الوقوع می دهد و که بسیار عمیق تر و گسترده تر از انتفاضه های پیشین خواهد بود.
۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۶:۴۹
آیت الله نابلسی از تلاش های ایران در یاری لبنان تشکر کرد
حوزه/ آیت الله عفیف نابلسی از علمای شیعه لبنان از دکتر جواد فلاح، نماینده هلال احمر ایران در لبنان و مدیر بیمارستان شیخ راغب، استقبال کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۹:۰۱
آیت الله نابلسی در دیدار با دبیرکل نجبا:
ما نیازمند عراقی یکپارچه هستیم که مقاومت در آن نقش داشته باشد
حوزه/ آیت الله نابلسی گفت: ما نیازمند عراقی یکپارچه هستیم که بسیج مردمی و مقاومت در آن نقش داشته باشد و بتواند با دشمنان عراق مقابله کند، زیرا این گروه های مقاومت ضامن امنیت عراق و مردم آن هستند که در برابر توطئه های دشمنان از عراق و مردم آن دفاع می کنند.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۵:۰۸
آیت الله عفیف نابلسی:
رژیم صهیونیستی تمام منطقه را به نا امنی و ترور گرفتار ساخته است
حوزه/ آیت الله نابلسی گفت: با وجود تمام شرایط ناگوار و فشارهای سیاسی، فلسطین همچنان به عنوان قبله مسلمانان و مسئله اصلی آنها باقی خواهد ماند و به زودی به برکت مجاهدت علما و رزمندگان مقاومت به آغوش مسلمانان بازخواهد گشت.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۵:۲۲
آیت الله نابلسی:
تجزیه منطقه توطئه ای غربی است و باید در برابر آن ایستاد
حوزه/ برخی مسئولان لبنان خیال می کنند اگر در عرصه درگیری های منطقه سر خود را زیر برف کنند مشکلی از لبنان حل می شود در صورتی که تجزیه منطقه توطئه ای غربی است که شامل تمام کشورها از جمله لبنان می شود و باید در برابر آن ایستاد.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۲:۰۶
آیت الله نابلسی در دیدار علمای شیعه و سنی ایرانی:
خطرناک‌ترین مسئله برای امت اسلامی دوری از وحدت و افتادن در دام فتنه است
حوزه/ آیت الله عفیف نابلسی از علمای لبنان، در استقبال از هیئت حوزوی از علمای شیعه و سنی ایران تاکید کرد: وحدت میان مسلمین یک واجب عبادی و همکاری میان آنان جزئی از اعتقادات است و فتنه، امری منکر و حرام است و باید از آن دوری کرد.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۲۲:۲۲