*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ \ ۸ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Friday, November 16, 2018
عضو جامعه مدرسین حوزه:
وقوع انقلاب در صحنه بین الملل تعارض ذاتی بین اسلام و دشمنان ایجاد کرد/ پیروی مردم از ولی فقیه توطئه دشمنان را عقیم کرد
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: دشمن در شرایط کنونی در تلاش برای انقلاب زدایی و ایجاد جنگ نرم در استفاده از فرهنگ خطی است، این مسئله کمی قبل از فتنه آغاز و ادامه دارد و تنها مانع و سد این برنامه دشمن توجه به ارزشها و هشدارهای رهبری است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۵
مدیر حوزه علمیه تهران در گفتگو با «حوزه»:
خواسته های به حق مردم دوباره فراموش نشود/ اگر ده ها برجام هم امضا شود مواضع خصمانه آمریکا تغییر نمی کند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رحیمی صادق، با تاکید بر این که حوزه علمیه در کنار مردم، غمخوار و همراه آن هاست، گفت: نکند به جهت سوء استفاده فتنه گران، خواسته های به حق مردم دوباره فراموش شود! البته این اتفاق نباید بیافتد، زیرا اگر مسئولین می خواهند بساط فتنه گران را جمع کنند راهش این است که به خواسته های بر حق مردم توجه کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۵
حوزه علمیه استان کردستان در بیانیه ای؛
بصیرت ملت ایران ساختارشکنان را منزوی کرد
حوزه/ حوزه علمیه استان کردستان در بیانیه ای به مناسبت حضور پرشور ملت ایران آورده است: دیروز ملت ایران پیام خود را به دشمنان و توطئه گرانی که به دنبال فتنه انگیزی هستند، رساندند و آن پیام این بود: «تا زنده ایم رزمنده ایم».
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۳:۱۶
عضو شورای فتاوی اهل سنت خراسان شمالی:
پیگیری مطالبات در چارچوب قانون حق مردم است/ مراقب سوءاستفاده و بهره برداری دشمنان باشیم
حوزه/عضو شورای فتاوی اهل سنت خراسان شمالی گفت: امروز وظیفه ماست که در هرجایی که هستیم در سایه اطاعت از ولی الامر زمان، اجازه ندهیم عده‌ای فرصت طلب باعث اختلال و سلب امنیت در جامعه شوند، البته پیگیری مطالبات مردم در چارچوب قانون، حق آنان است، اما باید مراقب سوءاستفاده دشمنان نیز باشیم.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۸
مسئول سابق اداره سیاسی سپاه پاسداران مطرح کرد:
دخالت مستقیم ۲۰ سفارتخانه در هدایت فتنه۸۸
حوزه/ معلمی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با سرعت در حال پیشروی است، گفت: قریب به ۲۰ سفارتخانه مستقیما فتنه ۸۸ را هدایت می کردند که سفارتخانه های آلمان، انگلیس، فرانسه و ایتالیا مستقیم خط دهی می کردند و درب های خود را برای فتنه گران و آشوب گران باز گذاشته بودند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۹
امام جمعه موقت تهران:
مردم از عملکرد اقتصادی مسئولان راضی نیستند/ تصمیم گیران اقتصادی از خواب غفلت بیدار شوند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین صدیقی با بیان این که در بعد اقتصادی از عملکرد مسئولان رضایتی حاصل نیست، گفت: مسئولان مربوطه از خواب غفلت بیدار شوند و اقتصاد مقاومتی را عدالت محور بدانند و به سیاست های اقتصادی که مقام معظم رهبری ارائه می دهند، عمل کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۶
تصاویر/ تجدید بیعت مردم اصفهان با ولایت در روز بصیرت
عکس: سید امیر حسین ابطحی
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۸:۰۰