*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
معاون تهذیب حوزه علمیه کاشان خبر داد؛
برگزاری دوره مشاوره برای معاونین تهذیب مدارس علمیه کاشان
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه کاشان، به جایگاه معلم و استاد در اسلام اشاره کرد و گفت: معلمین در جامعه اسلامی همچون ستون های پیشرفت و ترقی هستند که با ارائه آموزش های لازم به افراد، می توانند بهترین کارکرد را داشته باشند، لذا اگر به این استوانه های پیشرفت کشور بی توجهی شود، جامعه فلج خواهد شد.
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۹:۵۰
مدیر مرکز تخصصی زینب کبری(س) آران و بیدگل خبر داد:
همایش نقش حوزه‌های علمیه در ترویج سبک زندگی اسلامی برگزار می‌شود
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی زینب کبری(س) شهرستان آران و بیدگل از برگزاری همایش نقش حوزه های علمیه خواهران در ترویج سبک زندگی اسلامی خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۹:۵۰
عضو جامعه مدرسین حوزه:
تمدن سازی بدون توجه به چارچوب های دینی محکوم به شکست است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه در جمع اساتید و طلاب حوزه علمیه کاشان گفت: براساس تجربیات تاریخی، تمدن اسلامی اگر براساس چارچوب های دینی نباشد، یا به وجود نمی آید و یا شکست می خورد.
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۶:۲۵
حجت الاسلام احمدی:
عده‌ای نباید خودشان را در تراز جایگاه ولایت فقیه ببینند
حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کاشان، با بیان این که رئیس جمهور نظریه پرداز نظام جمهوری اسلامی نیست، بلکه مجری قانون اساسی است، گفت: عده ای نباید خود را در تراز جایگاه ولایت فقیه ببینند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۲۰:۰۹
در نشست سیاسی طلاب کاشان مطرح شد؛
کاندیداها وعده های غیرقابل تحقق ندهند
حوزه/ یک کارشناس حوزوی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری پیش رو و تأکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، از کاندیداهای ریاست جمهوری خواست، که وعده های غیر قابل تحقق ندهند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۹:۱۵
کارشناس علوم دینی :
روحانیون مردم را به مشارکت پرشور در انتخابات ترغیب کنند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه دارالعلم اسلامی آیت الله اعتمادی(ره) کاشان، با تأکید بر ضرورت توجه به انتخاب اصلح در انتخابات، گفت: روحانیون مردم را به مشارکت پرشور در انتخابات ترغیب کنند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۰۸:۵۵
امام جمعه آران و بیدگل:
اسلام، عالی ترین مقام را برای کارگران قائل است
حوزه/ امام جمعه آران و بیدگل گفت: دین اسلام، عالی ترین مقام را برای کارگران متصور است و در راستای فرهنگ سازندگی و تحول، قداست کار و مجاهدت را تا مرتبه اعلای شهادت و جهاد در راه خدا اعتلا بخشیده است.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۰۸:۴۹
مدیرحوزه علمیه کاشان:
تکریم کارگران برای پیشرفت جامعه یک ضرورت ملی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه کاشان با تبریک روز جهانی کارگر، گفت: کار و عمل در اعتلای حیات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه، و همچنین تلاش برای ارتقای فرهنگ کار و تکریم کارگران یک ضرورت ملی است.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۹:۱۴
مدیر حوزه علمیه کاشان تبیین کرد:
وظایف روحانیون و طلاب برای تحقق شعار سال/ اقتصاد مقاومتی راه مقابله با توطئه دشمنان
حوزه/ تشویق وترغیب مردم به استفاده از کالای ایرانی وتشویق مدیران واحدهای تولیدی وصنغتی به تولید با کیفیت بهتر ورقابت پذیری بیشتر از مهمترین کارهایی است که طلاب و روحانیون باید درایام تبلیغ در ارتباطات مردمی انجام دهند.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۰۸:۵۵
حجت الاسلام احمدی:
حوزویان شاخص های انتخاب اصلح را تبیین کنند
حوزه/ روحانیون و طلاب باید شاخص های انتخاب اصلح را برای مردم تبیین کنند و بدانند که اهمیت این کار همانند حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۹:۱۶