*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۸ رجب ۱۴۴۰ \ Monday, March 25, 2019
حزب الله لبنان جنایت علیه مسلمانان میانمار را محکوم کرد
حوزه/ حزب الله لبنان، جنایت های مرتکب شده علیه مسلمانان "روهینگا" در میانمار را که منجر به قربانی شدن هزاران نفر و آواره شدن ده ها هزار نفر شده را محکوم کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۲۱:۰۸
در نشست اساتید وطلاب مدرسه فاطمیه قزوین مطرح شد؛
مدعیان حقوق بشر مسلمان کشی در میانمار را نمی بینند
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: سکوت مدعیان حقوق بشر که فریادهای حقوق بشری آنها گوش فلک را کر کرده است، در مساله کشتار وحشیانه مسلمانان میانمار موجب تاسف است.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۴:۰۶
مقامات میانماری، نماز جماعت مردم در خانه‌هایشان را ممنوع کردند
حوزه/مقامات یانگون، پایتخت سابق میانمار با صدور دستورالعمل جدیدی، برگزاری نماز جماعت مردم در منازل، تشکیل هر گونه اجتماعات مذهبی در خانه‌ها و تحصیل مذهبی را به طور کامل ممنوع اعلام کردند.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۲۰:۵۰
الازهر کشتار مسلمانان میانمار را محکوم کرد
حوزه/ الازهر مصر با صدور بیانیه ای رفتار وحشیانه و غیر انسانی با مسلمانان روهینگیا در میانمار را محکوم کرد و آن را بر ناقض تمام ادیان و قوانین دانست.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۱:۰۶
جامعه مدرسین حوزه علمیه در محکومیت نسل کشی در میانمار:
حقوق بشر تبدیل به حربه‌ای سیاسی برای نظام سلطه شده است / وزارت خارجه حمایت از مسلمانان میانمار را پیگیری کند
حوزه/ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ای ضمن محکومیت نسل کشی مسلمانان میانمار از تمام آزادیخواهان جهان و امت اسلامی خواسته است ندای مظلومیت مسلمانان میانمار را فریاد بزنند و نگذارند این وحشی‌گری‌ها و جنایتها در پس سکوت خائنانه نهادهای بین‌المللی پنهان بماند.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۸:۰۲
دستور دولت میانمار به سفاراتخانه‌های خود؛
به گروه‌های حقیقت یاب سازمان ملل ویزا ندهید!
حوزه/ دولت میانمار از سفارت‌خانه‌های خود خواسته از صدور ویزا برای نمایندگان حقیقت یاب سازمان ملل در مورد قضایای روهینگیا خودداری کنند.
۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۲۰:۵۰
به ابتکار مستندساز فرانسوی؛
رهبر بوداییان افراطی میانمار، طالبان برمه نام گرفت
حوزه/ یک مستندساز فرانسوی در در مستند جدید خور رهبر بوداییان افراطی میانمار را طالبان برمه نامید.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۸:۰۱
نگاهی به علل ناآرامی‌های اخیر میانمار:
اختلافات سیاسی - اجتماعی و نگاه حکومت به اقلیت‌ها عامل تنش در میانمار است
حوزه/ در سال ۱۹۸۲ که قانون حقوق شهروندی در میانمار به تصویب رسید از میان ۱۴۴ قومیت موجود ۹ دسته از حق شهروندی محروم شدند که بزرگ‌ترین آن ها روهینگیا(مسلمانان) بود. این در حالی است که مسلمانان از قرن شانزدهم در میانمار زندگی می‌کنند.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۲۱:۵۴
دالایی لاما: تروریسم اسلامی را قبول ندارم
حوزه/ پیشوای معنوی بوداییان تبت با ابراز مخالفت شدید خود نسبت به عباراتی چون «تروریست‌های مسلمان» اعلام کرد که استفاده از چنین واژه‌هایی او را فوق العاده ناراحت می‌کند.
۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۲:۳۶