*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۳ رجب ۱۴۴۰ \ Wednesday, March 20, 2019
کاندیدای ریاست جمهوری مصر در گفتگو با «حوزه»:
آزادی بیان مصر در بدترین حالت است/ الازهر از نقش سیاسی و دینی به نقش فرهنگی و تمدنی رسیده
حوزه/ دکتر "ایمن نور" اندیشمند مصری گفت: آزادی بیان در مصر طی پنج سال گذشته در بدترین حالت خود به سر می برد و بدون شک ملت مصر موضع مثبتی در قبال انقلاب ایران داشته اند و این انقلاب به ما یاری رساند؛ چرا که آن بیانگر تغییر اراده ملت بزرگ ایران بود.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۰۹:۴۴
خطیب انقلاب مصر:
مجامع فقهی جهان اسلام همگرا شوند / تفسیر داعش از قرآن، گستاخی در برابر کلام خداست
حوزه / مظهر شاهین روحانی و مبلغ مصری گفت: ما تفسیری را که داعشیان از بعضی از آیات قرآن ارائه می دهند و با آن جنایت‌هایشان را به ناحق توجیه می کنند، حرام و گستاخی در برابر کلام خداوند می دانیم.
۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۷:۱۸
بیانیه الازهر به مناسبت سالروز انقلاب ۲۵ ژانویه مصر
حوزه/ الازهر گفت: ما اطمینان داریم که مردم مصر به سوی تخریب و خشونتی که برخی افراطیون به آن دعوت می کنند کشیده نخواهند شد، چون این گروه های افراطی به فکر منافع مردم و کشور مصر نیستند.
۱۳۹۴/۱۱/۵ - ۱۱:۰۸
پژوهشگر مصری در مصاحبه با حوزه پاسخ داد
علل ناکام ماندن انقلاب مصر چیست؟
حوزه / نبود رهبری فرزانه موجب شد تا دشمن درباره انقلاب مصر توطئه کرده و آن را کنترل نماید. مساله دوم، نداشتن بینشی صحیح و روشن برای اصلاح و تغییر نزد انقلابیون است که به مشکل اول برمی گردد.
۱۳۹۴/۱/۲۹ - ۱۶:۰۹