*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
کاندیدای ریاست جمهوری مصر در گفتگو با «حوزه»:
آزادی بیان مصر در بدترین حالت است/ الازهر از نقش سیاسی و دینی به نقش فرهنگی و تمدنی رسیده
حوزه/ دکتر "ایمن نور" اندیشمند مصری گفت: آزادی بیان در مصر طی پنج سال گذشته در بدترین حالت خود به سر می برد و بدون شک ملت مصر موضع مثبتی در قبال انقلاب ایران داشته اند و این انقلاب به ما یاری رساند؛ چرا که آن بیانگر تغییر اراده ملت بزرگ ایران بود.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۰۹:۴۴
خطیب انقلاب مصر:
مجامع فقهی جهان اسلام همگرا شوند / تفسیر داعش از قرآن، گستاخی در برابر کلام خداست
حوزه / مظهر شاهین روحانی و مبلغ مصری گفت: ما تفسیری را که داعشیان از بعضی از آیات قرآن ارائه می دهند و با آن جنایت‌هایشان را به ناحق توجیه می کنند، حرام و گستاخی در برابر کلام خداوند می دانیم.
۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۷:۱۸
بیانیه الازهر به مناسبت سالروز انقلاب ۲۵ ژانویه مصر
حوزه/ الازهر گفت: ما اطمینان داریم که مردم مصر به سوی تخریب و خشونتی که برخی افراطیون به آن دعوت می کنند کشیده نخواهند شد، چون این گروه های افراطی به فکر منافع مردم و کشور مصر نیستند.
۱۳۹۴/۱۱/۵ - ۱۱:۰۸
پژوهشگر مصری در مصاحبه با حوزه پاسخ داد
علل ناکام ماندن انقلاب مصر چیست؟
حوزه / نبود رهبری فرزانه موجب شد تا دشمن درباره انقلاب مصر توطئه کرده و آن را کنترل نماید. مساله دوم، نداشتن بینشی صحیح و روشن برای اصلاح و تغییر نزد انقلابیون است که به مشکل اول برمی گردد.
۱۳۹۴/۱/۲۹ - ۱۶:۰۹