*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۳ رجب ۱۴۴۰ \ Wednesday, March 20, 2019
خاطرات شما/ پویش «من و حاج آقا»- ۳
داستانی از یک روز سرد، شهید بهشتی و تأخیر شاگردان
حوزه/ سال ۵۶ بود؛ طلبه مدرسه علمیه حقانی بودم و مرحوم دکتر بهشتی یک روز در هفته برای تدریس فلسفه هگل در مدرسه حقانی حضور می یافت. با آنکه با فلسفه آن هم به زبانی بیگانه اندک آشنایی نداشتم؛ اما گاه صبح ها ...
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۵:۴۶
در تالار شریعتی دانشگاه اصفهان؛
نکوداشت شهید آیت الله بهشتی با شعار«من بهشتی ام» برگزار می شود
حوزه/ معاون فرهنگی شهرداری اصفهان گفت: نکوداشت شهید آیت الله بهشتی با شعار«من بهشتی ام» روزهای ۲۱، ۲۲ و ۲۳ آبان، در تالار شریعتی دانشگاه اصفهان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۶:۳۳
خبرگزاری حوزه گزارش می دهد:
ماجرای ساخت مدرسه علمیه حقانی و نقش شهید بهشتی و قدوسی در این مدرسه
حوزه/ شهید آیت الله بهشتی در جامعه آن روز خیلی مطرح است ولی آنهایی که شهید بهشتی و قدوسی را باهم دیدند، معتقد بودند شهید بهشتی دست نیافتنی است و با این حال اما در بعضی جهات آقای بهشتی از قدوسی استفاده می کرد این یعنی مرحوم شهید قدوسی شخصیتی شناخته شده ای نیست.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۰:۱۴
کارشناس مذهبی مطرح کرد:
ادای وظیفه و تکلیف پیام امام باقر (ع) برای جامعه امروز
حوزه/ کارشناس مسائل مذهبی با بیان اینکه ما مأمور به ادای وظیفه و تکلیف هستیم؛ نه مأمور به نتیجه گفت: برخی از افراد در جامعه با دهن‌بینی تغییر تکلیف می کنند .
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۰:۰۷
نشست تکریم شهدا با عنوان «شهادت؛ راه سعادت» در کویت برگزار می‌شود
حوزه/ به یاد شهیدان مصطفی چمران، دکتر محمد حسین بهشتی ، شهدای ۷۲ تن و شهدای مقاومت ملت تشیع نشست تکریم شهدا با عنوان «شهادت؛ راه سعادت» درمسجد شعبان سالمیه کویت برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۲۲:۰۷
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان مطرح کرد:
تلاش دشمن برای بی اعتماد کردن مردم به دستگاه قضایی
حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: تضعیف قوه قضائیه را باید به نوعی تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.
۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۲:۳۵
عضو تشخیص مصلحت نظام :
مدعیان خط امام(ره) نسبت خود را با ولایت فقیه مشخص کنند
حوزه/ صفار هرندی، در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در اصفهان گفت: نسبت امام(ره) با دشمنان معاندین و معارضین مشخص است و هر کس می خواهد خود را خط امامی معرفی کند باید به همان میزان نسبت خود را با امام(ره) و ولایت فقیه مشخص کند.
۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۲:۳۲
آیت‌الله خاتمی در مشهد:
سران فتنه ۸۸ پشت عکس امام(ره) موضع گرفتند و به جنگ ولایت‌فقیه آمدند/ ولایت چراغ راه و حجت‌شرعی است
حوزه/ آیت‌الله خاتمی در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در مشهد با بیان اینکه سران فتنه ۸۸ پشت عکس امام(ره) موضع گرفتند و به جنگ ولایت‌فقیه آمدند، گفت: فتنه‌سازان و فتنه‌گران در طول تاریخ از «مقدسات» و «مردم» استفاده ابزاری می‌کنند، همچنین از «دروغ و تهمت» و «نفوذی» ها نیز علیه نظام اسلامی بهره می برند.
۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۱:۴۷
با سخنرانی آیت‌الله خاتمی؛
مراسم گرامیداشت سالروز شهدای هفتم تیر در حرم رضوی برگزار شد
مراسم گرامیداشت سالروز شهدای هفتم تیر با حضور آیت‌الله علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار شد
۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۱:۴۵
مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر دربیرجند
عکس: سید علی امیرآبادیزاده
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۸:۴۳