*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
داد مردم از گرانی بلند است/ رئیس قوه قضائیه آستین بالا بزند
حوزه/ خطاب به رئیس قوه قضائیه عرض می کنم که باید آستین را بالا بزند و با دو مسئله قاچاق و سوء استفاده های کلان در کشور مبارزه کند.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۱:۰۱
آیت الله العظمی سبحانی:
تعطیلات زیاد ضربه به علمیّت حوزه می زند/ قوام اسلامیّت جمهوری اسلامی به حوزه ها است
حوزه/ شورای مدیریت حوزه باید فکری برای تعطیلات زیاد حوزه کند، چرا که قوام اسلامیت جمهوری اسلامی با حوزه ها است و وقتی هم حوزه ها اینقدر تعطیلات زیاد داشته باشند مناسب نیست و این تعطیلات به علمیت حوزه ضربه می زند.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۰:۳۲
تاکید مجدد آیت الله العظمی مکارم:
گرفتن پول از مردم و دادن بخشی از آن تحت عنوان جایزه، قمار و حرام است/ کشور اسلامی جای اینگونه برنامه ها نیست
حوزه/ اگر این جوایز از طرف خود برگزار کنندگان مسابقات پرداخت می شود خب مانعی ندارد اما اگر این جوایز از سوی مردم جمع آوری می شود و سپس بخشی از آن به مردم و شرکت کنندگان پرداخت شود این مصداق بخت آزمایی و قمار است و همه آقایان هم همین نظر را دارند و تنها من نیستم.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۱:۲۵
تقدیر آیت الله العظمی مکارم از طلاب جهادی/ تضعیف مبانی دینی مردم خیانت است
حوزه/ از کسانی که در این سیل واقعا به میدان آمدند، تشکر می کنیم؛ باید از جوانان، طلاب و فضلا که به میدان آمده و خوش درخشیدند، قدردانی کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۰:۴۱
آیت الله العظمی نوری همدانی:
پشتیبانی حوزه های علمیه از سپاه پاسداران را اعلام می کنیم
حوزه/ ما طرح آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم کرده و از پاسداران پیشتیبانی می کنیم و روز به روز هم بر محبوبیت این عزیزان افزوده خواهد شد.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۱:۳۷
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
محبوبیّت سپاه با امضای امثال رئیس جمهور آمریکا کم نمی شود
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تأکید بر اینکه محبوبیّت سپاه با این امضاها از بین نمی رود، تصریح کردند: مردم مشاهده کرده اند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در مشکلاتی همچون زلزله و سیل، در جنگ تحمیلی، در عراق و سوریه و ... چه اقدامات خوبی انجام داده است.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۰:۵۰
آیت الله العظمی نوری همدانی:
دولت هرچه سریعتر خسارت های سیل را جبران نماید
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: دولت محترم هرچه سریعتر خسارت ها را برآورد و جبران نمایند تا تسکین بر درد و رنج و غم این عزیزان باشد ان شاء‌الله.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۲:۱۷
آیت الله العظمی مکارم در آخرین درس خارج سال ۹۷:
دولت نظارت های خود بر بازار بیشتر کند/ چهارشنبه سوری یک خرافه است
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان این که چهارشنبه سوری یک خرافه است، تاکید کردند: برخی خرافات مثل چهارشنبه سوری را باید رها کرد و نسبت به سنت های خوب نوروز مثل مهمان نوازی، صله رحم و پاکیزگی منازل که بسیار خوب و سفارش شده نیز هست توجه شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۸