*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۰ رمضان ۱۴۳۹ \ Saturday, May 26, 2018
آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:
خرید کالای ایرانی تقویت اقتصاد ملی است/ مسئولان در حمایت از تولید داخل شعاری برخورد نکنند/ دولت و مجلس براساس عدالت علوی عمل کنند
حوزه/ خطیب جمعه تهران با اشاره به نام گذاری سال جدید به نام «حمایت از کالای ایرانی»، گفت: خرید کالای ساخت داخل اقتصاد کشور را تقویت می کند و خریدار باید احساس کند وقتی جنس ایرانی را خریداری می کند به اقتصاد کشور کمک کرده و بداند خرید کالای خارجی به به اقتصاد کشور ضربه خواهد زد.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۴:۵۸
آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:
قوه قضائیه با عاملان جنایت خیابان پاسداران قاطعانه برخورد کند/ غافل بودن از فقرا خط قرمز دین است/ حادثه سقوط هواپیمای تهران- یاسوج دردآور بود
حوزه/ خطیب موقت نماز جمعه تهران با محکومیت اغتشاشات خیابان پاسداران تهران که امنیت جانی و مالی مردم را به خطر انداخت، گفت: از دستگاه قضایی می‌خواهیم با این جنایتکاران که مرتکب قتل و متعرض به اموال مردم شدند با قاطعیت و شدّت برخورد کند، چرا که امنیت مسئله‌ای نیست که به سادگی بتوان از آن گذشت.
۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۳:۳۸
آیت الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران:
مردم هرگز از مسببان فتنه ۸۸ نمی گذرند/ برخی مسئولان از خواب غفلت بیدار شوند
حوزه/ خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: در فتنه ۸۸ چه‌ها نکردند، مملکت را به آشوب کشاندند، به تمثال مبارک امام(ره) اهانت شد و از همه بالاتر به عاشورا و خون مقدس امام حسین (ع) اهانت شد، مردم بصیر ایران اسلامی هرگز از مسببان فتنه سال ۸۸ نمی گذرند.
۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۴:۴۸
آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:‌
امت اسلامی به داد مظلومان میانمار برسند/ غدیر در گستره جهانی معرفی شود/ ایران هرگز اجازه بازدید از مراکز نظامی را نمی دهد
حوزه/ خطیب موقت نماز جمعه تهران با تاکید بر ضرورت حمایت و دفاع امت اسلامی از مظلومان میانمار، گفت: نسل کشی و مسلمان کشی در روهینگا و سکوت مجامع بین المللی بیش از هر چیزی نقش پلید و کودک کش رژیم صهیونیستی را رقم می زند.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۴:۳۹
آیت‌الله موحدی‌کرمانی در نمازجمعه تهران:
مناظرات انتخاباتی زنده برگزار شود/ کاندیداهای تأیید صلاحیت نشده، تابع قانون باشند
حوزه/ خطیب موقت جمعه تهران، با تأکید بر این که کاندیداهای تأیید صلاحیت نشده باید از قانون و نظر شورای نگهبان تبعیت کنند، تأکید کرد: مناظرات انتخاباتی باید زنده و مستقیم از تلویزیون پخش شود.
۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۵:۲۱
آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:
عربستان را ظلم و فساد خودش نابود می کند/ ساده زیستی را از رهبری یاد بگیریم/ ضرورت انتخاب اصلح در انتخابات
حوزه/ امام جمعه موقت تهران، با اشاره به این که بدعهدی آمریکا در مسئله برجام ثابت شد، گفت: دیپلمات های خود ما می گویند که آمریکا به تعهدات ش عمل نکرده است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۴
آیت الله موحدی کرمانی:
امام خمینی(ره) کشور را از حلقوم آمریکا بیرون کشید/ سعودی ها از این همه جنایت خجالت بکشند
حوزه/ خطیب موقت جمعه تهران، گفت: آقای ترامپ، تو با شعار خدمت به مردم آمریکا و احیای کشور آمریکا و ترمیم خرابی‌ها به جا مانده از قبل و نجات مردم کشورت و دخالت نکردن در سایر کشورها به کاخ سفید قدم گذاشته‌ای، بکوشید که به وعده خود عمل کنید، مبادا خناسان در شما اثر کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۸ - ۱۴:۳۲
آیت الله موحدی کرمانی در حسینیه امام خمینی(ره):
ایستادگی در برابر ناملایمات خصلت ویژه آیت الله هاشمی(ره) بود / نظر رهبری را فصل الخطاب می دانست
حوزه/ امام جمعه موقت تهران، با بیان این که مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، در مقابل شکنجه های طاقت فرسای رژیم شاه، ایستاد، گفت: خصلت ایستادگی در مقابل ناملایمات و مقاومت در مقابل سختی ها توسط این بزرگ مرد، باعث می شد که کارهای بزرگی را به سرانجام برساند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۵
آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه‌های نمازجمعه:
مردم در ۹ دی نشان دادند به ولایت و نظام وفادارند/ مسئولین به داد مستضعفین برسند
حوزه/ امام جمعه موقت تهران گفت: سران فتنه که خود روزی از مسئولین انقلاب بودند، دچار توهم شده و دل به قدرت‌های بیگانه بستند. این‌ها مگر ندیدند رسانه‌های خارجی و دشمنان، فتنه‌گران را به آشوب علیه نظام اسلامی دعوت و از آن‌ها حمایت می‌کردند؟ در این فتنه هیچ حقی دیده نمی‌شد و هر چه بود باطل بود و به همین دلیل فتنه‌گران به سرعت رسوا شدند و مردم بساط فتنه را جمع کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۴:۳۳
آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:
وقت مقابله جدی با نقض عهدهای آمریکاست/ مردم بیدارند، مسئولین هم بیدار شوند
حوزه/ امام جمعه موقت تهران با بیان این تمدید ۱۰ ساله تحریم های آمریکا علیه ایران، نشان از بدعهدی آمریکا و نقض برجام است، تصریح کرد: اگر دولت آمریکا به سمت پاره کردن برجام برود، ما قبل از آنان، آن را می سوزانیم.
۱۳۹۵/۹/۱۲ - ۱۴:۲۲