*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ \ ۸ صفر ۱۴۴۰ \ Wednesday, October 17, 2018
آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:
مسئولان منتظر نمانند مردم به دلیل فشار اقتصادی به خیابان‌ها بریزند/ چهار پیشنهاد برای بهبود وضع معیشتی مردم
حوزه/ خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور وظیفه دولت، مجلس و قوه قضائیه را در رفع مشکلات مردم، سنگین توصیف کرد و به طرح ۴ پیشنهاد به دولت برای بهبود معیشت زندگی و مشکلات اقتصادی کشور پرداخت.
۱۳۹۷/۵/۵ - ۱۴:۳۹
آیت الله موحدی کرمانی در خطبه های نماز جمعه تهران:
مدعیان مذاکره با آمریکا خوب است به آیات قرآن مراجعه کنند/ اگر به رهنمودهای رهبری عمل کنیم پیروزیم
حوزه/ خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به نامه برخی افراد بی بصیرت به مسئولین برای مذاکره با آمریکا، گفت: افرادی که هنوز می گویند شاید با مذاکره با آمریکا بشود مشکلات را حل کرد، آیات قرآن را بشنوند. باید از آمریکا با تمام وجود متنفر و منزجر بود، چرا که جز ظلم و ستم کاری نکرده و به هیچ کدام از وعده ها عمل نمی کند و مدام در پی منافع خود است.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۵:۰۳
آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:
خرید کالای ایرانی تقویت اقتصاد ملی است/ مسئولان در حمایت از تولید داخل شعاری برخورد نکنند/ دولت و مجلس براساس عدالت علوی عمل کنند
حوزه/ خطیب جمعه تهران با اشاره به نام گذاری سال جدید به نام «حمایت از کالای ایرانی»، گفت: خرید کالای ساخت داخل اقتصاد کشور را تقویت می کند و خریدار باید احساس کند وقتی جنس ایرانی را خریداری می کند به اقتصاد کشور کمک کرده و بداند خرید کالای خارجی به به اقتصاد کشور ضربه خواهد زد.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۴:۵۸
آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:
قوه قضائیه با عاملان جنایت خیابان پاسداران قاطعانه برخورد کند/ غافل بودن از فقرا خط قرمز دین است/ حادثه سقوط هواپیمای تهران- یاسوج دردآور بود
حوزه/ خطیب موقت نماز جمعه تهران با محکومیت اغتشاشات خیابان پاسداران تهران که امنیت جانی و مالی مردم را به خطر انداخت، گفت: از دستگاه قضایی می‌خواهیم با این جنایتکاران که مرتکب قتل و متعرض به اموال مردم شدند با قاطعیت و شدّت برخورد کند، چرا که امنیت مسئله‌ای نیست که به سادگی بتوان از آن گذشت.
۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۳:۳۸
آیت الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران:
مردم هرگز از مسببان فتنه ۸۸ نمی گذرند/ برخی مسئولان از خواب غفلت بیدار شوند
حوزه/ خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: در فتنه ۸۸ چه‌ها نکردند، مملکت را به آشوب کشاندند، به تمثال مبارک امام(ره) اهانت شد و از همه بالاتر به عاشورا و خون مقدس امام حسین (ع) اهانت شد، مردم بصیر ایران اسلامی هرگز از مسببان فتنه سال ۸۸ نمی گذرند.
۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۴:۴۸
آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:‌
امت اسلامی به داد مظلومان میانمار برسند/ غدیر در گستره جهانی معرفی شود/ ایران هرگز اجازه بازدید از مراکز نظامی را نمی دهد
حوزه/ خطیب موقت نماز جمعه تهران با تاکید بر ضرورت حمایت و دفاع امت اسلامی از مظلومان میانمار، گفت: نسل کشی و مسلمان کشی در روهینگا و سکوت مجامع بین المللی بیش از هر چیزی نقش پلید و کودک کش رژیم صهیونیستی را رقم می زند.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۴:۳۹
آیت‌الله موحدی‌کرمانی در نمازجمعه تهران:
مناظرات انتخاباتی زنده برگزار شود/ کاندیداهای تأیید صلاحیت نشده، تابع قانون باشند
حوزه/ خطیب موقت جمعه تهران، با تأکید بر این که کاندیداهای تأیید صلاحیت نشده باید از قانون و نظر شورای نگهبان تبعیت کنند، تأکید کرد: مناظرات انتخاباتی باید زنده و مستقیم از تلویزیون پخش شود.
۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۵:۲۱
آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:
عربستان را ظلم و فساد خودش نابود می کند/ ساده زیستی را از رهبری یاد بگیریم/ ضرورت انتخاب اصلح در انتخابات
حوزه/ امام جمعه موقت تهران، با اشاره به این که بدعهدی آمریکا در مسئله برجام ثابت شد، گفت: دیپلمات های خود ما می گویند که آمریکا به تعهدات ش عمل نکرده است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۴
آیت الله موحدی کرمانی:
امام خمینی(ره) کشور را از حلقوم آمریکا بیرون کشید/ سعودی ها از این همه جنایت خجالت بکشند
حوزه/ خطیب موقت جمعه تهران، گفت: آقای ترامپ، تو با شعار خدمت به مردم آمریکا و احیای کشور آمریکا و ترمیم خرابی‌ها به جا مانده از قبل و نجات مردم کشورت و دخالت نکردن در سایر کشورها به کاخ سفید قدم گذاشته‌ای، بکوشید که به وعده خود عمل کنید، مبادا خناسان در شما اثر کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۸ - ۱۴:۳۲
آیت الله موحدی کرمانی در حسینیه امام خمینی(ره):
ایستادگی در برابر ناملایمات خصلت ویژه آیت الله هاشمی(ره) بود / نظر رهبری را فصل الخطاب می دانست
حوزه/ امام جمعه موقت تهران، با بیان این که مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، در مقابل شکنجه های طاقت فرسای رژیم شاه، ایستاد، گفت: خصلت ایستادگی در مقابل ناملایمات و مقاومت در مقابل سختی ها توسط این بزرگ مرد، باعث می شد که کارهای بزرگی را به سرانجام برساند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۵